SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Kakva je ovo bomba?!
Po slikama meni osobno najsexy transica kaj sam ikad vidio, osvojila prvo mjesto kao Miss Trans u Brazilu.
Jel ima bilo tko neki info o njoj?

 
Jedno su fetiši, a drugo podržavanje poremećene skupine ljudi.
Ne može se uspoređivati. Ja svoje fetiše upražnjavam sa pravim ženama.
Kak znaš da su prave žene? S druge strane, za neke ti predstavljaš poremećenu skupinu ljudi,koja bi se jednako zgražala nad tvojim postupcima ... Čuj, ako plaćaš za sex i to za fetiše možda bi trebao i razmislit o tome jesi li baš ti ta moralna vertikala koja bi trebala povlačit liniju između moralnog i amoralnog čina!
Ljudi su otvorili specifičnu temu a ti ipak ulaziš i komentiraš, zapitaj se zašto si tu?
 
Kak znaš da su prave žene? S druge strane, za neke ti predstavljaš poremećenu skupinu ljudi,koja bi se jednako zgražala nad tvojim postupcima ... Čuj, ako plaćaš za sex i to za fetiše možda bi trebao i razmislit o tome jesi li baš ti ta moralna vertikala koja bi trebala povlačit liniju između moralnog i amoralnog čina!
Ljudi su otvorili specifičnu temu a ti ipak ulaziš i komentiraš, zapitaj se zašto si tu?
Joj tu je jer ga privlači da proba to, al nema muda si to priznat i rec privlači me Transica ajd idem probat vidit šta kako jel mi se sviđa ili je to samo moja mašta. Nego će radi laprdat i piskarat gluposti i kačit neka istraživanja o spolnim bolestima da bi sebi olakšao muke i reko a ipak neću ici . To je ko da ja stavim statisku koliko ljudi pogine u prometnim neserecama i sad neko kaže joj ipak neću ici vozit auto na onu cestu tamo je poginulo tolko i tolko ljudi
 
Nemam ja takvih freferncija prema trans spodobama, ne brini se. Ovi linkovi što sam poslao je da ljudi dobro promisle prije nego krenu na trans jebanja, jer bi im se moglo lako obiti o glavu. A, ti frende bolje da se testiraš.

Usput, impotencija je također jedna od znakova da se sida proširila po tijelu:
Approximately three in four (74.6%) MLHIV had ED
i
Joj tu je jer ga privlači da proba to, al nema muda si to priznat i rec privlači me Transica ajd idem probat vidit šta kako jel mi se sviđa ili je to samo moja mašta. Nego će radi laprdat i piskarat gluposti i kačit neka istraživanja o spolnim bolestima da bi sebi olakšao muke i reko a ipak neću ici . To je ko da ja stavim statisku koliko ljudi pogine u prometnim neserecama i sad neko kaže joj ipak neću ici vozit auto na onu cestu tamo je poginulo tolko i tolko ljudi
Ja, npr , nikad nebih otišao kod transice, ili kod neke extra debele ženske, ili recimo kod neke domine ali shvaćam da su to ljudi koji imaju svoje potrebe kao što i ja imam svoje potrebe koje nisu bolje ili gorje od njihovih!
 
Kakva je ovo bomba?!
Po slikama meni osobno najsexy transica kaj sam ikad vidio, osvojila prvo mjesto kao Miss Trans u Brazilu.
Jel ima bilo tko neki info o njoj?

Bio sam prije par mjeseci s njom. I ja sam mislio da je savršena. Imaš moj komentar o njoj. Ukratko, ne bi više nikad.
 
Pozdrav ekipa , netko zainteresiran za inozemno putovanje Madjarska ,Austrija il Njemačka u periodu izmedju 21.7 do 8.8. ( odemo dan,dva) dijelimo troškove, mogu ja vozit. Javite se u inbox. Živjeli
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh