SPOLNE BOLESTI

Ma na odlasku k njoj znao sam da necu uzimat oral bez kabanice, ali nakon sto sam vidio kakva je zenska jebena milfara jednostavno sam posustao. Nije nista uglavnom, i nadam se da nece bit, narucen sam na testiranje, treba se provjerit ponekad..
Paničis bez veze, ako si otisao kod kurve i odmah utripovao da si se zarazio koji ti je to onda i trebalo
 
Kad vec nacinjete tu tematiku spolnih bolesti bitno ja da znate da najmanje 4 do 6 mjeseci nakon sumnjivog kontakta mozete uraditi test na hiv,hbv i hcv viruse buduci da je u pocetku titar nizak u ne moze se odmah detektirati pcr metodim. Dakle jesi se testirao par dana nakon odnosa je beskorisno jer ce rezultat biti negativan. Sto se gonoreje,sifilisa i kandide tice simptomi se tu puno brze pojave i lijece se uspjesno antibioticima
 
Pojavila mi se neka sitna, ali bolna krastica na k...u.
Isa bi se testirat i googla sam. Ali mi izbaciva svakakve pizdarije. Pa dajte ako netko zna di se u Splitu testirat diskretno. Bija bi jako zahvalan.
 
Pojavila mi se neka sitna, ali bolna krastica na k...u.
Isa bi se testirat i googla sam. Ali mi izbaciva svakakve pizdarije. Pa dajte ako netko zna di se u Splitu testirat diskretno. Bija bi jako zahvalan.
Prvo kod dermatologa on ce ti dat nesto pa ako pomogne,i testirat se vridi tek nakon misec do 3 posli odnosa
 
Pojavila mi se neka sitna, ali bolna krastica na k...u.
Isa bi se testirat i googla sam. Ali mi izbaciva svakakve pizdarije. Pa dajte ako netko zna di se u Splitu testirat diskretno. Bija bi jako zahvalan.
Mos se u splitu na higjenskom anonimno testiranje na hiv hep b i c i sifilis a za bakterije isto samo to placas ako neces priko uputnice
 
Ne mora biti to ali kod sifilisa se javlja krasta na mjestu ulaska uzročnika-uglavnom na glaviću. I za to nemoj čekati nego odmah doku. Antibiotici ga liječe bez problema ako se odmah počne s terapijom
Nije na glavicu nego na korijenu samom. Blizu jaja. Sitno skroz. Vjerovatno je ništa ali triba provjerit...
 
Nije na glavicu nego na korijenu samom. Blizu jaja. Sitno skroz. Vjerovatno je ništa ali triba provjerit...
To su kondiliomi vjerojatno ili ti virusne bradavice, ja sam to jednom pokupio prije par godina kad sam redovno posjećivo dame s plavoga.
Koristio sam kondom uvijek ali oni se mogu primiti na korijen kite di kondom ne drži.
U Šubićevoj sam u nekoj privatnoj ordinaciji to spalio u 3 odlaska po 500 kn tada to je bilo 2016 g.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh