SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

u belle nemoj ni pod razno,probaj karoll ili stelu.nisam još bio,uglavnom nisu skupa sa Bellom u stanu.
 

Jel bio tko? Kaže uplaćivaš preko Ine i donosiš mi na ruke, bili na poziv.
 
Izbjegavati duo sa njenom prijateljicom, dogovorio duo sa svrsavanjem po licu, ali ovo nema nikakve veze sa duom, obje dvi valjda gledaju sta vise zaradit, dopisivanje je na tecnom engleskom, al kad dodjete tamo, ne znaju beknit, samo madjarski, ili cak ciganski, jer mi nije nekako zvucalo masjarski, duo se sveo na to da je jedna pusila, i onda kad me druga uzjahala, i trudila se da sta prije svrsim, ova prva je izasla iz sobe, ova sta me uzjahala je pocela nesto govorit klijent, okupa sam je po faci, i otisao, sve je trajalo cca 10-15 minuta, a prije toga sam cekao 15 minuta ispred zgrade jer su kasnile, bilo minje napeto probat madjarice, jer ih uvik svi hvale, ali bogami, nakon ovog iskustva, nek ostanu povise Drave
Ista stvar blago receno Katasfrofa 🫣
 
Ima neka sa Makarske rivijere da valja sa PO? Ja sam iz ZG inace pa ne pratim scenu ovdje. Kolko vidim na zadnjih 10 stranica aktualan je samo EGE. Bio netko kod Alicie (Makarska) mozda sa EGE? Ima li koja da ne gleda na sat za 30 min... Na godisnjem sam pa bi se htio pocastit.. hvala unaprijed
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh