BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Budaletina, nema se tu sta dodat. Gledaj slike, to je tvoj nivo, i pravi se i dalje taki, da shvati da si ono sto sam ti vec rekao...
 
Budaletina, nema se tu sta dodat. Gledaj slike, to je tvoj nivo, i pravi se i dalje taki, da shvati da si ono sto sam ti vec rekao...
pa ja ti za razliku od tebe ne patim od postavljanja slika niti gledanja ni hvalisanja koju si jebao.. .. buahahahahahhahahhahmoj sokole... niske su te tvoje grane ali hajd.. toliko si i obrazovan
 
pa ja ti za razliku od tebe ne patim od postavljanja slika niti gledanja ni hvalisanja koju si jebao.. .. buahahahahahhahahhahmoj sokole... niske su te tvoje grane ali hajd.. toliko si i obrazovan
Ti si sve sa svojim izjavama vec rekao, pravdaj se ti, koliko hoces.., prvo kazes nemoguce. Jbg, kad nemozes svatiti realnost. No ko prati, ima mozga, njimu, nima je sve jasno... Tesko je bilo sta komentirati, sa nekim ko nista ne razumje, nesvaca, a pri tome trdoglav ko mazga Od mene toliko...
 
Ti si sve sa svojim izjavama vec rekao, pravdaj se ti, koliko hoces.., prvo kazes nemoguce. Jbg, kad nemozes svatiti realnost. No ko prati, ima mozga, njimu, nima je sve jasno... Tesko je bilo sta komentirati, sa nekim ko nista ne razumje, nesvaca, a pri tome trdoglav ko mazga Od mene toliko...
a dobro imbecilu sto se sad lozis na to, toliko vvolis pisati o tome i o kûrvama ili sta? idi pacenice jedan mani me se sa svojim objasnjavanjima, samo vracas temu na to, koga bboli kurac nije te niko ni pitao nista saam objavljujes curu,slike,sam sa sobom se dopisujes... odspavaaj jarane
 
citas li ti sta pises, i da li mozda ikad pomislis da se neko i sprda ovdje.. nije svima uspjeh jebat narkomanku za 50e
Fuj, drkacijo nesposobna..., ja sam mislio da si budaletina, no ti potvrdi mnogo vise. Jebi babe za 150 KM, i ako te zapadnu, drkaj na slike na sto mislis da je nemoguce za 100 KM, nisu narkomanke, no za tebe i druge psihopate jesu.
 
Evoti picke od Lune Black, drkaj, kad nista nerazumjrs i nevjerujes.Mi budalaci jebali za 100KM, jbg, sve stim receno.
 
to slike iz nokia 3310.. stavi jos pa citaj i pregledaj sve sta si postavio... pacenice,,, imas li jos neku uvredu? ili ti je ovakvo ponasanje normalno sto i dolikuje nekome ko ima osnovnu skolu...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh