SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pazi dok minajs racune da nam nebi napisala nesto pod imenom Haley pa da se jos malo osramotis
Ja ne menjam račune ovo je prvi put i jedini račun koji iman.. a da bi se uopće pojavila ovdje ,dobri dečki su mi rekli da ima jedna budaletina koja piše p******** o meni odnosno piše da imam 80 umesto 50 godina zato sam tu...jedan tvoj kolega koji je pisao sranja o meni pa mi je samo učinio medveđu uslugu ,tako da se sad vidiš dečki sjećaju mene i pišu dobre komentare i pozitivne a drugi koji ne znaju žele doći tako da mi je to super odlično i uvek ću biti pod ovim imenom tako da znaš. Čini mi se da si ti purger
 
Ja ne menjam račune ovo je prvi put i jedini račun koji iman.. a da bi se uopće pojavila ovdje ,dobri dečki su mi rekli da ima jedna budaletina koja piše p******** o meni odnosno piše da imam 80 umesto 50 godina zato sam tu...jedan tvoj kolega koji je pisao sranja o meni pa mi je samo učinio medveđu uslugu ,tako da se sad vidiš dečki sjećaju mene i pišu dobre komentare i pozitivne a drugi koji ne znaju žele doći tako da mi je to super odlično i uvek ću biti pod ovim imenom tako da znaš. Čini mi se da si ti purger
Uh ovaj najveća ureda dalmatincu nazvt ga purgerom🤪🤪🤪
 
Ja nevjerujem da vi gospođo imate manje od 70 godina. Nema šanse
Sise sa slika koje ste slali izgledaju 15 godina mlađe nego uživo kod vas, možda je to kut svijetla ili što ja znam šta ali to više niste vi.

Dobili ste još 9 kila na području trbuha, podočnjake ili bolje rečeno kesice ispod očiju koje se javljaju kod starih ljudi, bore i ona stara kuža to netreba niti spominjat al to se sve da sredit filterom dok se slikate zar ne ?

Ako ja lažem evo vam još jedne usluge:
Ljudi slobodno otiđite kod nje baš me zanima kako vam se sviđa
ako vam se sviđa sjekira u med jer je jeftina baka
ako ne popušili ste ni prvi ni zadnji ~dobrodošli u klubu
 
Moja preporuka....super masaža i još bolje pušenje
Bio sam je zva ima par tjedana ali sam zaboravio. Koliko ima godina? bila je rekla msm 80 € ali koliko vremena i koliko puta mos svrsit? Masira li gola i jel zgodna i lipa u faci? I ide li oral i di prima spermu sve?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh