Tko je popušio na bonove?

Pa jel ima barem 1 domaca cura koja ne trazi te bonove nego keš ? Zar su sve scam ? Ono kad zalutas s EGE na balkanske prevare...
 
Pozdrav ekipa. Evo ja imam obrnutu situaciju. Cura mi je pila sata prije susreta rekla da donesem Abon na susret i ja prestrašen ovim forumom ostao suva kurca. Reko joj cash ili ništa. Postoji li mogućnost da je to legit i da ih ti bonovi stvarno štite od murje?

Vidim da jako puno cura traže bonove na ruke pri susretu. Ja osobno ne vidim razliku dao lovu ili bon u ruke. Dali njima to išto znaći i dali je baš svaki bon zahtjev pokušaj prevare?
 
Pozdrav ekipa. Evo ja imam obrnutu situaciju. Cura mi je pila sata prije susreta rekla da donesem Abon na susret i ja prestrašen ovim forumom ostao suva kurca. Reko joj cash ili ništa. Postoji li mogućnost da je to legit i da ih ti bonovi stvarno štite od murje?

Vidim da jako puno cura traže bonove na ruke pri susretu. Ja osobno ne vidim razliku dao lovu ili bon u ruke. Dali njima to išto znaći i dali je baš svaki bon zahtjev pokušaj prevare
Doc ces na adresu i tražit ce te da joj posaljes dokaz da si kupio... Bilo je tu takvih primjera... Bas kao sta si rekao bon ili pare i njima bi trebao bit isti k...😉
 
Mene samo zanima jeli netko actualy platio seks aBonom i dobio što je platio makar i loše odrađeno? ...ili je baš svaka abon šema prevara?
 
Pozdrav ekipa. Evo ja imam obrnutu situaciju. Cura mi je pila sata prije susreta rekla da donesem Abon na susret i ja prestrašen ovim forumom ostao suva kurca. Reko joj cash ili ništa. Postoji li mogućnost da je to legit i da ih ti bonovi stvarno štite od murje?

Vidim da jako puno cura traže bonove na ruke pri susretu. Ja osobno ne vidim razliku dao lovu ili bon u ruke. Dali njima to išto znaći i dali je baš svaki bon zahtjev pokušaj prevare?
a ja vidim da si ti glup kao tocak
dragi te bog jebo pa kupi bon i odnesi na ruke pa nam posle opisi kakva je jebacina bila retarde retardirani
 
jednom jkad procitas da je neko bio glup i popusio bon, ne trebas da i saam provjeravas jer tada od glupog preuzimas titulu..

Naravno, ali na početku ove teme govorili smo o periodu prije dosta godina (barem sam ja govorio) kada nije bila ekspanzija raznih foruma i protoka informacija pa se u trenu sazna šta je real a šta fake.
U tom prošlom vremenu (7-10 god ranije) dosta ljudi je nasijedalo na te prevarantske oglase.
Poanta/bit svega je da se ti isti koji su nasjeli na prevare smiju onima koji su to priznali.
Jako cinično i bezobrazno.

Ali, baš nas briga, bitno je ponekada biti fin :)
 
Naravno, ali na početku ove teme govorili smo o periodu prije dosta godina (barem sam ja govorio) kada nije bila ekspanzija raznih foruma i protoka informacija pa se u trenu sazna šta je real a šta fake.
U tom prošlom vremenu (7-10 god ranije) dosta ljudi je nasijedalo na te prevarantske oglase.
Poanta/bit svega je da se ti isti koji su nasjeli na prevare smiju onima koji su to priznali.
Jako cinično i bezobrazno.

Ali, baš nas briga, bitno je ponekada biti fin :)
i prije 10 godina logika je bila ista.. cemu bon ako mos uzet lovu u ruke.. to isto kao d ati kaze donesi bankovni cek necu kesh :) svirate kurcu..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh