SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Zdravko Mamic: nabijem i onaj translate na kurac

očito da je sama sebi napisala..... reći ću frani da je upozori da radi sama sebi štetu....

Kaže Frane da je mala Gospa.... idealna za nekog do 30 godina.... odličan engleski... nasmijana .... aktivna... o akciji napričamo jer to je za djecu....
 
Ne znam, ja cu uzet pauzu. Dodje u dbk napokon cura koja mi je na spisku, fala kurcu. Dug dan,ustao u 6 ujutru, dogovor lagan, sve top, 21:30h. Apartman extra,nov,sređen. Dvi case vina i ajmo. Pusenje bez, tako radi,nije ni pitala. Krene kaubojka, znaci ubija,i nakon 10 minuta,gospodin se ohladi. Znaci ni da dirne. Kaze ona ajde pusenje opet, rekoh nemoj, necu da te mučim, vidim problem je u mojoj glavi,al velikoj. Sjeli,popricali,pokusala me oraspolozit, ugodna cura,top sve. Bjezi sutra iz dbk, ugasila je profil vec. I sendala mi poruku, pita da li sam doma dosao sretno,jer murije ima na svakom kantunu. I eto. U pm,u kurcu sam totalnom
Meni se obicno desavalo kad bi bio u emicionalno nestabilnim periodima, najcesce zbog odnosa sa zenama koje su me kostale puno skuplje od onih koje naplacuju. Desavalo se i zbog umora i zbog nedozvoljenih supstanci, ne brini se, proc ce, al razumin tvoju sjebanost
 
Jel vam poznata ova stranica ili mislite da je Fake. Pozdrav jebaci

Kako ne, slobodno im se javi, ne znam kako je nisi dosada otkrio. Ta stranica je poznata po angaziranju jedojajcanih blizanki, tako da recimo imas recimo super top komad u Splitu, Wendy, koja ide za 100 eura sat, a u isto vrijeme je i njena sestra blizanka u Rijeci, isto se zove Wendy, i isto za 100 eura sat. Mozemo se dogovoriti da ih angaziramo u isto vrijeme pa odlucimo koja je bolja.
Nema straha, slobodno ih kontaktiraj
 
Bio u ove,dosta nahvaljena u Osijeku gdje cepa za 150 sat vremena.
To bi joj bila i realna cijena,sve preko toga je previse.Docek ne sa previse entuzijazma,dudlala ga sa kondomom iako na stranici pise bez. Laze da ima klimu u sobi sta je smijesno.
Pokusala cak u jednom trenu zakinit za vrijeme al kad je vidila da ima s druge strane mene koji palim stopericu odma povlacenje nastupa.
Akcija nista posebno po meni ocjena 7/10 jedino pozitivno sta je stvarno zgodna i lijepa cura.
Isplati se ic jedino ako cete oborit cijenu na 150 ili 200 za uru i udarat je da zapamti Dalmaciju.
Za mene opasnost od ponavljanja ne postoji.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh