SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ja stvarno odgovorno tvrdim da je ona jedna od najboljih iskustava koje mozes dobiti, vatrenija je od vecine latina, perfektan engleski, voli se zezati na najjace. Ona je MILF, ako se iskljucivo palis na cure od 20, zaobiđi. Još jedna stvar, meni uzivo izgleda bolje nego na fotkama, fotke su joj sa telefona cini mi se, nisu profi i nisu obrađene, i to je njena politika da ne vara ekipu i to bas cijenim, iako sam joj rekao da bi za posao bilo bolje da si stavi neke uređene. Uglavnom, redovan sam gost, i bicu i dalje.

Slažem se sa svime, ono ko da si sa milf susjedom pa pričate o nečem i onda se puknete, žena je top.
Slažem se za slike, iako mislim da su joj silikoni za popravak - mozda su ostarili malo.

Ali žena je zmaj.

Idem i ja večeras

Samo budi nježan, i ugodan.

Rekla mi kad sam uša da voli visoke muške, u kombinaciji s plavom/smeđom kosom i da malo jače muške.
U smislu malo jače ono ramena i prsa da je to ko da si gromada....i tako smo pričali, gledala me govori bas ovo volim ..... inače treniram pa iman izedefinirana prsa i ramena. i cilo vrime me vatala za prsa i ramena...ljubili se vamo tamo i kad smo isli se jebat kralju žena nakon 5 min svršila ono stenjala ajme govori mene pusti me da se sama nabija i govori mi koji dobar orgazam, jer ja je krenija nabijat ona rekla pomalo....i kad je svrsila rekla mi sad udaraj i onda san je jeba po ure po cilom stanu smo letili...ma top picka bas se isplati otic

e btw. dao sam 230 eura za sve...svršio joj po sisama.
 
Istu s
Ja stvarno odgovorno tvrdim da je ona jedna od najboljih iskustava koje mozes dobiti, vatrenija je od vecine latina, perfektan engleski, voli se zezati na najjace. Ona je MILF, ako se iskljucivo palis na cure od 20, zaobiđi. Još jedna stvar, meni uzivo izgleda bolje nego na fotkama, fotke su joj sa telefona cini mi se, nisu profi i nisu obrađene, i to je njena politika da ne vara ekipu i to bas cijenim, iako sam joj rekao da bi za posao bilo bolje da si stavi neke uređene. Uglavnom, redovan sam gost, i bicu i dal
Identično nešto imao kod vike u Zagrebu… do kad ostaje?
 
Slažem se sa svime, ono ko da si sa milf susjedom pa pričate o nečem i onda se puknete, žena je top.
Slažem se za slike, iako mislim da su joj silikoni za popravak - mozda su ostarili malo.

Ali žena je zmaj.



Samo budi nježan, i ugodan.

Rekla mi kad sam uša da voli visoke muške, u kombinaciji s plavom/smeđom kosom i da malo jače muške.
U smislu malo jače ono ramena i prsa da je to ko da si gromada....i tako smo pričali, gledala me govori bas ovo volim ..... inače treniram pa iman izedefinirana prsa i ramena. i cilo vrime me vatala za prsa i ramena...ljubili se vamo tamo i kad smo isli se jebat kralju žena nakon 5 min svršila ono stenjala ajme govori mene pusti me da se sama nabija i govori mi koji dobar orgazam, jer ja je krenija nabijat ona rekla pomalo....i kad je svrsila rekla mi sad udaraj i onda san je jeba po ure po cilom stanu smo letili...ma top picka bas se isplati otic

e btw. dao sam 230 eura za sve...svršio joj po sisama.
Koliko joj je godina? Piše 36, ali mislim da je bar 10 godina starija... 😬
 

Bia kod dotične!!
Znaci,nakon šta san dosta puta bio kod Brune(čak sam i bacia đir do Zadra i družia se sa njom 2 sata itd),posjetio sam dotičnu damu.

Neman šta puno za rec,akcija top,pušenje top,engleski priča savršeno,komunikativna,jednostavna a vatrena u sexu,jedno savršeno iskustvo koje ću drugom prilikom rado ponovit i kojeg ću se rado sjećati
Velika preporuka svima
 
Ova ziva vatra me toliko izmuzla sinoc, da sam rekao nema sanse vise. Dogovorio se snjom, dolazim na vrijeme i kaze dodji za pola sata jos. Ostanem cekam, javljam se nejavlja se ona.. Nakon sat cekanja odem kuci, ona se javlja da je u apartmanu, da mogu doci, nesto veze s vezom nema..
 

odrađena
pravi milf! Mršava i zgodna, umjetne usne i sise - sise čudne pod rukom ali izgledaju savršeno, guzice nema nista.

Osjecaj cjelokupni je koda jebeš napaljenu zgodnu milf susjedu.
Žena uživa skroz, nema ni sekunde požurivanja, ne gura te u sobu odma, pohvatali smo se malo na kaucu u dnevnom.

Pušenje top, pusila mi ga je prvo pod tušom.
Seks strava, žena svršila nabijala se na mene koda sam joj zadnji, cilog me cupala vukla i to je ona vodila glavnu rijec, lagamo se nabijala svrsila i onda mi rekla sad me razvali koliko oces.

Sve u svemu, ko voli milf, preporuke, jako ugodna žena.


E i, stan mali ali novi i jebeno moderno i dobro sređen. I to daje dozu napaljenosti, bilo je polu mračno.
To ti je transvestit 99%
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh