SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Da li je neko bio mozda sa Marijom Ts ,inace iz Srbje dolazi u Sarajevo,Bijeljinu ponekad Osijek i Zagreb

@mario30

Sve u svemu pored ovolikih strankinja koje izgledaju 100 puta bolje, preskociti.
 
Trazi 200e za 1h, ali ne vridi ni da je besplatno eto, da ti dzaba daje ne isplati se o


Inace se trudim pisat samo dobre recenzije (preporuke), ali mala iznimka danas
Vidio sam da dosta ljudi ovdje hvali Pamelu, pa mi se cinilo legit, i iso sam probat vidit oko cega je pompa tolika

Moj najiskreniji savjet, nemojte ic kod nje, sjebat cete se

Ne znam dal sam vidio do sad u zivotu da je neka osoba toliko ljepsa uzivo nego na slikama
po svim standardima je prelijepa

Higijena joj je na najvisoj razini, ona je kao osoba izrazito draga i ugodna

Lijepo je neko ranije opisao kako ima neku posebnu seskualnu vibru, i osjeti se to izrazito, malo tesko za opisat, ali vidi se po njoj koliko voli seks i kako uziva, strastvena je cudesno, i prekrasno šalta između grubosti i njeznosti, taman kako treba

Dogovorili smo se pol ćuke, na keaju sam ostao preko 2 sata, svrsili smo i ona i ja svako po 2 puta, pa sam joj platio puni sat i iskreno mi je zao da nisam imao vise kesa kod sebe, jer je stvarno zasluzila

Do sad su mi nekako Kenna i Sharon bile najdraze kod kojih sam bio, i odlicne su objektivno, ali Pamela je drugi sport totalno i nepravedno ih je uooce u istu recenicu stavljat

Tako da ako niste bili, nemojte ni ic, jer ce vam sve druge nakon nje moc samo bit "meh" u najboljem slucaju
Pamela je stvarno top! Zanijemio kad je otvorila vrata. higijena, usluga! Svaka preporuka!
 

Jel bio netko s dotičnim
Na slikama i video djeluje super
Pokusao bi je posjetit sutra pa ako ima neku Recenziju jel se isplati
Hvala unaprijed
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh