SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Isplati li se otic?
 
Pokusao sam dobiti Sanju iz Tolstojeve ali se za sad nejavlja
Ima li ista slicno da se moze kontaktirati a da nije vec na oglasniku ?
 
Upravo se vratio od Daniele sa ege cura topp 30 35 godina sise srednje guza top veca docekala me u pripijenoj haljinici bez donjega rublja oral bez guta duboko slini, nabija se stenje definitivno cu ponoviti sutra idem kod maie sa ege ako ko ima kakvo iskistvo dobro doslo
 
Jeli netko pokusa dobit ili bio kod ove ja bi isa ali placa tek za tjedan dana
 
Ja dogovara sa onom Bellom, dosa tamo, nje nema nego one dvi druge, ruznije, pokazao im slike koje su mi poslale, one rekle, Liliana je na outcallu, (tako da vise stvarno ne znam ko je ko na tim oglasima ali sve su ocigledno u istom stanu) zahvalio se i otisao, iako zelim probat azijatkinju, ne zelim probat staru i neatraktivnu 🤣
 

Evo sad bio kod ove, argentinke, sve je kao u oglasu, slike njene, izgleda malko starije ali i bolje uzivo, utegnuta, simpaticna, EGE iskustvo, slabije zna engleski, al dovoljno za normalnu komunikaciju, 100 eur po sata, mislim da se bolje i jeftinije ne moze naci na EGE u Splitu.
 

Evo sad bio kod ove, argentinke, sve je kao u oglasu, slike njene, izgleda malko starije ali i bolje uzivo, utegnuta, simpaticna, EGE iskustvo, slabije zna engleski, al dovoljno za normalnu komunikaciju, 100 eur po sata, mislim da se bolje i jeftinije ne moze naci na EGE u Splitu.
Link nije dobar
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh