Tinder - Hrvatska

Ako se netko zna izražavati onda sam ja to ja jer je PR moj posao ali uzalud sve kad mi ne daju like. Na badoou je postojala opcija slanja poruka uz plaćanja dok tinder npr. to ne da. I bolje. Čisto bacanje para u bunar bez dna.
Tinder ima opciju slanja poruke prije matcha... naravno plaća se.

Al vrlo je situacija jednostavna, ako ne možeš dobiti like jednostavno snizi kriterije i lajkaj manje atraktivne ženske. Ako i tu ne bude matcha onda jbg, plastična operacija face ti ne gine :ROFLMAO:
 
Tinder ima opciju slanja poruke prije matcha... naravno plaća se.

Al vrlo je situacija jednostavna, ako ne možeš dobiti like jednostavno snizi kriterije i lajkaj manje atraktivne ženske. Ako i tu ne bude matcha onda jbg, plastična operacija face ti ne gine :ROFLMAO:
Vidiš prvi put čujem za tu opciju.

Ne izgledam loše, nego i bolje od prosjeka ali očito da tamo možda samo bilderi imaju šanse dobiti like ili nekakvi opasni likovi. Mi normalni intelektualci i visoko obrazovani nemamo. To nije čudno za krkanske kamenjarke... Tako da nije problem u meni nego u tim luđakinjama.
 
Ove sto mene lajkalo nisu prevare jedna mi se slikala ne gola nego ovako kao iz kreveta neke zajebancije pa slikala kak pije kavu s muzem htjela da je barim preko poruka onda ima dosta lajkova od ovih koje nece niko one malo jace cure pa me zvala na kavu al nema od tog nist ne vidis like dok ne ukljucis premium
 
A od ovih mladih cura lajka te pa ti ne odgovara kad ima previse poruka u 10min to je navala jedna mi screenala ekran to je uzas i mladi i matorci neki nikakvi im pisu salju kojekakve ponude i slike
 
Pitanje svih pitanja što se mene tiče je: može li se tamo naći cura/žena za normalnu ljubavnu vezu? Veoma teško.

Što se tiče seksa i plaćanje za isti ima masa drugih mjesta na internetu gdje sve idem lako lakše npr. SA.
 
A od ovih mladih cura lajka te pa ti ne odgovara kad ima previse poruka u 10min to je navala jedna mi screenala ekran to je uzas i mladi i matorci neki nikakvi im pisu salju kojekakve ponude i slike
Tako je. Na svim dejting stranicama je omjer muškaci žene 80, 90 % na prema 10%. To sve govori. Zato ih i zatrpavaju. Nekad davno prije 2010. bilo je lakše na netu jer nisu bili svi online a sad jesu i to je sve sjebalo.
 
Vidiš prvi put čujem za tu opciju.

Ne izgledam loše, nego i bolje od prosjeka ali očito da tamo možda samo bilderi imaju šanse dobiti like ili nekakvi opasni likovi. Mi normalni intelektualci i visoko obrazovani nemamo. To nije čudno za krkanske kamenjarke... Tako da nije problem u meni nego u tim luđakinjama.
Krivo, upravo sam ti objasnio kako slike iz gyma ne prolaze.
Ja za sebe sigurno neću reći da sam intelektualac, ali imam završen fakultet pa sam preko tindera kresnuo preko 15 žena sigurno.

Pitanje svih pitanja što se mene tiče je: može li se tamo naći cura/žena za normalnu ljubavnu vezu? Veoma teško.

Što se tiče seksa i plaćanje za isti ima masa drugih mjesta na internetu gdje sve idem lako lakše npr. SA.
Isto tako krivo, objasnio sam ti i kako se unazad 2-3 godine situacija okrenula i praktički nema žene tamo koja to ne traži.
Tako je. Na svim dejting stranicama je omjer muškaci žene 80, 90 % na prema 10%. To sve govori. Zato ih i zatrpavaju. Nekad davno prije 2010. bilo je lakše na netu jer nisu bili svi online a sad jesu i to je sve sjebalo.
Ovo su samo izgovori, ali ako ti to pomaže da navečer zaspiš lakše...
 
@radich
Ja bih ti radio platio ako mi možeš napraviti tinder profil takav da stalno dobijam likeove jer su likeovi preduvjet nekakvoga druženja. Svaka čast ako to možeš iako čisto sumnjam ali ako hoćeš slobodno se javi.
 
Ezekiel moras bit opusten za tako nesto ovo zvuci ko da patis ko zadnji jadnik one to ne vole
HAha naravno. Žene ne vole niti bjednike niti očajnike i ne daj Bog pred njima pokazati slabost. A nisam očajan nego me nervira kad mi ljudi sole pamet a znam da to nije istina. Ali ako mi netko stvarno ima volje pomoći i pokazati mi gdje griješim nisam mazga nego sam otvoren za sugestiju. Možemo se uživo naći što se mene tiče iako sumnjam da mi netko može napraviti konkretan recept za dobivanje likeove na tinderu ili bilo kamo. LOL

Znam, ne treba se nervirati oko toga. Ipak su to samo žene. :)
 
@radich
Ja bih ti radio platio ako mi možeš napraviti tinder profil takav da stalno dobijam likeove jer su likeovi preduvjet nekakvoga druženja. Svaka čast ako to možeš iako čisto sumnjam ali ako hoćeš slobodno se javi.
Buraz nemreš u životu sve kupit.
Ja sam ti dao dobronamjerne savjete. Meni to prolazi, prolazilo je i prijateljima koje sam "uveo" u to... ja ti lajkove nemrem nabavit nažalost.

Ali evo ti još jedan free tip, mislim da imaš tipa 30ak swipe-ova u 12h ili tako nešto. Idući put kad otvoriš aplikaciju samo rokaj swipe desno dok ih ne ispucaš. Nemoj ni gledat profile već samo rokaj lajkove. Ako nakon par dana ne skupiš 10 match-eva onda je kompa problem u tvom fizičkom izgledu i to je to.
Slike nek ti budu normalne, ne iz gyma, ne sa sunčanim naočalama... Javi za par dana dojmove ;)
 
Neću rokati sve na Tinderu bez brige. Nisam neka debilčina a i nema ovdje toliko ljudi kamo sam ja. Stavim si bližu okolicu a ne cijelu Hr ili EU.
 
Sjećam se prije da sam na onom Badoou potrošio stotine kuna za boostanje profila i slanje poruka pa ništa nije bilo - čista krađa. Dok ovako izvan tih dejting stranica mogu normalno komunicirati s curama. Inače, komunikacija mi je posao tako da nije istina da ne znam lijepo pisati i izražavati se. :p Treba se kloniti tih stranica jer čovjeka mogu dovesti do ludila jer misli da nešto griješi a ustvari nije problem u njemu negu u ženama i samoj stranici koja želi izvući novce.
Sad, ako je to tako (mnogi će možda reči da pišem gluposti), probaj na Iskrici... Istina, ona je već isto debelo na neki način zastarjela, ali ima još svojih čari.... (doduše nisam dugo bio) Kao prvo, nema lajkanja, moraš imati plaćeno članstvo (inače ne možeš ništa, ne možeš ni odgovoriti na poruku)..., ako imaš dobar i interesantan profil i ako si dobar u komunikaciji može se još uvijek tamo postići dobar susret. Kad te žena dobro doživi kroz komunikaciju, kava je gotovo sigurna... Možda se i nećete vidjeti prije (neke izbjegavaju preći na telefon prije susreta, čak ni na meil pa nema ni fotke prije), a na takovom "blind dateu" nerijetko se jako, jako ugodno iznenadiš...! Naravno ne uvijek, ima i tamo svakakvih "čudaka i čudakinja" s obje strane, ali moja prijašnja iskustva su s Iskricom izrazito dobra, daleko bolja nego nego što su ikada bila na Badoo-u ili Twoo dok je još postojao... Ako nisi probao, probaj, nemaš što izgubiti, možeš jedino dobiti (nekad i đekpot!)
 
Mogu probati opet na Iskricu otići. Bio sam prije par godina i tamo su većinom bile žene 40+ kao ona Manuela iz showa pa mi nije bilo zabavno. Nekako se slažem da je bolje nego na Tinderu i sličnim stranicama jedino je pitanje klijentele koja tamo dolazi. Možda budem probao opet. :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh