Tinder - Hrvatska

Novi sam na forumu, ali ću podijeliti iskustvo s Vama. Iz Zagreba sam, imam 30 godina. Na Tinderu sam upoznao ženu iz Rijeke, 49 godina - MILF . Plava, frcakava kosa… NIJE DEBELA, NIJE NIT MRŠAVA, IMA SVE! Išao službeno za Rijeku, javio se njoj, našli se… popili kavu i otišli kod nje u ured. Ona, samostojeće čarape… tange i jebenih sat vremena među top 5 koje sam doživio!
A kako je ime dotičnoj
 
Novi sam na forumu, ali ću podijeliti iskustvo s Vama. Iz Zagreba sam, imam 30 godina. Na Tinderu sam upoznao ženu iz Rijeke, 49 godina - MILF . Plava, frcakava kosa… NIJE DEBELA, NIJE NIT MRŠAVA, IMA SVE! Išao službeno za Rijeku, javio se njoj, našli se… popili kavu i otišli kod nje u ured. Ona, samostojeće čarape… tange i jebenih sat vremena među top 5 koje sam doživio!
I sta je bilo kad si se probudio
 
Novi sam na forumu, ali ću podijeliti iskustvo s Vama. Iz Zagreba sam, imam 30 godina. Na Tinderu sam upoznao ženu iz Rijeke, 49 godina - MILF . Plava, frcakava kosa… NIJE DEBELA, NIJE NIT MRŠAVA, IMA SVE! Išao službeno za Rijeku, javio se njoj, našli se… popili kavu i otišli kod nje u ured. Ona, samostojeće čarape… tange i jebenih sat vremena među top 5 koje sam doživio!
blonde milf in office ako se ne varam je puno ime ljutog klasika
 
Moze ako izgledas na nesto ali moras jako puno vremena utrosit da dodes do neke koja se hoce konkretno dopisivat i onda da je smuljas da ne zelis samo ons jer su sve alergicne na to. Moras pisat da trazis vezu i ozbiljnu curu da ti je dosta drolja. Tako sam ja i prolazi. Obrnuta psihologija hahaha...zene su glupe ko kurac sto se tice ljubavi lako ih je prevarit jer vide jednostrano to sve. Ja sam ih u zadnjih 3 godine jedno 20 izjebo preko tindera a dopisivao se sa sigurno 200 tako da nije neka statistika bas a dobro izgledam 🤣 uglavnom kao i u svemu u zivotu koliko vremena ulozis u nesto toliko ce ti se vratit natrag 👌
Ne vjerujem. Možemo se naći i ako mi središ neku da se družim s njom džabe a da je normalna ja tebi plaćam. haha Pa veća je vjerojatnost da dobijem na lutriji nego like na tinderu a kamoli nešto više. A dobro izgledam i džentlmen sam.
 
Haha pa koji te dio muči, nije neka mudrost
Ne mislim na računalnu aktivaciju tindera nego da mi proradi. Nema Boga Isusa da dobijem like a kamoli nešto više. Ako će mi netko pokazati kakve fotke treba napraviti i kako uraditi profil rado bih platio čovjeku.

To npr. na Seekingu mi 80% njih odgovori na poruku ovdje dobiti like a veća vjerojatnost da će sutra krenuti invazija izvanzemaljaca.
 
Ako ti tako ide mozda stavljas previše tatica slike, stavi nes normalnije.
A i nemres to uzet u obzir, seeking su sponzice koje prihvacaju da ce bit jebane u zamjenu za lifestyle i/ili parice direktno. Na tinderu ima i normalnih žena koje ne dolaze po jebacinu samo.
 
Ako ti tako ide mozda stavljas previše tatica slike, stavi nes normalnije.
A i nemres to uzet u obzir, seeking su sponzice koje prihvacaju da ce bit jebane u zamjenu za lifestyle i/ili parice direktno. Na tinderu ima i normalnih žena koje ne dolaze po jebacinu samo.
1. stavljam normalne fotke s ulice, teretane ili kafića.
2. ja niti ne tražim kurve već curu za normalnu ljubavnu vezu. Da, odem nekad na SA i većinom i tamo jesu kurve iako ja tražim normalne. Znači da ili te ženske imaju neke ekstra zubate kriterije ili su lude. Ako se javim nekoj na forumima, preko chata i sl. normalno odgovaraju. Slično je bilo i na Badoou pa sam ga likvidirao.
 
1. stavljam normalne fotke s ulice, teretane ili kafića.
2. ja niti ne tražim kurve već curu za normalnu ljubavnu vezu. Da, odem nekad na SA i većinom i tamo jesu kurve iako ja tražim normalne. Znači da ili te ženske imaju neke ekstra zubate kriterije ili su lude. Ako se javim nekoj na forumima, preko chata i sl. normalno odgovaraju. Slično je bilo i na Badoou pa sam ga likvidirao.
Slike iz teretane su vecini žena redflag brijem. Probaj ih maknut. Kombinacija slika teretana kafic nije neka sreća bi rekao haha.
 
Ne mislim na računalnu aktivaciju tindera nego da mi proradi. Nema Boga Isusa da dobijem like a kamoli nešto više. Ako će mi netko pokazati kakve fotke treba napraviti i kako uraditi profil rado bih platio čovjeku.

To npr. na Seekingu mi 80% njih odgovori na poruku ovdje dobiti like a veća vjerojatnost da će sutra krenuti invazija izvanzemaljaca.
Ma gledaj na Tinderu ti je omjer ja mislim 25 % cura i 75% muških. Ja imam osjećaj da je u RH omer 90% muških i 10%cura. Tako da ako si neki prosječan ili iznad prosječan imaš jako malene šanse kao i većina nas. Ovi što kažu da kraju svaki tjedan preko Tinder lažu
 
Ma gledaj na Tinderu ti je omjer ja mislim 25 % cura i 75% muških. Ja imam osjećaj da je u RH omer 90% muških i 10%cura. Tako da ako si neki prosječan ili iznad prosječan imaš jako malene šanse kao i većina nas. Ovi što kažu da kraju svaki tjedan preko Tinder lažu
Ma slažem se s tobom. Nisam ja glup. Nije da sam rugoba i imam 3 glave da me ni jedna neće. Većina cura mi veli da izgledom dobro. Problem je što su šanse tamo za veliku većinu ljudi minimalne. Veća je šansa da će se nešto dogoditi na ulici nego na prokletom Tinderu. Čista navlakuša.
 
Sjećam se prije da sam na onom Badoou potrošio stotine kuna za boostanje profila i slanje poruka pa ništa nije bilo - čista krađa. Dok ovako izvan tih dejting stranica mogu normalno komunicirati s curama. Inače, komunikacija mi je posao tako da nije istina da ne znam lijepo pisati i izražavati se. :p Treba se kloniti tih stranica jer čovjeka mogu dovesti do ludila jer misli da nešto griješi a ustvari nije problem u njemu negu u ženama i samoj stranici koja želi izvući novce.
 
Dečki nema nekog posebnog recepta. Morate ličit na nešto i bit u stanju spojit par normalnih rečenica.

Na tinderu sam (on and off) već dobrih 8 godina i mogu reći da je prije bilo puno bolje. Nekada se stvarno moglo naći pičonja što bi se samo karale. Meni je prvo iskustvo bilo s jednom malom, razmjenili par poruka i našli se isto popodne u Maksimiru, zapalili pljugu i ošli kod nje u stan... Danas je to malo teže. Moja teorija je da je s vremenom aplikacija izgubila onaj štih "sex app-a" jer je previše debila tamo pronalo cure/žene i onda se to proširili među ženama pa si razmišljaju valjda "joooj ak je moja Ankica uspjela nać tam ljubav svog života možda bum i ja..." buš kurac i eto zato smo sada u situaciji da tamo većina njih traži ozbiljne veze.

Slike iz teretane definitivno ne pale, ako već želiš flexat sa svojim tijelom baci sliku s plaže. Isto tako slike sa sunčanim naočalama su teški fail. Treba stavit neki opis profila, da je zanimljiv, šaljiv i po mogućnosti (ako si zbilja visok) napiši svoju visinu jer na to se jebeno pale... ja tu imam sreću što imam 2m pa im to uvijek zapne za oko.


Upad je dosta bitan i meni iskreno ovisi o raspoloženju i inspiraciji. Kad nisam inspiriran nit ne pokušavam. Inspiraciju uglavnom crpim iz slika i opisa profila, ali i to postaje sve teže jer sve žele da im uletiš na unikatan način, a nisu u stanju stavit više od jedne slike niti nekakav opis na koji se možeš nakačit i bacit neku foru...
Eto, nadam se da sam bar malo pomogao. Nije tinder što je nekad bio nažalost 💁‍♂️
 
Sve to možda stoji ali džaba sve kad ne dobijem like. Nemam opciju slanja poruke. Tako da sve te posljedične priče padaju u vodu.
 
Ako se netko zna izražavati onda sam ja to ja jer je PR moj posao ali uzalud sve kad mi ne daju like. Na badoou je postojala opcija slanja poruka uz plaćanja dok tinder npr. to ne da. I bolje. Čisto bacanje para u bunar bez dna.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh