SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Mene zanima jesi bio kad kod neke transice? Jesi probao to uživo? Tebe to vjerojatno rajca al neces si priznat pa tu meljes ko ona mjesalica na bausteli. Al dobro ona bar samelje nekad cement pa možeš radit zgradu . Samo odgovori na jednostvano pitanje jesi ikad bio uživo sa transicom jesi probao? Ako jesi nije ti se svidjelo okej nije problem, al ako nisi a samo palamudis odi probaj, pa me bas zanima jel ces promjenit mišljenje ili ces se i dalje istog drzat
Ti znači pušiš kurac tim pederima sa montiranim sisama koji putuju ko cirkus od grada do grada a onda doma ljubiš svoju curu ?i inficiraš. (koju držiš radi reda kao paravan da imaš) šta nije to prejadno ?
Jadne ženske čiji dečki se karaju s muškarcima (imali haljinu ili ne)
 
Ti znači pušiš kurac tim pederima sa montiranim sisama koji putuju ko cirkus od grada do grada a onda doma ljubiš svoju curu ?i inficiraš. (koju držiš radi reda kao paravan da imaš) šta nije to prejadno ?
Jadne ženske čiji dečki se karaju s muškarcima (imali haljinu ili ne)
Meni je prejadno kad netko zeli jebat transicu, ali umjesto da nesto poduzme se vec 3 godine tu mota po ovoj temi i tko zna gdje sve drugdje i onda taj klaun 🤡 pokusava ostatak ljudi tu uvjerit da ga to ne pali:ROFLMAO:

Prozirni ste ko staklo ekipa, odi napokon i ti pocuclaj taj kurac i izbaci te frustracije van pojest ce te ak ovak nastavis.
 
Ti znači pušiš kurac tim pederima sa montiranim sisama koji putuju ko cirkus od grada do grada a onda doma ljubiš svoju curu ?i inficiraš. (koju držiš radi reda kao paravan da imaš) šta nije to prejadno ?
Jadne ženske čiji dečki se karaju s muškarcima (imali haljinu ili ne)
Imaš gay, straight bisex, ove šta nebinarni tipa nemo sa eurosonga koji ne znaju pod jedan orijentaciju svoju seksualnu i jesu muško žensko šta su.
Gay su osobe muške koje se samo s muškima druže seksualno uglsvnog i privlače gs muški.
Straight su oni koji su samo sa suprotnim spolom
A bisex su ostali koji vole svoj spol i drugi.
A kao sto reko netko neće sigurno transice ici okolo i širit zarazu , a većina ih je na prepu. Prep su tablete koje uzmeš ds smanjiš zarazu od hiva.
Zasto pojedinci moraju doc vamo i blatiti temu koja ih ne zanima
To je ko da ja dođem s 2000€ u dzepu u salon gdje prodaju nove mercedese i najjeftiniji vrijedi 30 tisuća eura npr. I sad meni prodavač kaže šta ima od opreme sve super vidim auto super i onda kažem joj novi auti puni elektronike to se pokvari , joj boja crna metalik ma nezz bas. Joj ima kameru za vožnju unatrag to samo kreteni koriste. Joj gle dvozonska klima koji će ti kurac to komplicirano.
I još na kraju izvrijeđan i prodavača . A sve se dogodilo samo zato jer meni fali 28000€ da si kupim auto i onda radi ljubomore počnem pljuvat po autu .
Mislim da vas rajca pomisao da vas neka zgodna Transica pojebe i mali vam se probudi u gacama i onda vas lupe hormoni nemate muda sebi priznat šta osjećate dođe ovdje i počnete laprdat nešto tek tolko da izbacite frustracije i sebi olakšate muke jer nećete ici.
 
Može li mi netko provjereno reći, tko je sam bio, vidio, jebao, koja sa Romea i sa Smokve je femmy u licu kao cura. Koja od tih femmy traži lovu a koja se kara za gušt. Imam filing da je 99 % tih transica iz HR teške muške nakaze, ali teške. Znači kad joj pušim kurac, da je gledam u oči i da gledam u žensko našminkano lice, ne u odvratno muško.
 
Može li mi netko provjereno reći, tko je sam bio, vidio, jebao, koja sa Romea i sa Smokve je femmy u licu kao cura. Koja od tih femmy traži lovu a koja se kara za gušt. Imam filing da je 99 % tih transica iz HR teške muške nakaze, ali teške. Znači kad joj pušim kurac, da je gledam u oči i da gledam u žensko našminkano lice, ne u odvratno muško.
Ako bas oces takvu da je žensko u licu mislim da ćeš to teško nać osim ako nisi spreman izdvojit 200-250€ za 1h ili 100-150 za pol h. I nać neku na tsdating distintas. Za smokvu i Romeo ne znam kako je sad ali prije je bilo da su to uglavnom nasminkani dečki neki nisu naplaćivali al neki jesu .
 
Može li mi netko provjereno reći, tko je sam bio, vidio, jebao, koja sa Romea i sa Smokve je femmy u licu kao cura. Koja od tih femmy traži lovu a koja se kara za gušt. Imam filing da je 99 % tih transica iz HR teške muške nakaze, ali teške. Znači kad joj pušim kurac, da je gledam u oči i da gledam u žensko našminkano lice, ne u odvratno muško.
Ajme koji si ti skriveni gay muškarac. Haha
 
Po mom misljenju mislim da danas nije lako biti trans,,bisex,lezba ili gay jer dosta ljudi osuđuje takve osobe.Ja osobno sam spremna i ugostit takve ljude kod sebe jer mislim da su to dobri ljudi.Isto tako postivam i hetero osobe i dinamovce i hajdukovce jer smo mi svi ljudi i mislim da bi svi trebali uzivati i zivjeti jer jedan je zivot.Saljem vam svima pozdrave iz grada Solina i okolice.Svim transicama koji su u hrvatskoj zelim da uzivaju u lijepoj nasoj i za mene su uvijek dobrodosli.
danas je daleko lakse nego prije. sad su"prihvaceni" odnosno prihvaceniji.
nedavno se kolega na poslu izjasnio kao gay, dobio je podrsku od ekipe i poklon bon
 

Jel bio tko trenutno je u splitu a sve mi se čini da je prevara kaže 25cm 🫣🫣
Mislim da je frend nju kontaktirao dok je bila u zg. Kaže da mu se nije islo jer mu rekla da može sve bez kondoma, a sad agencija pitanje jel radi bez kondoma ili samo piše tako. Te sto rade prek agencije očito agenti dogovaraju sve a one ne znaju šta su in dogovorili i onda dođeš i onda bude ne može tak. Isto ko kad sam ja išao kod neke s ege obične cure. Bila kao prek agencije radila i kaže kao oralni bez kondoma i može svršavanje u usta ja dođem ona nateže kondom ja pitam zasto rekla si bez kaže nisam ja nego agent on piše gluposti nemam pojma šta piše pokazao joj poruke pa ajd nakon 5 min sto je nest mljela na portugalskom je popustila.
 
Smij se ti koliko hoćeš, ali širenje trans ideologije je djelo đavla i takva ideologija se mora zaustaviti:
Ovaj sa videa je umjereni, ne priča o glavi na panju, ali jasno ukazuje gdje to vodi i kako su ljudi zavedeni.
Sta nije i želja da te zena dominira djelo đavla jer se protivi "prirodnom odnosu snaga iz biblije", a prateci tvoje unose na forum tebe to pali, znaci nisi nista bolji od ovih koji idu kod transica
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh