SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ma iz Makarske kakve sam srice uvijek uvik upadnem u guzvu i dok ti nades vraziji parking i njihove upute di se nalaze taman ispadne 2h koliko mi ih je otkazalo sto kasnim jer nema parkinga pa moras parkirati 2 ulice nije pa dok dodes do njih eto ti problema ili sta su morale cekat 10 min vise.Jednoj sam zakasnia 5 min nasa napokon vrata di se nalazi i saljem poruku evo me ispred kaze tvoje vrijeme je proslo
A, ti si iz ovog kraja ( Mak rivijera ) ? Ja sam tek početnik iša 4-5- puta od početka maja , ali nikad nisan promašio termin. Jebiga lako ovima iz ST. Pođen uvik pola ure ranije, jutarnji termin, zaobilaznica Omiš . Obavezno prije kod kući na većem ekranu lociram gdje j je adresa i mogući parking. Ubacim u navigaciju i budem uvik 15-20 min prije zakazanog. Samo je jedna rekla bilo u 10 dog. kaže ajde u 11. kažem mala ja sam ispred strana. Ok kaže. Možd bolje da sam dalje, ovako samo povremeno idem :)
 
A, ti si iz ovog kraja ( Mak rivijera ) ? Ja sam tek početnik iša 4-5- puta od početka maja , ali nikad nisan promašio termin. Jebiga lako ovima iz ST. Pođen uvik pola ure ranije, jutarnji termin, zaobilaznica Omiš . Obavezno prije kod kući na većem ekranu lociram gdje j je adresa i mogući parking. Ubacim u navigaciju i budem uvik 15-20 min prije zakazanog. Samo je jedna rekla bilo u 10 dog. kaže ajde u 11. kažem mala ja sam ispred strana. Ok kaže. Možd bolje da sam dalje, ovako samo povremeno idem :)
Mogu mislit , dođeš dole i poljubiš vrata !!:ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Bio prošle godine u ovo doba. Lijepša nego na fotografijama. Manji silikoni, napeta guzica, mišiči nisu onako naglašeni. Dob je točna. Vesela, oral bez, dobar. Sex, sudjeluje. Izdrži jako nabijanje. Ove godine neću ponovit jer 250 bombona je puno. Jebi ga, principi!
Daje jeftinije!!!!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh