Tko je popušio na bonove?

A šta tek tebe jebe u životu, sad ću ti reći jebe te jer nemaš koga jebati, a ja sutra na najjače..
 
Nećeš ih vidjet nit im stavljat šta na ruke
Navest će te na lokaciju, čak poslat lokaciju gdje se nalazi. Pa će trenutak prije samog susreta reći da joj pošalješ brojeve, dio brojeva jer da mora provjerit dal si iskren, ne prevarant, da ne bi novac bio krivotvoren, tisuću razloga. Ti napaljen pošalješ te ćim pošalješ broj nije dostupa, ti si blokiran
Eto ako ne vjeruješ, probaj, al brojeve ne šalji, već ga sam onda iskoristi gdje se ti bonovi mogu iskoristit
Govorim iz iskustva... Davnih dana se navukao, bio nasanjkan al eto takav pokušaj doživio i jutros al se prevarant zaj... Hotel gdje mu bila lokacija ne radi preko zime... I da, oglas je bio na ege te je djevojka kasnije bila obrisana
E hvala ti
 
Ja uopce do danas nisam ima pojma o cemu se ovde radi. Zato sta nikad nisam koristio ovakve usluge ali sam odlucio eto konacno i na kraju me docekali bonovi. Citao sam, ali nisam kuzio. Znaci nema vise ko u filmu dodjes kurvi platiš i to je to.

Meni danas salje cijeli cjenik u poruci, erotska masaza toliko i toliko, oralac itd..sve moze sve stima. Al skužio sam nize cijene i sturo bezvezno odgovaranje na poruke i detalje ,slike ne da, bon oce. Slika profila whatsappa vuce na fejk.

Pa se pitam sta nam preostaje? Meni nije stvar cijene nego sta ja nisam za te napumpane silikonske kolumbianne ili sta li su vec sta vidim po slikama. Pre plasticne su za moj osobni ukus,svaka čast svima.

Pa gledam ove "lokalne" prilike a na kraju zajeb. Evo nisam pametan, zalosno je sta se ovo dogadja jer je dokaz u kakvom sjebanom vrimenu zivimo.
 
Ja uopce do danas nisam ima pojma o cemu se ovde radi. Zato sta nikad nisam koristio ovakve usluge ali sam odlucio eto konacno i na kraju me docekali bonovi. Citao sam, ali nisam kuzio. Znaci nema vise ko u filmu dodjes kurvi platiš i to je to.

Meni danas salje cijeli cjenik u poruci, erotska masaza toliko i toliko, oralac itd..sve moze sve stima. Al skužio sam nize cijene i sturo bezvezno odgovaranje na poruke i detalje ,slike ne da, bon oce. Slika profila whatsappa vuce na fejk.

Pa se pitam sta nam preostaje? Meni nije stvar cijene nego sta ja nisam za te napumpane silikonske kolumbianne ili sta li su vec sta vidim po slikama. Pre plasticne su za moj osobni ukus,svaka čast svima.

Pa gledam ove "lokalne" prilike a na kraju zajeb. Evo nisam pametan, zalosno je sta se ovo dogadja jer je dokaz u kakvom sjebanom vrimenu zivimo.
I dalje ne znaš o čemu se ovdje radi kad si se javljao bonašima. Ovaj oglasnik služi da se razmjenjuju iskustva i da u moru fake profila i loših usluga da se istaknu one dobre pa da ljudi mogu iz prve otići kod dobre pružateljice.
 
Pa receno mi je da se ni pod razno ne javljam ikome ko traži bon, znaci po defaultu takav dobar ne postoji, ja nisam otisao na susret ali 99 posto bi popusio da jesan po svim pokazateljima.
 
Pa receno mi je da se ni pod razno ne javljam ikome ko traži bon, znaci po defaultu takav dobar ne postoji, ja nisam otisao na susret ali 99 posto bi popusio da jesan po svim pokazateljima.
Na PO u bilo kojem trenutku ima bar 5 aktivnih oglasa gdje su prave ženske, a ne žicači bonova (i to su uglavnom one najčešće recenzirane ovdje). Ali ih treba znati razlikovati od fejk oglasa i žicača bonova. Tu ti samo iskustvo može pomoći, nema druge. Dok par puta popušiš, bit ćeš pametniji i odma po sadržaju oglasa znati prepoznati da je fejk.

Nadalje, čak i kod tih koje su prave, ne znači da ćeš lako dogovoriti susret. Možda će joj telefon stalno biti isključen i treba strpljenja i zvati u različito doba dana da ju uspiješ dobiti. A čak i kad ju dobiješ, dogovoriš i dobiješ lokaciju, može izigrati termin i ne javiti se na telefon dok joj stojiš pred zgradom. A čak i kad dođe do susreta, postoji šansa da ne budeš zadovoljan viđenim ili da je loša usluga. Ali jedno je sigurno, u nijednoj fazi dogovora te neće žicati bon niti nikakve uplate unaprijed, a dogovor će biti isključivo telefonskim pozivom.

Svi fejk oglasi imaju nekoliko istih osobina: fejk slike manekenki skinutih s neta, smajliće u naslovu i tekstu, opširan i nerealan tekst pun naivnih obećanja, i ono najbitnije: inzistiranje na whatsapp-u, sms-u ili e-mailu za dogovor i nemogućnost telefonskog poziva.
 
Bar 5 aktivnih oglasa na PO za cijelu HRV? I da ih je 3x više, jadno zapravo...

Treba ovdi nešto slično kao što ima avanture.net, jer ovo preko PO je tuga, čemer, jad i bol...
 
Misliš da će cura s normalnim roditeljima i normalnim odrastanjem se odlučiti kurvat na plavi oglasnik. Jako male šanse za to. Prije će se neka s problemima u djetinjstvu s roditeljima, ili koja je narkomanka i slično. Zato je i takva usluga.
Da je isključivo to uzrok onda bi to značilo da smo jebeno savršeno društvo bez briga i problema u odnosu na ostatak EU...ono jeba ga vrag kod nas nikih problema u djetinjstvu, nikih problema sa drogom, nikih problema sa lovom i slično...a rezultat toga oačajno malo kurvi sa visokim cijenama, dok eto u zemljama u okruženju more problema u djetinjstvu, more problema sa drogom, more problema sa lovom i ostalih problema, a rezultat toga ogromna ponuda kurvi i to sa duplo nižim cijenama nego kod nas...

Prije će bit da je problem u glavi...naše bi se još i jebale, al da niko ne zna da su se jebale pa ni onaj koji ih je jebo, jer oh kaj bu ako selo sazna...
 
Da je isključivo to uzrok onda bi to značilo da smo jebeno savršeno društvo bez briga i problema u odnosu na ostatak EU...ono jeba ga vrag kod nas nikih problema u djetinjstvu, nikih problema sa drogom, nikih problema sa lovom i slično...a rezultat toga oačajno malo kurvi sa visokim cijenama, dok eto u zemljama u okruženju more problema u djetinjstvu, more problema sa drogom, more problema sa lovom i ostalih problema, a rezultat toga ogromna ponuda kurvi i to sa duplo nižim cijenama nego kod nas...

Prije će bit da je problem u glavi...naše bi se još i jebale, al da niko ne zna da su se jebale pa ni onaj koji ih je jebo, jer oh kaj bu ako selo sazna...
Pa tamo je legalno to. Normalno gdje je ilegalno da će biti skuplje. A i dio si sam sebi odgovorio na pitanje. Kad je duplo veća ponuda normalno da je cijena manja, jer gdje je mala ponuda, normalno da je veća potražnja zato je i veća cijena.
 
Pa tamo je legalno to. Normalno gdje je ilegalno da će biti skuplje. A i dio si sam sebi odgovorio na pitanje. Kad je duplo veća ponuda normalno da je cijena manja, jer gdje je mala ponuda, normalno da je veća potražnja zato je i veća cijena.
Čovjek ti samo ukazuje na to da ti logika u tvom prethodnom postu ne štima, jer da štima to bi značilo da živimo u savršenom društvu, a da su Austrija, Njemačka i druge države u kojima prostitucija cvijeta u kurcu
 
Čovjek ti samo ukazuje na to da ti logika u tvom prethodnom postu ne štima, jer da štima to bi značilo da živimo u savršenom društvu, a da su Austrija, Njemačka i druge države u kojima prostitucija cvijeta u kurcu
Tamo živi puno više ljudi pa ti se zato čini kao da cvijeta prostitucija. U austriji živi skoro 9 milijuna ljudi. U njemačkoj 80+ milijuna stanovnika. Moj post ima logike.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh