SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bio sam je zva ima par tjedana ali sam zaboravio. Koliko ima godina? bila je rekla msm 80 € ali koliko vremena i koliko puta mos svrsit? Masira li gola i jel zgodna i lipa u faci? I ide li oral i di prima spermu sve?
Bia san prije 5 6 godina.500 kn je bilo po urekoliko se sican.bila je deblja. Dobro ga ne pusila
 
Mene isto zanima sta radi
I ako neko zna za Maju ili Mayu sta sve radi i za koju cijenu ?
Ja nevjerujem da vi gospođo imate manje od 70 godina. Nema šanse
Sise sa slika koje ste slali izgledaju 15 godina mlađe nego uživo kod vas, možda je to kut svijetla ili što ja znam šta ali to više niste vi.

Dobili ste još 9 kila na području trbuha, podočnjake ili bolje rečeno kesice ispod očiju koje se javljaju kod starih ljudi, bore i ona stara kuža to netreba niti spominjat al to se sve da sredit filterom dok se slikate zar ne ?

Ako ja lažem evo vam još jedne usluge:
Ljudi slobodno otiđite kod nje baš me zanima kako vam se sviđa
ako vam se sviđa sjekira u med jer je jeftina baka
ako ne popušili ste ni prvi ni zadnji ~dobrodošli u klubu
Misliš mi se j***** posao ne možeš koja ti je kuja dala p**** badava da opišeš ovakve ružne komentare pa ti nikad nisi bio kod mene jer da si bio znao bi koliko mi je godina budalo
 
Idiote, niti imam jednu boru na licu, niti podočnjake niti kesice ispod očiju to možda ima tvoja mama ali tvoja baba,, zamenio si me s nekim, a sad ću slikati svoju slike svoje lice osobno ovaj sekund i stavit ću na profil ,,a dečke koje zanima imaju oglas Marina 50 Split neka me ne zovu a ja čim na WhatsApp poslati sliku i slikaću se isti sekund znaš da od se pokaže vrijeme točno kad je slikano
Već sam ti napisala napiši svoje pravo ime i prezime majmune i slikaj se da vidimo tko si pokaži se svima a nemoj se skrivati iza tog glupog imena koji ne postoji
 
Da ti ovako izgledaš jeba bi te ja još i danas al od mene neš više ništa dobit

U najboljim si godinama za penziju pa nemaš se šta sramit stavi svoje prave slike da momci vide šta ih čeka
Pa stavila sam svoju slike idiote bez srama i straha a daj ti si da stavi svoj da mi vidimo ko je g***** koji piše te poruke
 

Prilozi

  • IMG-20230120-WA0033.jpeg
    IMG-20230120-WA0033.jpeg
    668,7 KB · Pregleda: 156
Pa stavila sam svoju slike idiote bez srama i straha a daj ti si da stavi svoj da mi vidimo ko je g***** koji piše te poruke
Hajde dosta o meni da vidimo kako ti izgledaš pokaži da vidimo kako se atletski građen zgodan lijep predivan maneken daj pokaži ljudima nek vide koga sam ja primila da se pojebem sa njim neki će vjerovatno povraćati neki će reći ova nije normalna koga je to pri mila
 
Idiote, niti imam jednu boru na licu, niti podočnjake niti kesice ispod očiju to možda ima tvoja mama ali tvoja baba,, zamenio si me s nekim, a sad ću slikati svoju slike svoje lice osobno ovaj sekund i stavit ću na profil ,,a dečke koje zanima imaju oglas Marina 50 Split neka me ne zovu a ja čim na WhatsApp poslati sliku i slikaću se isti sekund znaš da od se pokaže vrijeme točno kad je slikano
Koji je broj na oglasu nije pravi?
 
Ja sam bio kod Marine prije cca 6-7 godina dok je bila u Drzicevoj... docekala me u ogrtacu, poljubila na ulasku..
Usli smo u sobu malo se zezali, pokazala mi je neke vjezbe jer smo se dotakli neke teme... kroz salu i zajebanciju bi mi ga pusila i znam da mi je ostala u sjecanju da je to odradivala bas po mom gustu... nije zurila da me se rijesi, bilo je opusteno... to pusenje je cak trajalao i dugo jer je znala pauzirati i zaokupit mi misli da ne svrsim brzo, sto mi nije niti malo smetalo... kad sam svrsio, usisala je sve u usta i ispljunila... i znam da je odma iza toga oprala zube, cak i to mi se urezalo u sjecanje...
Tako da mogu rec da je tada to odradila vrhunski i dobro je izgledala, a kakva je danas izgledom i uslugom ne znam..
 
Ja sam bio isto kod marine par puta u splitu prije par godina. Zena zna pušiti odlično i onako može se sa njom i popričati. Uglavnom ok isustvo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh