SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Znači išao si na šivanje u bolnicu? Ja planiram nešto uskoro da odčepim unutrašnje hemoroide. Flaviu sigurno, već me guziila. Imaš li koji TS par za preporuku jer planiram sendvič, jednu guzim a druga mene guzi u isto vrijeme. To još nisam probao, kao opcije također TS plus ženska ili dvije ženske (jedna sa straponom). Platio bi 100 Eura svakoj. Vjerojatno bi brzo svršio prvi put, tako da ga ne bi ni vadio vani nego bi namjerno nastavio za drugi torpedo "na silu" još zagrijan, nadam se da neće primjetiti, tako se to radi.
Mislim da je flavia otisla u rijeku
 
Mislim da je flavia otisla u rijeku
Da, nažalost, ne znam zašto se kratko zadržala u Zg. Flavia, vrati se u Zg! Trebaš me naguzit. Je li ko probao Domenicu, navodno nudi samo aktivni servis, međutim nema podataka o veličini alatke ni recenzije, fale i slike, tako da mi je to sumnjivo:
 
Da, nažalost, ne znam zašto se kratko zadržala u Zg. Flavia, vrati se u Zg! Trebaš me naguzit. Je li ko probao Domenicu, navodno nudi samo aktivni servis, međutim nema podataka o veličini alatke ni recenzije, fale i slike, tako da mi je to sumnjivo:
Ako nebude objavila profil na distintas probaj ju pitat da ti posalje slike. Jer ovaj tsdating ima neku foru da takve slike smije stvait pod onaj premium ili kako to već zovu i moraš platit 20€ mjesečnu članarinu da bi mogao gledat takve slike od svih koje ih stave tamo
 
Kakva je Emilly Japa, ko probao? Je li Pamela radi sama, ako je u stanu sa kolegicom rado bi probao sendvič.
Odlična, al msm da nije vise u zg da je negdje otisla u Portugal ili tako nešto. A ovo za sendvič a nezz jel ima koja ds to radi bila je ona Angelina jedno vrijeme nekom. I bila je ona jedna sa s nešto ime . Ne mogu se sjetit imena sad
 
Odlična, al msm da nije vise u zg da je negdje otisla u Portugal ili tako nešto. A ovo za sendvič a nezz jel ima koja ds to radi bila je ona Angelina jedno vrijeme nekom. I bila je ona jedna sa s nešto ime . Ne mogu se sjetit imena sad
Sharon stiller znala je dolazit 2020-2021/22 u prvom mjesecu uglavnom i uvijek tamo na istoj lokaciji stan imala. Sad dal će doc u prvom mjesecu i dal je bila prošle godine i ove ne mogu se sjetit . Tih godina je bila 100€ pol h 150€ 1h tako nekak je imala tarifu e sad dal je i dalje tak nezz
 
Šteta, sad kad dolazim u Zg ponuda opet pala na niske grane, kad se sjetim prije mjesec-dva bilo ih je dosta, nikad više do sad i to sve dobre. Probao bi eventualno Domenicu i Pamelu, samo mi je Pamela preskupa, a kolko čujem pogoršala se usluga. Domenicu još nisam kontaktirao, ali ću uskoro kad dođem. Trebam temeljito guženje do jaja da mi se odblokaju hemoroidi.
 
Sjećam se Sharon, jednom me dobro razguzila, uvijek ide u paru sa još jednom, ali tad nisam probao sendvič. Stan je bio u blizini Agrokora.
 
Pozdrav ekipa,
Bio sam prije ovdje, ali pod drugim nickom.
Sharon Stiller i Rebeca su par godina dolazile u Zg oko nove godine. Bio sam 3 puta s njima i bilo je stvarno odlicno. Sharon mi je najdraza shemale po ukupnom dojmu od sexa do ponasanja.
Bio sam sa jos nekoliko, izdvojio bi Myllu Brazao. Bio sam s njom i nekom njenom partnericom koja ima ogromnu kurcinu 22+.
Zadnje sto sam bio je famozna, svim zastesujuca Carol Delavega. Bila je sasvim ok. Malo pozuruje, ali dobro jebe. Potencija odlicna i kurac bas kao na slikama. Makar moram priznati da su me neke ipak bolje izjebale, npr. kelly Wild.
Ukratko za predstavljanje, ako se pojavi koja meni poznata ubacit cu recenziju, slobodno pitajte ako vas sto zanima
 
Kelly Wild je bila odlična, tvrd qurac i jebala je dobro, za razliku od većine ona je guzila dok klijent ne svrši obilno, a nije požurivala i nije bila skupa, ondašnjih 700 hrk. Šteta što je nena ovdje odavno.
 
Kelly Wild je bila odlična, tvrd qurac i jebala je dobro, za razliku od većine ona je guzila dok klijent ne svrši obilno, a nije požurivala i nije bila skupa, ondašnjih 700 hrk. Šteta što je nena ovdje odavno.
Da ona mi je bila prva aktivna. I stvarno je bila top. Opistajucu razgovor i zezancija ako si nervozan i onda navali bez milosti
 
Ekipo, pitanje, koj vam je gust ovdje trpati ovaj olos, zasto ne odete recimo na Thailand ili Filipine i jebete do milje volje puno bolji materijal nego sta ovdje mozete naci?
 
Ekipo, pitanje, koj vam je gust ovdje trpati ovaj olos, zasto ne odete recimo na Thailand ili Filipine i jebete do milje volje puno bolji materijal nego sta ovdje mozete naci?
A cijena puta do thailanda🤔 kolko 300,400€ a ovdje nađeš za 1h za 250€ i tjt a tamo smjestaj put potrošiš nezz ni ja 500-600€ da bi jebo kolko možda 1 dan par min i ajde u zg nazad
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh