BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Vezano za Lunu Black, ja sam sa njom bio par puta. Tada nije imala prostor, sad ne znam. Par dana nakon što je objavila, oglas, kontaktira je na mejl, javila se odmah. Sad mi kaže jedan jaran teže se javlja, ima posla preko glave. Inboks joj pretrpan. Stvarno dobra pička. Možes jebavat i u jednu, drugu rupu, puši Ok.
 
Nisam iz Tuzle, bio sam slučajno na službenom putu, bez veze kontaktirao, javi la se. Tada nije imala puno posla, kaže mi jaran, da je kontaktirao nekoliko puta, jedva dobio. Ima posla preko glave.
 
ahahah, juce objavis 'neki dan sam bio u tuzli' i tad je imala vremena i nije imala posla, i bio si sa njom nekoliko puta, a vec danas ima toliko posla da nemoze nikome ni da odgovori na email... ajde druze pa bar osmisli pricu... pa koliko to puta ides poslovno u tuzlu od neki dan do danas :)))))
 
ahahah, juce objavis 'neki dan sam bio u tuzli' i tad je imala vremena i nije imala posla, i bio si sa njom nekoliko puta, a vec danas ima toliko posla da nemoze nikome ni da odgovori na email... ajde druze pa bar osmisli pricu... pa koliko to puta ides poslovno u tuzlu od neki dan do danas :)))))
Ti si jedna obicna nepismena budaletina, na osnovu njega, ja sam stupio s njom u kontakt. Mala je stvarno super, bas kako on kaze. Mlada ljepa 100KM radi sve i nebila guzva.Ko je vec imao odnos s njom, normalno, da sljedeci put, lakse stupi, ima prioritet. S takom pameti ti ces tesko doci do neke babe. Ziv mi bio...
 
Vezano za Lunu Black, ja sam sa njom bio par puta. Tada nije imala prostor, sad ne znam. Par dana nakon što je objavila, oglas, kontaktira je na mejl, javila se odmah. Sad mi kaže jedan jaran teže se javlja, ima posla preko glave. Inboks joj pretrpan. Stvarno dobra pička. Možes jebavat i u jednu, drugu rupu, puši Ok.
Svasta napisa al nista konkretno nisam iz Tuzle ali ljudi moji kad stavljate nesto napiste konkretno gdje se nalazi oglas ili mejl. tel. nesto ovako sve rekla kazala.
 
Bez komentara, sve polu pismeno i nesposobno, za pronac bilo sto..., hoces da ti je neko stavi na tanjur. Prelistaj oglase i naces...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh