VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

pozdrav momci, dosla sam ovdje prepurukom jednog frenda.
Ne trazim bonove ni nista slicno samo novac u ruke.
Trenutno mogu samo pusit I nista vise.
Molim samo one dubokih dzepova I sa slikom da mi se jave u poruku.
Imam 23 godine 60kg visoka 155cm
Ne saljem slike.
Onda ga frendu i popljugaj za 100e,sigurno će ti dati ćim ste si tako dobri.Novac u ruke a kara u usta,dosta dobra fotka bi to ispala.Imaš 23g 60kg i nimalo mozga.Da i kaj je najbitnije,mislim da s derPe koji traži slike.
 
2 prijatelja (23 i 51 g) traže jednu ili dvije cure koje bi nam se pridružile u sexu utroje ili učetvero. Želimo bez kondoma, ali naravno da nećemo svršiti unutra. Obavezna je diskrecija. Ako dama želi jednog od nas, može se javiti i dogovoriti. A nemojte nam se javiti ako ne možete doći u Varaždin, susret isključivo u Varaždinu, uzet ćemo apartman, a nikako ne možemo otputovati iz Vž.
A muški i bonovi STOP.
Kontakt samo e-mailom: jebevz42@gmail.com
 
2 prijatelja (23 i 51 g) traže jednu ili dvije cure koje bi nam se pridružile u sexu utroje ili učetvero. Želimo bez kondoma, ali naravno da nećemo svršiti unutra. Obavezna je diskrecija. Ako dama želi jednog od nas, može se javiti i dogovoriti. A nemojte nam se javiti ako ne možete doći u Varaždin, susret isključivo u Varaždinu, uzet ćemo apartman, a nikako ne možemo otputovati iz Vž.
A muški i bonovi STOP.
Kontakt samo e-mailom: jebevz42@gmail.com
"ali naravno da nećemo svršit unutra"😅😅😅
 
Zasto si tako siguran da nece jebati?Nista nemoguce ne traze a vjeruj mi za pravu lovu se sve moze dogovoriti.Jedino ako nemaju love onda si u pravu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh