SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Šaljem recenziju za Mirellu Kitty https://distintas.net/mirela-kitty

Isprike na malo kasnoj recenziji, bio sam pred neka 2 tjedna kod nje, tada je imala apartman na Črnomercu blizu Ine, lijepa lokacija, lijep apartman, uredan.

Ona je kao osoba izvrsna, komunikativna je i solidno priča engleski, bilo mi je jako ugodno tih pola sata s njom.
Što se tiče akcije, ne gleda na sat i radi sve što želiš iako voli biti aktivna jer me pitala želim li primit. Sise su joj solidne, alat je bio čvrst, obilno svršava, sise su lijepe veličine i oblika, guzica meni malo prevelika, ali i dalje lijepo izgleda. Sve u svemu kada se uzmu u obzir pristup i cijena ja bih rekao da je 9/10.
Niti jednom nije pogledala na sat niti je išta požurivala ili bila na mobitelu, pristup čista desetka.

Vidim da se komentiralo jebanje bez kondoma na videima, ja sam za sve koristio kondom i ona s tim nije imala nikakav problem niti me tražila da imamo odnos bez kondoma.

Uglavnom, svakako ima moje preporuke.

Danas ili sutra planiram pozvati Sirenu Columbianu ili otic kod Nathy Oliviere pa javim recenzije.
 

Jel netko bionkod ove?
Izbjegavati u širokom luku. Pošalje te na krivu adresu (bogu iza leđa i mrtvačka ulica sa jednom kućom u osami za opljačkat nekoga) i onda se ne javlja. Smatram da je to čak i lažan profil, neko se zajebava ili planira pljačku. Keisy (ili ciganin iza nje) ako čitaš ovo, Prdonja ti kaže ideš marš u tri pičke materine! Ocjena 0/10.
 
Izbjegavati u širokom luku. Pošalje te na krivu adresu (bogu iza leđa i mrtvačka ulica sa jednom kućom u osami za opljačkat nekoga) i onda se ne javlja. Smatram da je to čak i lažan profil, neko se zajebava ili planira pljačku. Keisy (ili ciganin iza nje) ako čitaš ovo, Prdonja ti kaže ideš marš u tri pičke materine! Ocjena 0/10.
Hvala frende
 
Iris Sofija recenzije:
Nema je više na distintasu, što znači da je najvjerojatnije otišla. Bio kod nje prije nekoliko dana. Mlada, visoka, vitka, tvrda qurčina, kooperativna. Tražila 150, ali može se spustit na 100 za 20 minuta. Jedini minus loša higijena kreveta (previše fleka), ona sama je čista.
Ocjene:
Tijelo: 8/10
Faca: 7/10
Seks: 7/10
Stan: 6/10
Ukupni dojam: 7/10
Preporuka: da

Vanessa Alexia
Izbjegavati u širokom luku. Slike teški fotošop. Tu noć nije mi se niko javio osim ove prasice.
Debela, ružna i preniska, higijena nula, kako nje, tako i stana. WC školjka puna govana, krevet prljav, parket prljav. Idealno za ogadit se totalno samog sebe i ovog biznisa. Zaludu joj qurčina kad je impotentna. Prasica tražila 150, spustio joj na 100 za 20 minuta. Svršio jesam, ali se još gadim samom sebi. Ovakav promašaj si neću više dopustit, pa makar bio u teško pijanom stanju.
Ocjene:
Tijelo: 4/10
Faca: 3/10
Seks: 3/10
Stan: 1/10
Ukupni dojam: 2/10
Preporuka: ni u ludilu
 
Izbjegavati u širokom luku. Pošalje te na krivu adresu (bogu iza leđa i mrtvačka ulica sa jednom kućom u osami za opljačkat nekoga) i onda se ne javlja. Smatram da je to čak i lažan profil, neko se zajebava ili planira pljačku. Keisy (ili ciganin iza nje) ako čitaš ovo, Prdonja ti kaže ideš marš u tri pičke materine! Ocjena 0/10.
Ja nemam takvo iskustvo...

Dala mi je tocnu adresu. Dosao u stan, tamo jos nekoliko cura/TSova s njom.

Izgled meni dobar jer volim mrsave ali nista posebno. Otisli u sobu. Pusenje s kondomom, izgubio volju cim sam to cuo.

Nismo se ni jebali. Na kraju mi izdrkala i to je to.
Niti se ljubi kako spada, niti pusi kako valja, sve u svemu jako lose.
 
Ja nemam takvo iskustvo...

Dala mi je tocnu adresu. Dosao u stan, tamo jos nekoliko cura/TSova s njom.

Izgled meni dobar jer volim mrsave ali nista posebno. Otisli u sobu. Pusenje s kondomom, izgubio volju cim sam to cuo.

Nismo se ni jebali. Na kraju mi izdrkala i to je to.
Niti se ljubi kako spada, niti pusi kako valja, sve u svemu jako lose.
Jebiga, sve skupa znači loše, ova ide definitivno na crnu listu, znači nisam ništa propustio, učinila mi uslugu što nisam išao kod nje. Dobro da se ekipa na forumu konačno probudila. Ljudi, treba nam recenzija da se ne zajebete ko mi. Ajmo, pišite, pa makar dvije rečenice da se zna točno koje odrone i ne-kooperativne glupače treba izbjegavat i odma na crnu listu sa njima.
 

Jel netko bionkod ove?
Bio ja prošli put kad je bila tu, meni bilo top iskustvo, ostavio sam i recenziju tu na forumu. Prekrasna, mekana koža, jako ženatvena, predivan kurac, meni ke bilo fenomenalno. Šteta je bila 200/1hr.
 
Iris Sofija recenzije:
Nema je više na distintasu, što znači da je najvjerojatnije otišla. Bio kod nje prije nekoliko dana. Mlada, visoka, vitka, tvrda qurčina, kooperativna. Tražila 150, ali može se spustit na 100 za 20 minuta. Jedini minus loša higijena kreveta (previše fleka), ona sama je čista.
Ocjene:
Tijelo: 8/10
Faca: 7/10
Seks: 7/10
Stan: 6/10
Ukupni dojam: 7/10
Preporuka: da

Vanessa Alexia
Izbjegavati u širokom luku. Slike teški fotošop. Tu noć nije mi se niko javio osim ove prasice.
Debela, ružna i preniska, higijena nula, kako nje, tako i stana. WC školjka puna govana, krevet prljav, parket prljav. Idealno za ogadit se totalno samog sebe i ovog biznisa. Zaludu joj qurčina kad je impotentna. Prasica tražila 150, spustio joj na 100 za 20 minuta. Svršio jesam, ali se još gadim samom sebi. Ovakav promašaj si neću više dopustit, pa makar bio u teško pijanom stanju.
Ocjene:
Tijelo: 4/10
Faca: 3/10
Seks: 3/10
Stan: 1/10
Ukupni dojam: 2/10
Preporuka: ni u ludilu
Koliko sam skuzio ta Keisy i ova Iris su ti frendice i zajedno su tu:LOL:

Ovu Vanessu sam i ja gledao, ali znaci zaobilazak.
 
Ja nemam takvo iskustvo...

Dala mi je tocnu adresu. Dosao u stan, tamo jos nekoliko cura/TSova s njom.

Izgled meni dobar jer volim mrsave ali nista posebno. Otisli u sobu. Pusenje s kondomom, izgubio volju cim sam to cuo.

Nismo se ni jebali. Na kraju mi izdrkala i to je to.
Niti se ljubi kako spada, niti pusi kako valja, sve u svemu jako lose.
Meni je prošli put dala dobru adresu, pušila mi je bez, jebao sam je dobro. U stanu je bila s Iris i Victorijom, to su joj frendice iz Kolumbije.
 
Šaljem recenziju za Mirellu Kitty https://distintas.net/mirela-kitty

Isprike na malo kasnoj recenziji, bio sam pred neka 2 tjedna kod nje, tada je imala apartman na Črnomercu blizu Ine, lijepa lokacija, lijep apartman, uredan.

Ona je kao osoba izvrsna, komunikativna je i solidno priča engleski, bilo mi je jako ugodno tih pola sata s njom.
Što se tiče akcije, ne gleda na sat i radi sve što želiš iako voli biti aktivna jer me pitala želim li primit. Sise su joj solidne, alat je bio čvrst, obilno svršava, sise su lijepe veličine i oblika, guzica meni malo prevelika, ali i dalje lijepo izgleda. Sve u svemu kada se uzmu u obzir pristup i cijena ja bih rekao da je 9/10.
Niti jednom nije pogledala na sat niti je išta požurivala ili bila na mobitelu, pristup čista desetka.

Vidim da se komentiralo jebanje bez kondoma na videima, ja sam za sve koristio kondom i ona s tim nije imala nikakav problem niti me tražila da imamo odnos bez kondoma.

Uglavnom, svakako ima moje preporuke.

Danas ili sutra planiram pozvati Sirenu Columbianu ili otic kod Nathy Oliviere pa javim recenzije.
Pozdrav. Imam jedno pitanje ako nije problem. Zanima me napisao si pristup i cijena 9/10 pa me zanima što ti je falilo da bude 10/10?
 
Pozdrav. Imam jedno pitanje ako nije problem. Zanima me napisao si pristup i cijena 9/10 pa me zanima što ti je falilo da bude 10/10?
Bok, budem malo bolje objasnio svoju prethodnu poruku.
Meni osobno ide ovako ocjenjivanje:
Izgled 7/10,
Sise su dobre, srednje velike, meni nekih 8/10 Guzica 6/10 jer je meni prevelika iako mi to nije problem
Kita je 7/10 - moja procjena 16 cm, tvrda je bila, funkcionalna
Noge i trbuh- 8/10

I dodatna napomena, sve od gore navedenog je zapravo vrhunski samo u usporedbi s nekim drugima s kojima sam bio nije za 10. Recimo sise nisu 10 nego 8 ne zato jer su loše nego samo zato jer sam probao bolje, isto tako i za kitu i za ostalo.

Ocjene vezane za fizicki izgled daju neki prosjek od 7/10, ali ako uzmem u obzir pristup, higijenu i cijenu koji su za 10 onda mislim da je 9 realna ocjena.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh