SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije


Bio jučer kod Larysse, baš je uhvatio zadnji dan u Zagrebu, 100ka za pola sata. Slike su realne kao i visina koju je navela, doček u štiklama i rublju sa slike. Dobro se izljubili i ja joj počeo pušit, brzo se stvrdnula i krenula mi ga gurat skroz do kraja, nije joj velik kurac pa sam mogao. Nakon što sam joj ga oblizao puši ona i meni bez kondoma. Dao sam joj da me jebe i dobro razvalila, krenuli s doggy i na kraju me stavila na leđa i jebala dok nisam svršio. Otišao se malo isprat, na odlasku još malo grljenja i ljubljenja.
Na kraju ispadne da su te strankinje jeftinije od domaćih cigana kojima se ni ne diže
 
Definitivno izbjegavati isabell, nije mi vrag da mira otisao sam do nje. Usluga katastrofa, stalno tipka po mobitelu usred akcije. Stalno treba biti po njezinom, zali boze para eto
 
Definitivno izbjegavati isabell, nije mi vrag da mira otisao sam do nje. Usluga katastrofa, stalno tipka po mobitelu usred akcije. Stalno treba biti po njezinom, zali boze para eto
Ako misliš na ovu slažem se sa tobom u svemu što si napisao. Meni čak nije htjela drkati nego da sam drkam. Tako sam mogao ostati doma i sam drkati. Čak nije ni svršila. I dobro si rekao žali bože para.
 
Ako misliš na ovu slažem se sa tobom u svemu što si napisao. Meni čak nije htjela drkati nego da sam drkam. Tako sam mogao ostati doma i sam drkati. Čak nije ni svršila. I dobro si rekao žali bože para.
Da na tu mislim, uzas izbjegavati u širokom luku. Ubije svaku zelju u tebi za zabavom. Jedva sam ceka otici.
 
I koliko trazi ova Isabella?
Ja bio kod Natalie falcon prvo mislio otici kod Gaby Lins ali zbog parkinga ipak isao Nataliji
Usluga joj je ok cak je spustila cijenu na 150h kaze da ima manje posla posto ima dosta transica u Zg
Ali morao bi otici i do Gaby dok je tu
Jel bio tko sad u ovoj rundi kod nje odkad je u Zg
 
I koliko trazi ova Isabella?
Ja bio kod Natalie falcon prvo mislio otici kod Gaby Lins ali zbog parkinga ipak isao Nataliji
Usluga joj je ok cak je spustila cijenu na 150h kaze da ima manje posla posto ima dosta transica u Zg
Ali morao bi otici i do Gaby dok je tu
Jel bio tko sad u ovoj rundi kod nje odkad je u Zg
Trazi 200e za 1h, ali ne vridi ni da je besplatno eto, da ti dzaba daje ne isplati se otic
 
I koliko trazi ova Isabella?
Ja bio kod Natalie falcon prvo mislio otici kod Gaby Lins ali zbog parkinga ipak isao Nataliji
Usluga joj je ok cak je spustila cijenu na 150h kaze da ima manje posla posto ima dosta transica u Zg
Ali morao bi otici i do Gaby dok je tu
Jel bio tko sad u ovoj rundi kod nje odkad je u Zg
Ja ću vjerojatno sutra do Gaby, ne dolazi tako često pa ne želim propustiti.
 
Zadnji put kad sam bio kod nje kad je bila u Zg i nisam bio bas zadovoljan njenom uslugom...
Zato me bas zanima dsli joj je bio los dan ili se bas pokvarila sa uslugom
 
Pozdrav nadam se da nije problem sto cu ovdje napisati,ali zanima me ima li neko kontakte za neke TS osobe iz BiH ,ja znam za 3 prave TS u Bosni,s jednom sam bio i mogu napisati recenziju ,za druge dvije je prosto nemoguce doci do njih
 
Ako misliš na ovu slažem se sa tobom u svemu što si napisao. Meni čak nije htjela drkati nego da sam drkam. Tako sam mogao ostati doma i sam drkati. Čak nije ni svršila. I dobro si rekao žali bože para.
Potvrđujem sve što su kolege rekle, totalni promašaj, žali bože para (ja sam barem spustio na 100 € za short time, a usluga ne vrijedi ni 50 €). Ne zna ni pušit ni drkat kako treba, nakon 5 minuta sam morao sam sebe izdrkat jer je ne-kooperativna i mora bit bit sve po njezinom. Bačenih 100 € u vjetar, pička joj materina bezobrazna. Moj savjet - ne idite, to treba na crnu listu odmah, usluga nula bodova.
 
Lp, dal je netko imao iskustva sa dotičnom??
Ja sam imao prije par godina. Vrhunska, vitka i dobra alatka, isplati se za 100 € pola sata, mene je tad dobro izguzila, svršio sam obilno, preporučam.
 
Laryssa je stvarno super. Isplati se svaki euro. Pravi GFE, ljubi se strastveno. Imaš komentare o njoj nekoliko stranica prije. Bio kod nje dok je bila u Splitu. 1h 200€
Laryssa je OK, iako izgledom nije nešto (zdepasta) ali je usluga vrhunska, ima debelu alatku.Mene je dobro izguzila, isplati se 100 € za pola sata, preporučam.
 
Naomi - recenzije:


Jebao sam je nedavno, 100 € pola sata, samo je pasivna, alatka joj ne radi. Izgled je ko na slikama, vitka, visoka, minus - ima gadne ožiljke na sisama od operacije. U seksu je relativno poslušna, ali je minus što ubrzava, ja sam ignorirao njezine krikove i molbe da prekinem jer navodno ne može izdržat (a ja nemam uopće veliki qurac) pa sam nastavio je jebat još žešće nabijanjem do jaja (tako treba postupat sa svakom). Pušing je OK ali drkanje joj je robotski (samo što mi nije iščupala qurac). U doogy pozi je bila OK, međutim misionarski nije izdržala (ipak sam ja relativno krupan jebač a ona mršava). Ukupni dojam - srednja žalost, da je bila više ko-oprativna bila bi OK, ovako dajem jedva prolaznu ocjenu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh