VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Sve to stoji,policija i ostalo a kad pogledas izbor zena(bar javni).Onda moras razmislit,a opet koliko skuzio to povremena i ko zna kakva usluga i ostalo.
Aha kužim sam s tim da policija zna za nju me malo bacilo s takta, kad se zenska za lovu na ruke ponudila bez ikakvih onih bonova i tih sranja a mislil sam probati
 
Sve to stoji,policija i ostalo a kad pogledas izbor zena(bar javni).Onda moras razmislit,a opet koliko skuzio to povremena i ko zna kakva usluga i ostalo.
Aha kužim sam s tim da policija zna za nju me malo bacilo s takta, kad se zenska za lovu na ruke ponudila bez ikakvih onih bonova i tih sranja a mislil sam pro
Joj dečki, sad vam i pamet smeta. Da ove imaju malo soli vi pičke vidli nebi 😀😀😀
Sreća kaj su glupe ko kurac pa se zato i kurvaju za lovu. A nismo ni mi puno bolji od njih
Hahah imas prav sam me to s murjom malo hitilo, probal bi ju svakak rekla da računa 600 kn i to lova direkt dok se reši, kaj velis da se ide ?
 
Aha kužim sam s tim da policija zna za nju me malo bacilo s takta, kad se zenska za lovu na ruke ponudila bez ikakvih onih bonova i tih sranja a mislil sam pro

Hahah imas prav sam me to s murjom malo hitilo, probal bi ju svakak rekla da računa 600 kn i to lova direkt dok se reši, kaj velis da se ide ?
Prijatelju imaš kontakt
 
Ima jedna ciganka,mlada,zna cekat i prosit ispred Lidla kraj HAK,Kuflanda ili Spara u Super novi,jucer je pokupio navecer,s tim da sam ju pozvao sa strane prvo da nitko ne vidi i cuje i dao joj prijedlog da ju s guza u autu na brzinu rjesim s kondomom za 200 cuna,prvo je mislila da ju zajebavam,ali sam joj pokazao 200 kn i prakticki joj dao u ruku i pristala je,otisao tamo na kraj ulice gdje je santa maria(dogovorio to ispred Spara u supernovi) rjesio je,cak nije bila prljava.Bila je dlakava i imala je miris cudan,ali ne dolje nego opcenito odjeca,jaaako uska,cudno malo za ciganku,jako je stenjala jer sam ju nabijao i jako stisnuo za guzove,nisam dugo izdrzao,mozda dvije minute,nije bas za pohvalu xDsad malo mozda osjetljivo,ali nisam ni siguran dali ima 18 godina,nisam pitao ni ime ,a kamoli godine,s takvom bolje da te ne prepozna vise,poslije se obukla,ima stalno neku dugu maslinastu jaknu,samo je to skinula sa sebe,a neke tajice i gace je samo do koljena spustila i naguzila se
Kazem sad tko je za takvo nesto,stvarno je mozda dno sa cigankom,ali vidio sam neke postove gdje to ljudi traze,a i mene je pucao adrenalin,pogotovo dok je pristala,a i doslovce mlada je nije gabor,mrsavija malo,u licu zgodna jaaaako uska,pickica koliko sam vidio lijepa ali je dlakava jako,pa bas nisam detaljno vidio,miris dolje normalan,ali bez obzira kondom mora biti

Pa decki tko voli takvo sto navalite,samo nemojte ju preplasit,dosta je preplasena cura:D pristupite joj opusteno i nemojte siliti
Sad,bio bi zahvalan da mi netko u privat posalje takoder neku u vz da se ne oglasava a da je laka roba :) bilo bi fer
Kad veliš da je uska i da je to čudno za ciganku sad mi to malo pojasni? to ti nije prva pa znaš da su sve druge "široke" ili ima neka druga caka?
majstore,kako doči do dotične ciganičke? :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh