SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Baš ste naivni.
Pa to su sve lažni oglasi od jedne osobe.
Trenutno ih ima 10 na oglasniku ali svi su vrlo slični,, mlada, zgodna, besplatna, nije za svakoga, bla bla bla.
Samo WhatsApp, ne javlja se na pozive i traži da pošalješ slike i nakon što upotrijebi tvoje slike za svoje potrebe više se ne javlja.
 
Pozz svima,ja sam ovdje novi tako da se nemam kaj pohvaliti..od tranny ponude sam bio samo kod barby i ne sjećam se imena kod preckoga je bila jedna prije par god..tako da nemam puno iskustva..kod barby je super ona uredna,slusaj sve,super pusi i voli se karati..ali nije to to nasprem ovih stranih,slijedeći tjedan se idem počastiti pa ce biti i recenzija..uglavnom hvala vam i na vasim recenzijama..nadam se da cu upasti u ekipu za razmjenjivanje sakrivenih trannyca..
Koliko para, toliko muzike 🤣
 
Imao li tko iskustva s Angelinom?
Čekam da dođe u split 22cm je u pitanju👌
 
Pozdrav ekipa, skupia san hrabrosti napokon da si ispunin dugogodisnju zelju- da probam sa transicom pa me zanima koja je trenutno najbolja opcija za pocetnika u split(i aktivno i pasivno)
Hvala unaprid
 
Ja mislim da se više isplati uzet pola sata, pogotovo ako ideš samo bit jeban. Ako ti netko da konkretan info da baš ta transica ne požuruje, daje 2 svršavanja onda se isplati sat.
Potpisujem, samo što ekipa na ovom forumu sakriva recenzije. Realno ako ideš da te se guzi treba ići kod provjerene koja nije impotentna (90% TS je impotentno) i to vrijedi max pola sata. Kod prave kurate ja sam svršavao za 5 minuta, 10 max, tako da se ne isplati davati ništa preko pola sata. Ja sam redovito skresao cijene na 100 € max za quiki i to porukama prije dolaska.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh