SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Ovo nije moja tema,al napisal bum kaj sam vidio uživo
Mala Doris je zgledala kao droljasta maturantica,prije 2god
Vidio uživo,ljeto
Dobro ju pogledal,imala je vruče hlačice i topić NASA to možete i u PO vidit
Skužil sam ju po tetovažama na nogama
Meni je zgledala ko droljasta maturantica
Ne nosi periku neg ima svoju dugu kosu
Pušačka usta i sunčane je nosila
Prestanite kenjat,totanlo je cura
Ko voli nek izvoli,ja nebum
Ovo nije moja tema
Frende ja sam bio i okrenuo se na vratima kod Doris
IStetovirani frajer s perikom,sta pricas ti
 
Ok,sve 5
Meni tak sve jedno
Nije moja tema,velim kaj sam vidio u živo
A zakj si mi u privat slao poruke vezano za malu Doris
U čemu je problem
 
Evo jedan savjet od mene.Ne zelim pametovati,ako vas zanimaju transice kao i mene,uclanite se u lgbt zajednicu kao i ja i velike su sanse da upoznate nekoga i da se zabavite i to besplatno.Ja sam upoznao lezbe,gay i trans osobe i za mene su extra,svi su me prihvatili kao i ja njih i super se slazemo.
 
Ok,sve 5
Meni tak sve jedno
Nije moja tema,velim kaj sam vidio u živo
A zakj si mi u privat slao poruke vezano za malu Doris
U čemu je problem
Hahahah zar još netko naivan misli da se tu ima smisla raspitivati o drugim transicama kad jedna te ista osoba visi ovdje 24 sata i pljuje po konkurenciji na forumu i na privatne poruke. Svi su bolesni, maškare i pederi s perikama, stara priča....
 
Evo jedan savjet od mene.Ne zelim pametovati,ako vas zanimaju transice kao i mene,uclanite se u lgbt zajednicu kao i ja i velike su sanse da upoznate nekoga i da se zabavite i to besplatno.Ja sam upoznao lezbe,gay i trans osobe i za mene su extra,svi su me prihvatili kao i ja njih i super se slazemo.
A di to molim te?
 
Ja zelim da me se kara i volim pusiti kurac i ocekujem svrsavanje od nje bez tog mi nije napeto druzenje
Misliš očekuješ svršavanje od njega. Koliko ja znam žene/cure nemaju kurac . Kolko se ja sjećam osnovne škole biologije postoji muški spol i ženski i žene s kitom ili kako ti kazes kurcem ne postoje. Zašto plaćaš?Zašto jednostavno ne odes u gayklub nađeš nekog frajera da te pokara popušiš mu i na isto ti dođe, a pare ostaviš u džepu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh