SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Nije samo po Splitu prijo moj, one dolaze iz bilog svita, bilo bi lipo kada bi imale zatvoreni krug klijenata, onda bi bilo puno sigurnije... 🤷‍♂️ U biti ja sam da ih se potpuno legalizira, jbga, bolje one nego kladare i kockarnice (njih bi potpuno zabranio) ali da tu postoji nekakav red, da su sa zdravljem uredne i da se to kontrolira... Ima jedan vic šta je skrojen po istinitom događaju iz Bosne otprije 30-ak godina: "dođe unproforac kod Fate, obavi posal i posli plaća njenom dilberu Muji. Pita Mujo unproforca: jel'ba unproforac, imaš li ti potvrdu da nemaš sidu?!? Unproforac kaže nema problema, evo potvrde i izvadi papir, a Mujo će:... E sada ti više ne treba...."...🤷‍♂️🤔

Da za leglizaciju svakako. Bit ču malo dosadan, navest ću jedan primjer svog iskustva iz Hamgurga. Dolazim u jedan tada na dobrom glasu bordel . Uđem i na recepciji izaberm sve što hoću ono u detalje . odem na kat i sve to odrdim, to sada nije bitno. Vraćam se hodnikom i iz znatiželje gledam u otvorene sobe gdje su slobodne cure uvik ih je lipo vidit :)Na ulazu u svaku sobu tablica sa svim redovitim testiranjem i pregledima. Kod jedne primjetim da zadnji test na spolne bolesti vrijedi još 1 -2 dana a znam po tadašnjem pravilu već je morao biti urađen novi test ( 7 dana prije isteka čini mi se da je bilo ) I na recepciji po povratku kažem zgodnoj maloj ta i ta soba fali vam novi test. Ona odmah ali odmah zove službu i provjere to,. Tu djevojku isključuju i više ne nude do slijedećeg testa. Kazne su ogromne ako kontrola uleti. Ja sve gledam a recepcionerka meni " puno hvala na upozorenju , za vas od nas 2 ulaza gratis po želji Ja se nasmiješim pitam hoćeš ti biti gore pa Danke i Bis bald Eto tako izgleda kad je sve uređeno.
 
Nisam nikad koristia paysafe,e sad naravno kad pokriješ bar code šalješ npr samo datum i vrijeme kupnje šta može poć po zlu? Jesam nešto propustia ili neznam di mogu popušit😀
 
Momci, zna li tko Studenticu Teu/vatrenu Teu? Oglašavala se u PO, onako pristojno je izgledala. Više je ne vidim, skinula je oglas i ukinula telefonski broj...
 
Je li bonašica poštena ili nepoštena? Mislim OK je ako želi bonove kao valutu plaćanja da je neko ne zajebe s lažnim €, ali je kurvanjski da traži kod preko whatsappa i posli te blokira...
Upravo to ti i rade..kaže ona meni pokrij sve brojeve,a BAR KOD prekrij gori i desno(u međuvremenu mi pošalje sliku kako triba izgledat)..ja bi im samo ajde ajde varate vi druge,zovem vam policiju..i ka one ha ha ha samo ti zovi,ja block i pare ostaju u đepu
 
Upravo to ti i rade..kaže ona meni pokrij sve brojeve,a BAR KOD prekrij gori i desno(u međuvremenu mi pošalje sliku kako triba izgledat)..ja bi im samo ajde ajde varate vi druge,zovem vam policiju..i ka one ha ha ha samo ti zovi,ja block i pare ostaju u đepu
U biti, bilo bi dobro da oformimo neki blacklist na ovome forumu da se zna odmah u startu i bezveze ne gubi vrime... 👍☝️💪
 
Pozdrav ekipa. Ima li neko recenziju/preporuku ili kontakt za Makarsku.Domace dajem prednost alu ne bjezim ni od strankinja. Hvala unaprijed
 
Ma kakvi 2 ure, 1.15 min max moja ruta jedan smjer a odakle ti to gaziš?
Ma iz Makarske kakve sam srice uvijek uvik upadnem u guzvu i dok ti nades vraziji parking i njihove upute di se nalaze taman ispadne 2h koliko mi ih je otkazalo sto kasnim jer nema parkinga pa moras parkirati 2 ulice nije pa dok dodes do njih eto ti problema ili sta su morale cekat 10 min vise.Jednoj sam zakasnia 5 min nasa napokon vrata di se nalazi i saljem poruku evo me ispred kaze tvoje vrijeme je proslo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh