SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Pozz svima,ja sam ovdje novi tako da se nemam kaj pohvaliti..od tranny ponude sam bio samo kod barby i ne sjećam se imena kod preckoga je bila jedna prije par god..tako da nemam puno iskustva..kod barby je super ona uredna,slusaj sve,super pusi i voli se karati..ali nije to to nasprem ovih stranih,slijedeći tjedan se idem počastiti pa ce biti i recenzija..uglavnom hvala vam i na vasim recenzijama..nadam se da cu upasti u ekipu za razmjenjivanje sakrivenih trannyca..
 
Pozz svima,ja sam ovdje novi tako da se nemam kaj pohvaliti..od tranny ponude sam bio samo kod barby i ne sjećam se imena kod preckoga je bila jedna prije par god..tako da nemam puno iskustva..kod barby je super ona uredna,slusaj sve,super pusi i voli se karati..ali nije to to nasprem ovih stranih,slijedeći tjedan se idem počastiti pa ce biti i recenzija..uglavnom hvala vam i na vasim recenzijama..nadam se da cu upasti u ekipu za razmjenjivanje sakrivenih trannyca..
kako znas da nije to to ako imas 2 iskustva?
 
Izgleda da nam se vratila Beruska.

Probao tko?
Nisam, ali po slikama i videu ne može se zaključiti da dotična nije impotentna. Nadam se da ova nije promašaj ko impotentna Valentina i Barbara. Je li ki probao da ga ona guzi?
 
Baš ste naivni.
Pa to su sve lažni oglasi od jedne osobe.
Trenutno ih ima 10 na oglasniku ali svi su vrlo slični,, mlada, zgodna, besplatna, nije za svakoga, bla bla bla.
Samo WhatsApp, ne javlja se na pozive i traži da pošalješ slike i nakon što upotrijebi tvoje slike za svoje potrebe više se ne javlja.
 
Pozz svima,ja sam ovdje novi tako da se nemam kaj pohvaliti..od tranny ponude sam bio samo kod barby i ne sjećam se imena kod preckoga je bila jedna prije par god..tako da nemam puno iskustva..kod barby je super ona uredna,slusaj sve,super pusi i voli se karati..ali nije to to nasprem ovih stranih,slijedeći tjedan se idem počastiti pa ce biti i recenzija..uglavnom hvala vam i na vasim recenzijama..nadam se da cu upasti u ekipu za razmjenjivanje sakrivenih trannyca..
Koliko para, toliko muzike 🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh