SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije


Bio danas kod ove, ništa posebno, uživo velika razlika od slika u oglasu, sad dobio za 150,ne štopa vrijeme bio i duže, akcija solidna kurac joj punoo mani nego na slikama (cca 17)puši ga vrhunski, počne glavičem pa ga usisa cijelog, još para dana u Zg. pa ide za Split.
Ps. ako ste dobri u akciji (ja samo aktivan)i imate solidan i tvrd komad, može i puno extra😎, ali uzmite obavezno 1 sat.....
 
transica sa smokve girlformannnn je daleko najbolja u gradu i najženstvenija..
cijena po dogovoru, i aktivna i pasivna, može se dogovoriti i grupnjak.. jedino što je visoka,, kurac oko 17 cm.. meni je bilo sve predobro.. ps. ugodna za razgovor i druzenje.. isplati se
E hvala na recenziji mislio sam ić al sad ništa kad je 17cm🥺
 
Ja sam bio. Apartman u centru, 250 za sat. Što se izgleda tiče meni je stvarno bila ono TOP. Usluga mi je bila jako dobra, došao na sat, a ostao i još malo dulje, jedini minus je što se baš ne voli ljubit. Alatka radi i brzo joj se digne tako da ako voliš pušit i želiš bit jeban nema problema, mene je dobro izjebala. Možeš svršit i 2 puta, nije da želi da samo svršiš što prije da te potjera.

Po onom što je meni rekla danas joj je zadnji dan.
Potpisujem za Stassie. Ne znam kako jebe jer me to nije zanimalo ali definitivno je top. Nije me dojmilo da se ne voli ljubiti, samo ne voli da joj se uvali jezik. Kita joj je top, voli ga zabit duboko u grlo al ne pretjeruje. Nakon mog drugog svrsavanja je nastavila pusiti da nastavi akciju tako da je i tu veliki plus. Po instagramu je jos uvijek u zgu
 
One dvije glupače - Valentinu big (impotent) dick i Barbaru sam ocrnio na distantas.net zbog šnj usluge i napisao komentare da su impotentne aktivke. Tako ću svaku koja ne može penetrirat moju guzicu a naplaćuje masne pare ocrnit na svim sajtovima. Savjetujem i ostalima da počnu pisat ocjene po sajtovima jer jedino tako se može izbjeći loša usluga.
 
One dvije glupače - Valentinu big (impotent) dick i Barbaru sam ocrnio na distantas.net zbog šnj usluge i napisao komentare da su impotentne aktivke. Tako ću svaku koja ne može penetrirat moju guzicu a naplaćuje masne pare ocrnit na svim sajtovima. Savjetujem i ostalima da počnu pisat ocjene po sajtovima jer jedino tako se može izbjeći loša usluga.
A čim vidim da slikama da ga je natega do jaja rukom znam da se slabo diže treba mu ga podvezat da dođe krv u njega 😅😅
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh