Tinder - Hrvatska

Pojavljuje li se nekome Tina (42/43) iz Čakovca u zadnje vrijeme? Ili nekoniskustvo s dotičnom od prije?
S mije strane samo pohvale, ali promijenila broj.
 
Lana (35), Zg, sve preporuke. Ime nije točno, ali osoba je sa slika. Voli flert i konkretne komplimente, uz par čaša vina sve ide još brže. Posvećuje se pušenju bolesno temeljito, vidiš i osjetiš da gušta u tome što radi.
 
Da li se moze uvatit nesto preko tindera i ako moze na koju foru mislim kako se najviše lijepe i šalju poruke ?
 
Da li se moze uvatit nesto preko tindera i ako moze na koju foru mislim kako se najviše lijepe i šalju poruke ?
Moze ako izgledas na nesto ali moras jako puno vremena utrosit da dodes do neke koja se hoce konkretno dopisivat i onda da je smuljas da ne zelis samo ons jer su sve alergicne na to. Moras pisat da trazis vezu i ozbiljnu curu da ti je dosta drolja. Tako sam ja i prolazi. Obrnuta psihologija hahaha...zene su glupe ko kurac sto se tice ljubavi lako ih je prevarit jer vide jednostrano to sve. Ja sam ih u zadnjih 3 godine jedno 20 izjebo preko tindera a dopisivao se sa sigurno 200 tako da nije neka statistika bas a dobro izgledam 🤣 uglavnom kao i u svemu u zivotu koliko vremena ulozis u nesto toliko ce ti se vratit natrag 👌
 
Da li se moze uvatit nesto preko tindera i ako moze na koju foru mislim kako se najviše lijepe i šalju poruke ?
Moze se uvalit. Ne moras bit jako zgodan. Slike ti moraju odat da si uredan i galantan i da ličiš barem ok...ja recimo takve slike nemam i nisam maneken pa bas ne prolazim dobro al sam se sjetio jedne fore i stvarno prolazi...igram na psihu zena jer one tamo dobivaju hrpu poruka i bas ne pamte dobro ko im je na sliki to gledaju dok ti se jave ali kasnije jedino ako im uđeš pod kozu a to je vrlo mali postotak da im bas brzo uđes.. ovako nades neku sliku nekoga tko je primamljiv i skupljas lajkove i pricas sa njima al ne puno neka vide da si ok i nakon nekog vremena stavi svoje slike najbolje kaj imas al pazi da je od zadnjeg razgovaranja proslo barem jedan puni dan e onda...e onda pricaj sa njom malo jače tj. Sa njima i jednu ćes sigurno upecat. Provjereno
 
Jel se kome izbacila u zg na tinderu Avi, 48 god...usne na slici bile predivne... izgledala je za svoje godine vrh...zna li neko nešto o njoj..
Izgubio kontakt..
 
Moze se uvalit. Ne moras bit jako zgodan. Slike ti moraju odat da si uredan i galantan i da ličiš barem ok...ja recimo takve slike nemam i nisam maneken pa bas ne prolazim dobro al sam se sjetio jedne fore i stvarno prolazi...igram na psihu zena jer one tamo dobivaju hrpu poruka i bas ne pamte dobro ko im je na sliki to gledaju dok ti se jave ali kasnije jedino ako im uđeš pod kozu a to je vrlo mali postotak da im bas brzo uđes.. ovako nades neku sliku nekoga tko je primamljiv i skupljas lajkove i pricas sa njima al ne puno neka vide da si ok i nakon nekog vremena stavi svoje slike najbolje kaj imas al pazi da je od zadnjeg razgovaranja proslo barem jedan puni dan e onda...e onda pricaj sa njom malo jače tj. Sa njima i jednu ćes sigurno upecat. Provjereno
I sve da nadjes neku koja nasjedne na tvoje fore, kad te vidi uzivo bu pobjegla haha
 
Novi sam na forumu, ali ću podijeliti iskustvo s Vama. Iz Zagreba sam, imam 30 godina. Na Tinderu sam upoznao ženu iz Rijeke, 49 godina - MILF . Plava, frcakava kosa… NIJE DEBELA, NIJE NIT MRŠAVA, IMA SVE! Išao službeno za Rijeku, javio se njoj, našli se… popili kavu i otišli kod nje u ured. Ona, samostojeće čarape… tange i jebenih sat vremena među top 5 koje sam doživio!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh