SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije


Jel bio netko s dotičnim
Na slikama i video djeluje super
Pokusao bi je posjetit sutra pa ako ima neku Recenziju jel se isplati
Hvala unaprijed
Pol sata trazi 200 sat 300 nisam otisao al vidio je u gradu top izgleda
 
Ta u najboljem slučaju vrijedi 100 € pola sata. Iz principa ne plaćam više jer niti je orala niti je kopala. Budala je onaj koji plati više. Ja im redovno skrešem cijene sa 150 na 100 € za pola sata jer realno kad gledaš seks efektivno (bez svačenja, oblačenja i pripreme) je oko 10-20 minuta max i nakon toga će te svaka gledat "riješit" što prije. I još se nađu kretenuše poput Izabelle koje traže 150 € za 5 minuta vrlo lošeg drkanja i pušinga (pogledajte moju recenziju i recenzije kolega za nju) da bi ti na kraju rekla da se sam izdrkaš ispred nje, a to se može napravit i doma za đabe. Radije uzmi Laryssu, barem dobiješ dobru uslugu za upola cijene. Što se mene tiče trebalo bi radit posebnu temu - crna lista za sve koje su skupe a usluga ne opravdava cijenu. Ona kretenuša Izabella je tipičan primjer. Za tu Cintiu nemaš recenzija niti će ih dobit, to ti je red flag već u startu. Zaključak možeš izvest sam.
 
Ta u najboljem slučaju vrijedi 100 € pola sata. Iz principa ne plaćam više jer niti je orala niti je kopala. Budala je onaj koji plati više. Ja im redovno skrešem cijene sa 150 na 100 € za pola sata jer realno kad gledaš seks efektivno (bez svačenja, oblačenja i pripreme) je oko 10-20 minuta max i nakon toga će te svaka gledat "riješit" što prije. I još se nađu kretenuše poput Izabelle koje traže 150 € za 5 minuta vrlo lošeg drkanja i pušinga (pogledajte moju recenziju i recenzije kolega za nju) da bi ti na kraju rekla da se sam izdrkaš ispred nje, a to se može napravit i doma za đabe. Radije uzmi Laryssu, barem dobiješ dobru uslugu za upola cijene. Što se mene tiče trebalo bi radit posebnu temu - crna lista za sve koje su skupe a usluga ne opravdava cijenu. Ona kretenuša Izabella je tipičan primjer. Za tu Cintiu nemaš recenzija niti će ih dobit, to ti je red flag već u startu. Zaključak možeš izvest sam.
Tako nekako se i meni čini jer vidim da je bila od zd do DU i nitko ništa ne pise
Za Pamelu je pola foruma poludilo kad su čuli da se vratila u HR
 
Bio kod Kelly i ona je čudoooo.
Jedna od najljepših shemale koje vidio. Za njom bi se okrenula svaka žena ili muško. Ugl, lak dogovor putem wtzpa. Lokacija centar. Krasan apartman, higijena top. Kad otvorila vrata bio osapnut. Tijelo savršeno, lice, smjesak. Kompletan paket. Jako ugodna. Nije ono lova lova, vec sve opušteno. Malo priča i onda cisti GFE. Još ne mogu k sebi doći toliko bila dobra. U Zagrebu je iduća 2 tjedna.
Savršena je
 

evo da stavim review za Manuellu

Ona je stvarno čista desetka. Dočekala me sa smiješkom i od prvog trenutka sam osjetio pozitivnu vibru. Počela je s laganim poljupcima koji su ubrzo prerasli u strastvene. Prebacili smo se na poziciju 69, cijelo vrijeme je bila jako napaljena, a iz kite joj je curila sperma. Manuella ima lijep kurac, ali više voli biti pasivna nego aktivna. Analni seks je ono u čemu ona uživa, voli da je se jebe strastveno i snažno. Tijekom analnog je svrsila, ali me nije prekidala, već me pustila da je jebem dok ne završim. Došao sam na pola sata, a na kraju ostao preko sat vremena. Nikada ne gleda na vrijeme i nikad ne žuri. Savršena usluga. Ona je stvarno 10 od 10.
Cek ona ne ševi?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh