Tko je popušio na bonove?

ne postoji gluplje stvorenje od napaljenog muškarca, ja sam na smokvi sa desetak profila uzeo 20 000 kuna u bonovima za bon bon mrežu u vremenskom periodu od dva i pol tri mjeseca prije cca desetak godina (bon bon mreža je tek krenula sa radom)
neki pacijenti su kupovali deset puta za redom za sve moje različite profile.
napaljen muškarac je definitivno najgluplje stvorenje na kugli zemaljskoj.
 
ne postoji gluplje stvorenje od napaljenog muškarca, ja sam na smokvi sa desetak profila uzeo 20 000 kuna u bonovima za bon bon mrežu u vremenskom periodu od dva i pol tri mjeseca prije cca desetak godina (bon bon mreža je tek krenula sa radom)
neki pacijenti su kupovali deset puta za redom za sve moje različite profile.
napaljen muškarac je definitivno najgluplje stvorenje na kugli zemaljskoj.
Oduvijek me zanimalo koja je svrha s bonovima, se mogu negdje s keširat, ili samo možeš zvati?
 
Malo sam kopao ovdje za pravi odgovor ali se malo previše vrijeđate pa sam odustao.

Naime pitanje se glasi - kako radi prevara s bonovima, ako jim ne treba ništa slikat i slat unaprijed nego samo žele da jih kao donesem na dogovoreni susret, na ruke?
 
Aha, našao odgovor. Nema smisla nikako za njih. Hvala i lp
Nećeš ih vidjet nit im stavljat šta na ruke
Navest će te na lokaciju, čak poslat lokaciju gdje se nalazi. Pa će trenutak prije samog susreta reći da joj pošalješ brojeve, dio brojeva jer da mora provjerit dal si iskren, ne prevarant, da ne bi novac bio krivotvoren, tisuću razloga. Ti napaljen pošalješ te ćim pošalješ broj nije dostupa, ti si blokiran
Eto ako ne vjeruješ, probaj, al brojeve ne šalji, već ga sam onda iskoristi gdje se ti bonovi mogu iskoristit
Govorim iz iskustva... Davnih dana se navukao, bio nasanjkan al eto takav pokušaj doživio i jutros al se prevarant zaj... Hotel gdje mu bila lokacija ne radi preko zime... I da, oglas je bio na ege te je djevojka kasnije bila obrisana
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh