SPOLNE BOLESTI

Piše se tu o svakakvim boleštinama, a mene zanima jel ko kad kod koje pokupio PICAJZLE??? Ima li toga u ovom sportu???
 
Jel ima tko iskustva sa kondilomima?
HPV. Kažu da ih 80% ljudi ima. Imat ćeš doživotno, manifestirat će se s vremena na vrijeme samo od sebe, najčešće kada imunitet opadne, a isto tako i povući, ali ne računaj na to. Tipova ima raznih, najčešće su benigne na muškarca i izbijaju na mošnjama ili korjenu penisa. Dok su vani, zarazne su.


Na kojem mjestu imaš? Čim primjetiš, potraži savjet liječnika. Najčešće će te poslati na spaljivanje bradavica. Bolje opremljene ordinacije opće prakse imaju i same tekući dušik...

Nisu mi jasne cure koje se ne idu testirati povremeno, a nisam upoznao neku koja nije spolno aktivna haha čak i kao je u vezi. Nekoliko sam skužio ujutro ili nakon odnosa (što objašnjava zašto je htjela u mraku i popizdila kada sam upalio svjetlo, valjda od nelagode) da imaju netretirane HPV bradavice. Totalno jebeno neodgovorno! A po brojnosti, imale su to dugo samo ništa ne bi poduzimale jer to govno raste i množi se... One unutra koje joj rastu ni ne znam kako skužiti.

Prestao sam lizati prije puno godina. Neki kažu da kod muških uzrokuje rak grla. Ionako te gledaju kao šonju kada to radiš. Ma koliko tupile da im se dopada, ispadneš submisivan... A sve one vole tog frajera, dasu većeg od života, pojebljivog lika kojeg druge žene žele ševiti da bi drugi muški htjeli biti kao on i da je taj tu dostupan samo za njihove gluposti...
 
na korijenu
mislim mozda i nisu kondilomi, jer nemam pojma di sam mogao pokupit nisam u zadnje vrijeme bio kod kurabi, a s partnericama sam koristio kondome. al svakako cu posjetit dermatologa da vidim o cem se radi
jer koliko sam istrazivao simptomi bi bili pecenje, svrbez, krvarenje ili otezano mokrenje, a nemam nijedno od tog. najvise mi smeta prilikom brijanja ustvari jer moram pazit ko idiot da se ne porezem
kondilome si mogao pokupiti i davno prije. u teoriji i preko ručnika... imati to godinama da ni ne znaš. što prije reagiraš, to bolje. spali se tekućim dušikom (najčešća metoda) i gotovo. spavaj, jedi dobro, c vitamin i bit ćeš super. nije toliki problem.

inače, danas među školskom populacijom forsiraju cijepljenje (dobrovoljno) za hpv koje traje par godina i samo je za određene tipove hpva...
 
Jednom mozda se i ne vrate
Bar dva puta ponovi
Kondilomi se javljaju od hpv virusa kojeg si mogao pokupit par mjeseci i par godina čak prije, toliko je različita inkubacija.
Znači od zaraze do pojave simptoma može proći od 6tjedni do par godina. Možeš nosati virus okolo a da ni ne znaš i vrlo lako ga prenašaš i dok imaš kondom samo preko dodira sluznice i čak kože a i oralno.
Svakak idi dermatologu ili urologu na pregled i terapiju.
 
svakako cu posjetit dermatologa pa da vidimo kaj je s tim, svakako hvala
jel dovoljan jedan tretman spaljivanja ili treba vise puta?
Ovisi o infestaciji. Liječenje virusa je simptomatsko. Znači, vidiš ove brokula izrasline i u biti ih samo spale. Neke možda ni ne vidiš golim okom nego tek kada se premaže određenom tekućnom. Ne zamaraj se.

Ako kažeš da je svježe i na korjenu, pretpostavljam da nije nešto uznapredovalo... Tretman ili dva će vjerojatno biti dovoljan. Održavaj higijenu, kloni se odnosa, jačaj imunitet.
 
Kondilomi se javljaju od hpv virusa kojeg si mogao pokupit par mjeseci i par godina čak prije, toliko je različita inkubacija.
Znači od zaraze do pojave simptoma može proći od 6tjedni do par godina. Možeš nosati virus okolo a da ni ne znaš i vrlo lako ga prenašaš i dok imaš kondom samo preko dodira sluznice i čak kože a i oralno.
Svakak idi dermatologu ili urologu na pregled i terapiju
Pogrjesila si komentar.
 
na korijenu
mislim mozda i nisu kondilomi, jer nemam pojma di sam mogao pokupit nisam u zadnje vrijeme bio kod kurabi, a s partnericama sam koristio kondome. al svakako cu posjetit dermatologa da vidim o cem se radi
jer koliko sam istrazivao simptomi bi bili pecenje, svrbez, krvarenje ili otezano mokrenje, a nemam nijedno od tog. najvise mi smeta prilikom brijanja ustvari jer moram pazit ko idiot da se ne porezem
Ako je oko korijena...možda su neke bradavice...osobno isprobani s tekućinom za kurje oči...5 dana Max mazati...posmeđi i samo otpadne...nikakvi tragovi ne ostanu..eto
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh