VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ne nasjedajte dragi ljudi, čim je bon prevara je. Možda je i danc taj koji traži bon?! Pare samo na ruke... Kažu oni da traži sigurnost da ćeš doć... Ma koja ti vražja sigurnost treba... Il ću doć il neću... Sex je zajebana stvar, treba mislit pravom glavom nekad... Pogotovo to ide ove neiskusne jer eto i ja sam tako jednom davno nasjeo... Kad se javiš sve ljepo piše, ma milina, za sitne pare nudi puno... Pa onda si misliš vidi ljepa, jeftina cura, neće ona mene... A kad ono, popušiš si kitu sam😂😂😂
 

Varazdinci pitanje, nisam vidio da je itko ovu okacio. Jel itko zna ista o ovoj?
Sigurno te s maila šalje na onu neku stranicu gdje bi trebao plačat da joj pišeš hehehe... Eh blaženi dani sms flerta... To su bili dani... Dopisival se sa puno cura, dosta se i našao... Na Nokiji pisao jednom rukom i vozio... Na pamet se znalo koliko kliknuti koji broj😁😁😁za točno slovo... To će znat samo stara ekipa😜
 
Sigurno te s maila šalje na onu neku stranicu gdje bi trebao plačat da joj pišeš hehehe... Eh blaženi dani sms flerta... To su bili dani... Dopisival se sa puno cura, dosta se i našao... Na Nokiji pisao jednom rukom i vozio... Na pamet se znalo koliko kliknuti koji broj😁😁😁za točno slovo... To će znat samo stara ekipa😜
Nije ni odgovorila na mail, fora je u tome da mi lici na jednu poznanicu pa me zato zanimalo
 
Nije fake..cura se dogovorila sam par mojih kolega vec....kog zanima nek se javi u poruke
ali ne prima previse novih..
Hahah...meni jedna sa bonovima dala lokaciju i ulaz.Dodem do zgrade, ulaza onda mi veli da joj uplatim 300kn i da ce mi reci koji kat(LoL). Ja joj reko ako sad ti sides do ulaza vodim te u Sheraton i dam ti 600kn. Naravno nije dosla jedino mi je bilo krivo 50kn. benzina kaj sam potrosil...Tak da mislim da ovdje nitko ne pusi te fore sa bonovima.
 
pozdrav momci, dosla sam ovdje prepurukom jednog frenda.
Ne trazim bonove ni nista slicno samo novac u ruke.
Trenutno mogu samo pusit I nista vise.
Molim samo one dubokih dzepova I sa slikom da mi se jave u poruku.
Imam 23 godine 60kg visoka 155cm
Ne saljem slike.
Za mene to SMRDI na fake! Oćekuje sliku, a ne šalje svoju sliku. Opis za ku*** i plus toga "duboke đepove" za uslugu od 200kn.

Toliko potrebno mi ne može biti da nasjednem na takvu glupost. Za 250kn dobim simpatićnu maserku koja me jako dobro izmasira, i plus toga lagano poljubi, popuši i da mi svršiti u usta. Za dodatnih 150kn se poseksamo.

Može se to izbrisati?
 
pozdrav momci, dosla sam ovdje prepurukom jednog frenda.
Ne trazim bonove ni nista slicno samo novac u ruke.
Trenutno mogu samo pusit I nista vise.
Molim samo one dubokih dzepova I sa slikom da mi se jave u poruku.
Imam 23 godine 60kg visoka 155cm
Ne saljem slike.
Cuj ovu cufticu 60 kila na 155 cm visine. Da si napiso/la manje kila neko bi se i zapalio. Ovako addio amico mio
 
Sta si se onda javio ako imas vec nekog?
Ako se nisi nasao u "dubokim dzepovima" nemoj se ni javljat
Kako Mozart već prije mene primjetio da n"nešto ne štima", a puno tu samo s malim glavićem razmišljao jtio sam samo upozoriti.

Dobro je imati više.

Spreman sam dati pristojan novac za pristojnu uslugu. Ali to šta ti radiš je po mom mišljenju plačka.
 
Mene samo zanima za kolko ona love planira pusit, a jos me vise zanima jel postoji covjek koji bi dao preko 2 glave za samo pusenje
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh