SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ja sam bio kod Marine prije cca 6-7 godina dok je bila u Drzicevoj... docekala me u ogrtacu, poljubila na ulasku..
Usli smo u sobu malo se zezali, pokazala mi je neke vjezbe jer smo se dotakli neke teme... kroz salu i zajebanciju bi mi ga pusila i znam da mi je ostala u sjecanju da je to odradivala bas po mom gustu... nije zurila da me se rijesi, bilo je opusteno... to pusenje je cak trajalao i dugo jer je znala pauzirati i zaokupit mi misli da ne svrsim brzo, sto mi nije niti malo smetalo... kad sam svrsio, usisala je sve u usta i ispljunila... i znam da je odma iza toga oprala zube, cak i to mi se urezalo u sjecanje...
Tako da mogu rec da je tada to odradila vrhunski i dobro je izgledala, a kakva je danas izgledom i uslugom ne znam..
Hvala vam na lijepim riječima tko god da jeste da bila samo držićeva imate moj broj telefona na oglasu je jslika tulipani
 
I vama se puno zahvaljujem.. konačno da se piše ono što treba iskreno jedna b***** mi krivo upisala ne znam da li pratite forum napisala je da sam ružna baba s podočnjacima puno bora debela 80 godina i tako dalje to mi je pomoglo da se ovde pojavi m
 
Pozdrav,
je li mozda znate nekoga ko radi sa parovima? Jako mi je tesko pronaci ikoga i u zg-u, a pogotovo u Splitu. Ne mora imati biseksualne sklonosti, naprotiv cilj je samo da zajedno zadovoljimo partnera.
Hvala
 
Molim te slikaj se ti Marina bas me zanima zasto krijes svoje lice?
Razumjem da ti je povrjeđen ponos ali malo si pretjerala. Nemoj vise spamat grupu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh