SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Kao iskusni jebač čitam vaše komentare i mogu reć da bacate pare na loše brazilke.puno njih ne žele pušit bez kondomw a masno vam naplaćuju.od domaćih cura top je elisa,uvijek se javi,lako se sve dogovoriš,puši bez kondoma,možeš joj svršit usta.možeš je ljubit ali moraš znat da joj je neko prije tebe isto svršio u usta.pa sad ko voli.druga ženska koja je top je matea,uvijek se javi,puši dobro i možeš isto svršit u usta.nije skupa i ne trudi se previše.treća ženska o kojoj pištete ,živa vatra je dosta nestabilna,stalno mjenja prostor, termine.znam ponešto o njoj.iža malu kćer,treba plaćat stan i režije i zato se bavi s ovim.kad je opuštena zna se i potrudit.ali često bude i napušena tako da ne spada u top ženskih u splitu.ima dobre silikone,zgodna mršavica.ko voli dobra je.sto eura po ure.i to je sve šta valja od domaćih .elisa je inače strankinja ali tu živi,ima dva sina.ženska kulturna.obrazovana u svemu msterijal za ženu.i radi svoj posa više nego pošteno.
 
Kao iskusni jebač čitam vaše komentare i mogu reć da bacate pare na loše brazilke.puno njih ne žele pušit bez kondomw a masno vam naplaćuju.od domaćih cura top je elisa,uvijek se javi,lako se sve dogovoriš,puši bez kondoma,možeš joj svršit usta.možeš je ljubit ali moraš znat da joj je neko prije tebe isto svršio u usta.pa sad ko voli.druga ženska koja je top je matea,uvijek se javi,puši dobro i možeš isto svršit u usta.nije skupa i ne trudi se previše.treća ženska o kojoj pištete ,živa vatra je dosta nestabilna,stalno mjenja prostor, termine.znam ponešto o njoj.iža malu kćer,treba plaćat stan i režije i zato se bavi s ovim.kad je opuštena zna se i potrudit.ali često bude i napušena tako da ne spada u top ženskih u splitu.ima dobre silikone,zgodna mršavica.ko voli dobra je.sto eura po ure.i to je sve šta valja od domaćih .elisa je inače strankinja ali tu živi,ima dva sina.ženska kulturna.obrazovana u svemu msterijal za ženu.i radi svoj posa više nego pošteno.
Sve sta si napisa je tocno. Ove brazilke su dosle samo radit za lovu i da te sto prije odradi a pogotovo ove sta imaju pimpa iz sebe. Najbolja usluga kod elise. Uvik dobijes cist rucnik,ne naplacuje svrsavanje usta i pusi dobro. Nije problem platit ali kad vec dodjem ocu da je usluga na vrhuncu. Zato jos 20 dana i idem u wellcum. Nesto najbolje sta se tice dobre zabave i dobrog seksa.
 
Kao iskusni jebač čitam vaše komentare i mogu reć da bacate pare na loše brazilke.puno njih ne žele pušit bez kondomw a masno vam naplaćuju.od domaćih cura top je elisa,uvijek se javi,lako se sve dogovoriš,puši bez kondoma,možeš joj svršit usta.možeš je ljubit ali moraš znat da joj je neko prije tebe isto svršio u usta.pa sad ko voli.druga ženska koja je top je matea,uvijek se javi,puši dobro i možeš isto svršit u usta.nije skupa i ne trudi se previše.treća ženska o kojoj pištete ,živa vatra je dosta nestabilna,stalno mjenja prostor, termine.znam ponešto o njoj.iža malu kćer,treba plaćat stan i režije i zato se bavi s ovim.kad je opuštena zna se i potrudit.ali često bude i napušena tako da ne spada u top ženskih u splitu.ima dobre silikone,zgodna mršavica.ko voli dobra je.sto eura po ure.i to je sve šta valja od domaćih .elisa je inače strankinja ali tu živi,ima dva sina.ženska kulturna.obrazovana u svemu msterijal za ženu.i radi svoj posa više nego pošteno.
Ima i loših ali ima i bome dobrih brazilki..sve ovisi kako naletiš,nema pravila sa tim agencijama..ako ti se neka svidi,a uz to je još ta sa slika,iskoristiš priliku i dobro se provedeš s njom
Pa će ako bog da,doc dogodine ko nezavisna
Isto njima igra uloga kako se odnosiš prema njima
Ako vide da nisi baš uredan itd,samo će te odradit da te se rješi i to je to..jer i njima sigurno nije u interesu ko i nama,da skupimo neku bolest
S druge strane,je da nam uzimaju lipe pare,ali bitno je kad već ideš da si uredan,da si 1/1,ponašaš se normalno prema njima i siguran san da će ti vratit troduplo(govorim iz vlastitog iskustva jer držim do higijene i da sam uvik uredan i obrijan,i uvik mi komentiraju kako mirišen dobro iako sam pušač,i ako sam i ja zadovoljen naravno da ću se oper vratit)
A šta se tiče domacih cura(nemojte me krivo svatit),njih triba ostaviti na zimu kad nebude latini,jer ja prvi jednostavno njima preko lita nemogu odolit
 
Kao iskusni jebač čitam vaše komentare i mogu reć da bacate pare na loše brazilke.puno njih ne žele pušit bez kondomw a masno vam naplaćuju.od domaćih cura top je elisa,uvijek se javi,lako se sve dogovoriš,puši bez kondoma,možeš joj svršit usta.možeš je ljubit ali moraš znat da joj je neko prije tebe isto svršio u usta.pa sad ko voli.druga ženska koja je top je matea,uvijek se javi,puši dobro i možeš isto svršit u usta.nije skupa i ne trudi se previše.treća ženska o kojoj pištete ,živa vatra je dosta nestabilna,stalno mjenja prostor, termine.znam ponešto o njoj.iža malu kćer,treba plaćat stan i režije i zato se bavi s ovim.kad je opuštena zna se i potrudit.ali često bude i napušena tako da ne spada u top ženskih u splitu.ima dobre silikone,zgodna mršavica.ko voli dobra je.sto eura po ure.i to je sve šta valja od domaćih .elisa je inače strankinja ali tu živi,ima dva sina.ženska kulturna.obrazovana u svemu msterijal za ženu.i radi svoj posa više nego pošteno.
Ne loše napisano,ali isto tako moraš znat da i top J.Amerikanki ima za extra zabavu koje poznajemo.Također cjena bude malo skuplja nego šta bi da Matei koju nemogu nazvat pičkon ni izazovnom kao šta ću odradit sa Sabrinom ili Mia Louise,ili Irina npr, znači to su cure koje stvarno daju sebe za ok novce i ove domaće nemogu im vode donit,al svak ima svoje mišljenje.zz
 
Ma sve potpisujem.ovo sam malo pisa o trenutnoj ponudi domaćih cura.a za brazilke i latine ima bi šta pisat.imam i tu dobrih iskustava.ali u principu ne idem di traže dodatno plaćanje za pušenje s kondomom ili ako neda u usta svršit.kad si već profesionalka onda radi kako treba.čisto stvar prjncipa.i ako nije ženska kao na slikama ne platim i samo kažem ne hvala.i najbolje jt imat dodatni broj da te nebi kasnije agent zva i priča nebuloze.one su tu zbog love i nas a ne mi radi njih.iz principa ne dajem nikad više od 150-200 za uru,niti više od 100-150 za pola.zato bi trebali i vi,čisto iz principa.jer tamo odakle dolaze je to mjesečna plaća.
 
Latine
Ma sve potpisujem.ovo sam malo pisa o trenutnoj ponudi domaćih cura.a za brazilke i latine ima bi šta pisat.imam i tu dobrih iskustava.ali u principu ne idem di traže dodatno plaćanje za pušenje s kondomom ili ako neda u usta svršit.kad si već profesionalka onda radi kako treba.čisto stvar prjncipa.i ako nije ženska kao na slikama ne platim i samo kažem ne hvala.i najbolje jt imat dodatni broj da te nebi kasnije agent zva i priča nebuloze.one su tu zbog love i nas a ne mi radi njih.iz principa ne dajem nikad više od 150-200 za uru,niti više od 100-150 za pola.zato bi trebali i vi,čisto iz principa.jer tamo odakle dolaze je to mjesečna plaća.
Posjetio sam par brazilki i doti jedna ga puši bez i daje svrsavanje po tijelu,ali ne po licu..triba samo znat sa njima,i one su ljudska bića,jbg ja tako razmisljan..nije sve u tome evo dosa san,lec ću na krevet i jebat ćemo se.
Ako si razmisljanja da nećeš nikad ako ti neda po faci,prijatelju moj onda lipo stojiš kući i amen
Ja znan šta ja radin,meni u cilju nije samo ispraznit jaja i ic ća..to koliko je njima plaća tamo,apsolutno me boli kurac
Ona je izabrala to jbg,ja san izabra da joj se javin
Ideš spojit ugodno s korisnim i to je cila poanta price
 
Što se tiče domaće ponude (ne računam strankinje) Split treba zaobilaziti u širokom luku. Zadnje sam tamo na Bačvicama guzio jednu debelu ružnu davne 2016.
 
Ne znam, ja cu uzet pauzu. Dodje u dbk napokon cura koja mi je na spisku, fala kurcu. Dug dan,ustao u 6 ujutru, dogovor lagan, sve top, 21:30h. Apartman extra,nov,sređen. Dvi case vina i ajmo. Pusenje bez, tako radi,nije ni pitala. Krene kaubojka, znaci ubija,i nakon 10 minuta,gospodin se ohladi. Znaci ni da dirne. Kaze ona ajde pusenje opet, rekoh nemoj, necu da te mučim, vidim problem je u mojoj glavi,al velikoj. Sjeli,popricali,pokusala me oraspolozit, ugodna cura,top sve. Bjezi sutra iz dbk, ugasila je profil vec. I sendala mi poruku, pita da li sam doma dosao sretno,jer murije ima na svakom kantunu. I eto. U pm,u kurcu sam totalnom
 
Ne znam, ja cu uzet pauzu. Dodje u dbk napokon cura koja mi je na spisku, fala kurcu. Dug dan,ustao u 6 ujutru, dogovor lagan, sve top, 21:30h. Apartman extra,nov,sređen. Dvi case vina i ajmo. Pusenje bez, tako radi,nije ni pitala. Krene kaubojka, znaci ubija,i nakon 10 minuta,gospodin se ohladi. Znaci ni da dirne. Kaze ona ajde pusenje opet, rekoh nemoj, necu da te mučim, vidim problem je u mojoj glavi,al velikoj. Sjeli,popricali,pokusala me oraspolozit, ugodna cura,top sve. Bjezi sutra iz dbk, ugasila je profil vec. I sendala mi poruku, pita da li sam doma dosao sretno,jer murije ima na svakom kantunu. I eto. U pm,u kurcu sam totalnom
Bez zajebancije sada,ispijanje vina ili alkohola zbog opustanja prije sexa zna nekad radit kontraproduktivna
Previše te opustilo,pa ti je "mozda" radi toga
 
Bez zajebancije sada,ispijanje vina ili alkohola zbog opustanja prije sexa zna nekad radit kontraproduktivna
Previše te opustilo,pa ti je "mozda" radi toga
A ne znam,druze. Mislim malo sam i umoran bio,i nisam bas bio 'tu' . Ona se potrudila, navalila nakon 20 minuta,pita mene ajde idemo hahaha, i eto. Jbg,morat cu malo na psihi poradit. A opet kad god idem kod neke,postavim se,ono,kao good guy,nisam samo dosao da ispraznim jaja,vec malo i ljudski popricat. Mozda me i to spusti,umjesto da samo dodem i kazem ajmo akcija
 
Bio u Roxane jucer na kraju. Odlicna, po meni dosada najbolja. Tocno onakva kakvu sam trazio. Otvorena, komunikativna, zezancija. Sex odlican, sve poze, anal, nemam rijeci. Ostao sam cak 1h i pol. Sama je u stanu. Jos danas je tu pa ide u Brazil nazad. Rekla je da dolazi u 12 mjesecu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh