SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Inače momci, ima li straha od kakvih boleština... Je li neko nešto uvatio...? Sumnjivo mi je ako velika većina duva "na golo" i žvaljaka se... 😬
 
Inače momci, ima li straha od kakvih boleština... Je li neko nešto uvatio...? Sumnjivo mi je ako velika većina duva "na golo" i žvaljaka se... 😬
100% se šire neke klice, samo niko ne želi platit 300 eura za temeljito testiranje na sve spolno prenosive bolesti. Još kad uzmeš u obzir da se puno povećalo jebanje kurvi po Splitu i međusobno se jebaju i varaju, ko zna šta će bit od nas kad krenu simptomi za 5 6 godina.
 
100% se šire neke klice, samo niko ne želi platit 300 eura za temeljito testiranje na sve spolno prenosive bolesti. Još kad uzmeš u obzir da se puno povećalo jebanje kurvi po Splitu i međusobno se jebaju i varaju, ko zna šta će bit od nas kad krenu simptomi za 5 6 godina.
vec bi ima simptome,jedino je hiv tesko skuzit jer su simptomi skoro pa neprimjetni
 
vec bi ima simptome,jedino je hiv tesko skuzit jer su simptomi skoro pa neprimjetni
Blaženi Hamburg i poznati Repeerbahn ( St. Pauli ) . Radio i živio u blizini još dok sam bio neoženjen :)

Sve vidio i proba što se proba dalo. Od svake dobiješ zdravstvenu tehničku knjižicu sa svim redovitim pregledima i testiranjima famozni TÜV pa deri brale. E to su bila vrimena :ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Zna li neko nešto o ovoj mladoj dami? Ako nije fejk mislim da je mala pun pogodak... barem tako izgleda...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh