SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav svima!
Neko vrijeme nisam pisao ništa. Imao sam dosta posla, a i forum mi je postao sve manje zanimljiv zbog svakakvih idiota koji su se pojavili. Evo ovaj novi 🤡 Lucky, nije mi jasno šta mu dajete na važnosti i odgovarate na njegove poruke...
Danas sam još jednom posjetio Brunu. Nema se tu šta dodati što već nije rečeno. Za ovakvu bombu iznos od 100 € za pola sata je sitnica. Prostor je blizu općine, a tu je još tjedan dana pa ide doma u Brazil.
 
Pozdrav svima!
Neko vrijeme nisam pisao ništa. Imao sam dosta posla, a i forum mi je postao sve manje zanimljiv zbog svakakvih idiota koji su se pojavili. Evo ovaj novi 🤡 Lucky, nije mi jasno šta mu dajete na važnosti i odgovarate na njegove poruke...
Danas sam još jednom posjetio Brunu. Nema se tu šta dodati što već nije rečeno. Za ovakvu bombu iznos od 100 € za pola sata je sitnica. Prostor je blizu općine, a tu je još tjedan dana pa ide doma u Brazil.
Sa njom je svaki put fenomenalno..mada nisan nikad bia po ure sa njom,uvik od ure pa nadalje
 
Pozdrav svima!
Neko vrijeme nisam pisao ništa. Imao sam dosta posla, a i forum mi je postao sve manje zanimljiv zbog svakakvih idiota koji su se pojavili. Evo ovaj novi 🤡 Lucky, nije mi jasno šta mu dajete na važnosti i odgovarate na njegove poruke...
Danas sam još jednom posjetio Brunu. Nema se tu šta dodati što već nije rečeno. Za ovakvu bombu iznos od 100 € za pola sata je sitnica. Prostor je blizu općine, a tu je još tjedan dana pa ide doma u Brazil.
A prvo se cinilo da se tip napija i oce nesto pojebat, pa smo isli pomoc, a onda kad smo vidili da je sve otislo u kurac, onda smo klasicno poceli zajebavat 🤣
 
Ikoja da je na Sućidru ili blizu?

Ma da mi je admin prava, sve bi vas blokirava s ovim glupim pitanjima...je eto ima dole u Šakića gumare njih 3 čekaju samo tebe....

Evo došla Gabrijela Šimunec na Ege 😆😆

Poznanik mi je jeba, pokaza mi je poruke s njom sta se čuju non stop, kaze da je prvi put platia...poslje je jeba 5-6 puta nije mu ništa naplatila. Ona mu se sama nekad javi kad...i to većinom bude u kasne noćne sate..
Reka mi je da se dobro jebe kad je od volje, al da je malo jača....nije nekog reprezentativnog izgleda.
Reka mi je da je bija na Ultri, i ona isto i da je iza Ultre jeba, drugi put ali prvi put besplatno... eto ako ces detaljno :)
 
Pozdrav svima!
Neko vrijeme nisam pisao ništa. Imao sam dosta posla, a i forum mi je postao sve manje zanimljiv zbog svakakvih idiota koji su se pojavili. Evo ovaj novi 🤡 Lucky, nije mi jasno šta mu dajete na važnosti i odgovarate na njegove poruke...
Danas sam još jednom posjetio Brunu. Nema se tu šta dodati što već nije rečeno. Za ovakvu bombu iznos od 100 € za pola sata je sitnica. Prostor je blizu općine, a tu je još tjedan dana pa ide doma u Brazil.

Za Brunu netriba više ništa pisat, svi bili svima brutalno :)
A ovo ostalo se slažem, kako je čoviku bilo pripelo to još u životu nisan vidia....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh