SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Što je najgore na ovom forumu se raspravlja o jebanju nekakvih baba od 50-60 godina i to je normalno, ali seks sa transicom koja izgleda kao supermodel je kao bolesno jer ima eto kitu, kao da svi mi nemamo kitu, po tome kad drkamo svoj kurac to znači da smo svi zapravo gayevi, a svašta....
Nezz vise šta bi reko. Ma to piše ekipa koja bi htjela do transice al nema muda sebi priznat da bi to htjeli pa dođu vamo i seru nes. To je isto ko da ja dođem u salon di prodaju Porsche i serem po toj marci jer eto nemam para da si kupim jedan pa onda počnem nezz šta mljet
 
Što je najgore na ovom forumu se raspravlja o jebanju nekakvih baba od 50-60 godina i to je normalno, ali seks sa transicom koja izgleda kao supermodel je kao bolesno jer ima eto kitu, kao da svi mi nemamo kitu, po tome kad drkamo svoj kurac to znači da smo svi zapravo gayevi, a svašta....
Ja kad pročitam da ekipa daje 120 ili više za neke ženske koje su već debelo u 40im ne znam jel to za smijat se il plakat kakva je inflacija trenutno u ovom sportu pa nikom ne dolazim tamo solit pamet. Netko će doć ovdje i srat da smo mi bolesni i 10 minuta kasnije se pohvalit da je platio 80 za masažu u gumenim rukavicama i neku običnu drkicu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh