SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Neka dobra transica ..koja ima dobar kurac i obilno svršava ima što takvog ...
Look who is back

 
Look who is back

ovo je greskom objavljeno umjesto obicne poruke kao odgovor na tvoju, ali prema recenzijama definitivno zadovoljava te kriterijume
 

Jednom mi je recenzija na merlilyn bila obrisana iako ne znam zašto...
Lako se dogovoriti s njom. Ljubi se, pušenje bez, ima nezamislivo velik i tvrd alat.
Kao i kod ostalih morate bit uredni i mirišljavi.
200 bombona dva šprica pa šalje van. Relano nijedna ne vrijedi toliko ali eto tako je kod nas.
 
Ma oni sve te negativne recenzije tamo obrisu ja nisam ni vidio tu tvoju, vjerojatno je samo privremeno ugasila account.
Ovi krelci sa distintasa namjerno brišu loše komentare, ali stvarnost je barem 50% usluga je loše. Garbage je opet dobio loše ocjene od mene. Što se mene tiče, nije mi problem svakodnevno ocjenjivat, pa neka krelci brišu, ja ću opet pisat. Ovako ću svaku ocrnit koja mi se zamjerila.
 
Ovi krelci sa distintasa namjerno brišu loše komentare, ali stvarnost je barem 50% usluga je loše. Garbage je opet dobio loše ocjene od mene. Što se mene tiče, nije mi problem svakodnevno ocjenjivat, pa neka krelci brišu, ja ću opet pisat. Ovako ću svaku ocrnit koja mi se zamjerila.
Evo ni sad ne vidim tvoji recenziju, prvo ti oni to trebaju procitat il verificirat da se uopce objavi.
 
U Zagrebu smo od domaćih tranđa spali na njih par i to su sve starije od 40 godina.Naravno u oglasima imaju 23,26,28....ludilo,a u stvarnosti Viktorija 44g,Oksana 45,Barbi-vrelamala 50, Doris 35.Njima godine idu unazad.Sve slike imaju različite.Sve pisu sa pravim slikama.!!!
 
U Zagrebu smo od domaćih tranđa spali na njih par i to su sve starije od 40 godina.Naravno u oglasima imaju 23,26,28....ludilo,a u stvarnosti Viktorija 44g,Oksana 45,Barbi-vrelamala 50, Doris 35.Njima godine idu unazad.Sve slike imaju različite.Sve pisu sa pravim slikama.!!!
Već sam x puta rekao, pa opet ponavljam: Ništa domaće ne valja, treba jebat samo strankinje!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh