SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jeli iko bia nedavno kod one milf iz Tolstojeve ulice, plava, jeli radi još ,zadnji put sam bia kod nje ima 2g sigurno, pred koronu...
Sanja, 092 161 1672 i 099 658 8619, MILF pravi, 50 godina, ali je dobra. U faci se godine vide, ali tijelo bar 20 godina mlađe. Sise čvrste 3-4, struk uzak. Nije lipotica u licu, ali daleko od rugobe, plus je što ima u toj njenoj faci nešto baš kurvinski privlačno. 300/500 je bilo.
 
Sanja, 092 161 1672 i 099 658 8619, MILF pravi, 50 godina, ali je dobra. U faci se godine vide, ali tijelo bar 20 godina mlađe. Sise čvrste 3-4, struk uzak. Nije lipotica u licu, ali daleko od rugobe, plus je što ima u toj njenoj faci nešto baš kurvinski privlačno. 300/500 je bilo.
Jel jos aktivna?
 
Jel ima trenutno u Splitu koja cura da vas je odusevila? Pritom mislim da je zgodna i lijepa i da se trudi, da ne pozuriva.. uglavnom, znate sta mislim...cijena nije bitna..
 
Zna li itko sta je sa Mateom. Nema oglasa vise od godinu dana. Da li radi jos?? Ona je po meni bila najbolja u splitu.
Nestala je i Matea sa obzora, niti oglasa niti joj je aktivan broj, nego kad vec spominjemo nestale zna li se šta je sa Emom, ona slavonka plavih ociju, ex jamaha i itd,jeli iko bia nedavno, broj joj zvoni al niko ni glasa...
 
Nestala je i Matea sa obzora, niti oglasa niti joj je aktivan broj, nego kad vec spominjemo nestale zna li se šta je sa Emom, ona slavonka plavih ociju, ex jamaha i itd,jeli iko bia nedavno, broj joj zvoni al niko ni glasa...
To ona deblja zena u 40ima kratke kose? Ako je ta mislim da je radila do ima godinu dana nesto sam cuo da ima nekog frajera da zivi sa njim.....
Uglavnom mislim da je i ona van igre.
 
Je, to je Ema .uglavnom ,stanje je znači tako da nema apsolutno ništa u Splitu za brzinski, ni mlado ni staro, ko bi reć da će čovik sa sjetom gledat prema onom vrimenu prije koju godinu kad je bilo i onih polovnjača, raža al barem si moga otić na handjob ako ništa, eto Ema npr je bila ok, one dvi kraj Kroma su bile kultne iako se nisam nikad usudia, uteka bi uvik kao i od one stare plave visoke, prolaz kraj Kroma uličica pa zgrada poviše, ima u nekoj garsonjerici leglo mačaka, u životu ih onoliko nisan vidia, nema ni plave maserke kratke kose sa pujanki, matee isto, niti one male mršave crne duge ķose iz Metkovića mislim,niti one diskretne s oglasa sta je jedno vrime bila bez stana pa bi naručivala ljude u na tursku kulu u šumu , ovo sam sve upozna neke bolje neke eto ne do predkorone, otada suša, strankinje ništa, eto ako se ko siti još koje nek napiše, ja znam za ove...
 
Ja sam bija kod ove Flavia Olivera EGE.
Prije jedno misec dana. Tada mi je rekla da ide u Zadar i da ce se vratit. Sada je tu u Splitu.

Dogovor jednostavan. Saljem jel slobodna da bi dosa uru. Salje sliku da je na kavi i da moze za po ure. Dala adresu, blizu prime 3. Nije bas diskretno al jbg. Pogotovo sta sam isa u podne ipo. Puno svita al ajde. Upadam unutra.
Poljubbac na vratima. Nasmijana, prijateljski raspolozena.
Tusiranje. Oral bez, bubanje sa. Guta ga cilog, nije u mene bas velik 15cm. Ali eto.
Poze koje hoces. Anal nisam ni pitao. Zavrsim prvi put. Onda malo cakula dok dojen sebi. Kaze da u danu zaradi vise nego je misecna placa u Brazilu. I svasta jos nesto pricala. Nebitno.
Opet oral. I nastavim.
200 eura.
Tusiranje.. sve u svemu meni bilo super.
Ovo na slikama je ona. Malo dorađene slike mozda ali je ona. Sise veliki plasticni baluni, komad guzice. Zainteresirana, trudi se ugodit, nasmijana..
Kazem meni bilo super, ali uzmite u obzir da je ovo prvi put da sam bija ko zenske sa ove eskort stranice i kod strankinje uopce.
Eto..

Ovih dana sam pokusava nac domacu. Ali oglasi ili se ne javljaju ili traze bonove.
Ako neko ima kakav kontakt. Neku nasu diskretnu. Bio bi zahvalan😁
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh