SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Vidim da svi pišete o Bruni, pa nisam ni ja mogao da ne probam. Uglavnom, trojac s njom i Sofiom odrađen. Kada bi ih gledao pojedinačno, Bruna mi je za 3 klase iznad Sofie u svemu, ali u paru su odlične. Surađuju, udovoljavaju.. Još su 7, 8 dana u Splitu, pa iz Dubrovnika idu za Brazil. Ne znaju oce li se ponovno vracat u Hrvatsku, jer ne rade samostalno.
 
Vidim da svi pišete o Bruni, pa nisam ni ja mogao da ne probam. Uglavnom, trojac s njom i Sofiom odrađen. Kada bi ih gledao pojedinačno, Bruna mi je za 3 klase iznad Sofie u svemu, ali u paru su odlične. Surađuju, udovoljavaju.. Još su 7, 8 dana u Splitu, pa iz Dubrovnika idu za Brazil. Ne znaju oce li se ponovno vracat u Hrvatsku, jer ne rade samostalno.
Bruna se neće vratiti. Kaže da u Brazilu može puno više zaraditi. Jbg, radi za agenciju, jeftina tarifa (100 €/150€). Rekao sam joj da cura poput nje može slobodno naplaćivati više. Iz Brazila je došla tu jer ju je bivši dečko uznemiravao, a sad se nada da će sve biti ok pa da će ostat u Brazilu.
 

Tako je,
Ja san je jeba kad je tek dosla i nije bila razvaljena, stajala je na Marjanu...
Sad nebi otisao jer je pregazila horda ljudi...
I ima sam s njom neugodnu situaciju, dosla je u firmu di radim (nije bitno sad šta/di) i lipo se ona meni javi i nakon sta je otisla dvojici kolega koji rade s menom salje videoe svoje naravno gole i pise tarife...mislin ono, kasnije saznam da di god dode to radi...svima salje...
 
Bruna se neće vratiti. Kaže da u Brazilu može puno više zaraditi. Jbg, radi za agenciju, jeftina tarifa (100 €/150€). Rekao sam joj da cura poput nje može slobodno naplaćivati više. Iz Brazila je došla tu jer ju je bivši dečko uznemiravao, a sad se nada da će sve biti ok pa da će ostat u Brazilu.
Nije u redu stvari iz nečijeg privatnog zivota iznosit javno,ovo je škakljiva tema.jrdnostavno se javno ne iznosi i amen..nije u redu prema njoj
 
A dobro, nije sad Bog zna što rekao, na kraju krajeva to je kurva koje se niko neće sićat za misec dana...netriba ih predstavljat ko časne sestre.

Doće neka nova koja će nas očarat...
Nismo ni mi sveci,a ni one časne..ali opet te neke stvari nemos iznosit..nije smak svita,al po meni i one su ljudska bića i kada nam dođu ih triba ih poštivat
Jbg same su odabrale ali netriba radi toga pisat ovakve stvari
 
Koliko mi je top se sa njom provodit,sam napravia đir do Zadra i bia 2 ure sa njom
Nikad bolje mi nije bilo,jer nije mogla virovat da san prošao tako daleko put
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh