SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ja sam bija kod ove Flavia Olivera EGE.
Prije jedno misec dana. Tada mi je rekla da ide u Zadar i da ce se vratit. Sada je tu u Splitu.

Dogovor jednostavan. Saljem jel slobodna da bi dosa uru. Salje sliku da je na kavi i da moze za po ure. Dala adresu, blizu prime 3. Nije bas diskretno al jbg. Pogotovo sta sam isa u podne ipo. Puno svita al ajde. Upadam unutra.
Poljubbac na vratima. Nasmijana, prijateljski raspolozena.
Tusiranje. Oral bez, bubanje sa. Guta ga cilog, nije u mene bas velik 15cm. Ali eto.
Poze koje hoces. Anal nisam ni pitao. Zavrsim prvi put. Onda malo cakula dok dojen sebi. Kaze da u danu zaradi vise nego je misecna placa u Brazilu. I svasta jos nesto pricala. Nebitno.
Opet oral. I nastavim.
200 eura.
Tusiranje.. sve u svemu meni bilo super.
Ovo na slikama je ona. Malo dorađene slike mozda ali je ona. Sise veliki plasticni baluni, komad guzice. Zainteresirana, trudi se ugodit, nasmijana..
Kazem meni bilo super, ali uzmite u obzir da je ovo prvi put da sam bija ko zenske sa ove eskort stranice i kod strankinje uopce.
Eto..

Ovih dana sam pokusava nac domacu. Ali oglasi ili se ne javljaju ili traze bonove.
Ako neko ima kakav kontakt. Neku nasu diskretnu. Bio bi zahvalan😁
Pa ta Flavia je musko koji je prominio spol. Bio kod nje vidio ko je i sta je i okrenuo se nazat. Odmah cim sam primjetio velike oziljke na leđima (vjerovatno je izvadio dva rebra zadnja da bi bio sličniji zenskim osobama) okret i doviđorno.
 
Pa moze se skuziti i po proporcijama koje je stavila na ege tezina i visina. A i puna je oziljaka od operacija koje se ne vide na slikama.
 

Bio,odradio,nebi ponovio.
Starija dama,uredna docekala u stiklama i donjem rublju.
Masaza 400 kn po ure,body to body.
Ne da gleda na sat nego ima štopericu,nemoj ovako nemoj onako,ja Vas moram zvat Vi a Vi mene mozete Ti,pristup mi se ne svida i tocka.
 
  • Like
reagiranja: Dmb
Ima li iko novih iskustava sa jednom maserkom sa mejaša, plava visoka, neka ex sportašica ,odbojka ili rukomet čini mi se da je rekla tada, ima 3g otada, zna masirati i zgodna je al isto nestala, željka mislim, slavonka...izgubih broj naravno ...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh