SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Može li mi netko provjereno reći, tko je sam bio, vidio, jebao, koja sa Romea i sa Smokve je femmy u licu kao cura. Koja od tih femmy traži lovu a koja se kara za gušt. Imam filing da je 99 % tih transica iz HR teške muške nakaze, ali teške. Znači kad joj pušim kurac, da je gledam u oči i da gledam u žensko našminkano lice, ne u odvratno muško.
 
Može li mi netko provjereno reći, tko je sam bio, vidio, jebao, koja sa Romea i sa Smokve je femmy u licu kao cura. Koja od tih femmy traži lovu a koja se kara za gušt. Imam filing da je 99 % tih transica iz HR teške muške nakaze, ali teške. Znači kad joj pušim kurac, da je gledam u oči i da gledam u žensko našminkano lice, ne u odvratno muško.
Ako bas oces takvu da je žensko u licu mislim da ćeš to teško nać osim ako nisi spreman izdvojit 200-250€ za 1h ili 100-150 za pol h. I nać neku na tsdating distintas. Za smokvu i Romeo ne znam kako je sad ali prije je bilo da su to uglavnom nasminkani dečki neki nisu naplaćivali al neki jesu .
 
Može li mi netko provjereno reći, tko je sam bio, vidio, jebao, koja sa Romea i sa Smokve je femmy u licu kao cura. Koja od tih femmy traži lovu a koja se kara za gušt. Imam filing da je 99 % tih transica iz HR teške muške nakaze, ali teške. Znači kad joj pušim kurac, da je gledam u oči i da gledam u žensko našminkano lice, ne u odvratno muško.
Ajme koji si ti skriveni gay muškarac. Haha
 
Po mom misljenju mislim da danas nije lako biti trans,,bisex,lezba ili gay jer dosta ljudi osuđuje takve osobe.Ja osobno sam spremna i ugostit takve ljude kod sebe jer mislim da su to dobri ljudi.Isto tako postivam i hetero osobe i dinamovce i hajdukovce jer smo mi svi ljudi i mislim da bi svi trebali uzivati i zivjeti jer jedan je zivot.Saljem vam svima pozdrave iz grada Solina i okolice.Svim transicama koji su u hrvatskoj zelim da uzivaju u lijepoj nasoj i za mene su uvijek dobrodosli.
danas je daleko lakse nego prije. sad su"prihvaceni" odnosno prihvaceniji.
nedavno se kolega na poslu izjasnio kao gay, dobio je podrsku od ekipe i poklon bon
 

Jel bio tko trenutno je u splitu a sve mi se čini da je prevara kaže 25cm 🫣🫣
Mislim da je frend nju kontaktirao dok je bila u zg. Kaže da mu se nije islo jer mu rekla da može sve bez kondoma, a sad agencija pitanje jel radi bez kondoma ili samo piše tako. Te sto rade prek agencije očito agenti dogovaraju sve a one ne znaju šta su in dogovorili i onda dođeš i onda bude ne može tak. Isto ko kad sam ja išao kod neke s ege obične cure. Bila kao prek agencije radila i kaže kao oralni bez kondoma i može svršavanje u usta ja dođem ona nateže kondom ja pitam zasto rekla si bez kaže nisam ja nego agent on piše gluposti nemam pojma šta piše pokazao joj poruke pa ajd nakon 5 min sto je nest mljela na portugalskom je popustila.
 
Smij se ti koliko hoćeš, ali širenje trans ideologije je djelo đavla i takva ideologija se mora zaustaviti:
Ovaj sa videa je umjereni, ne priča o glavi na panju, ali jasno ukazuje gdje to vodi i kako su ljudi zavedeni.
Sta nije i želja da te zena dominira djelo đavla jer se protivi "prirodnom odnosu snaga iz biblije", a prateci tvoje unose na forum tebe to pali, znaci nisi nista bolji od ovih koji idu kod transica
 
Kakva je ovo bomba?!
Po slikama meni osobno najsexy transica kaj sam ikad vidio, osvojila prvo mjesto kao Miss Trans u Brazilu.
Jel ima bilo tko neki info o njoj?

 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh