SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Bio danas kod celine cijena kao i prije 1500h ostao duze skoro 2h usluga kao i inace ljubljenje mazenje oral obostrani i seks svrsavanje u ista po licu jedino ovaj puta nije htjela seks bez kondoma
 
Mislio sam otic probat ju ali dosla ova celine u Zg tako da sam radije otisao k njoj posto sam bio vec s njom i dobra mi je
Sad je u Zadru a nadam se da cu i nju probati izgleda ok na slikama ako su stvarno njene
 
A, daj e... Gabriela Rigo bila u Zg. Kad? Hoce dolazit opet?
bila je cca tjedan dana u ZG prije ja mislim tocno godinu dana (zima 2021).. platio pola sata, ostao duze i dobio dosta stvari koje nisu na meniu i koje nisam platio! jeben sex, jebeno iskustvo!

Naja doll odlazi iz zagreba
otisla, a realno nije ni da je ovako bila prisutna.. par puta sam joj se javio, odgovara u 1 ujutro :) na kraju nisam uspio dogovoriti nista.. steta :(
 
Evo linkovi


 
Kod celine sqm bio sad i ovog ljeta kad je bila i prosle godine meni je ona ok ovoj jessi posaljem poruku odgovori u 1 u noci pitam di je na adresi sta moze kod nje uvjek odgovori 1h 200E i to je to dalje odgovora nema tako da necu vise ni pokusavati
Za vikend idem kod celine opet
 
Kod ove sam ja išao nedavno i to prvo takvo iskustvo. Iskreno bio sam iz trena naplajen tko idem probati. Po slikama mi jenizglwfala vau.. ikreno kad dođeš vidiš na je u licu muško.. iskreno očekivao sam vise… počela mi je odma drkati i pušiti… onda je izvadila svoj kurac.. iskreno bas izaberem ima makinu od 25cmm i zabila mi ga je u usta( sa kondomom) jako joj se dignuo kad me tako jebala jedva sam gutao.. onda je primila moj kurac i počela drkati i svršio sam… ona je rekla da se na guzim da će me jebati… tu sam rekao,ne sorry nebi.
800kn pol sata
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh