SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

+385 95 365 2800

Nova ok transica ... evo broj njen
Valerija, ta transica je nova kao i ti. Otkrivena si pa slobodno priznaj da su to tvoji oglasi i brojevi koje koristiš za širenje laži o drugima. I to na svim dating stranicama. I to radiš već godinama.
Težak poremećaj.
A neću sad pisati što si još radila pod krinkom te lažne kakti transice iz Slovenije.
 
Valerija, ta transica je nova kao i ti. Otkrivena si pa slobodno priznaj da su to tvoji oglasi i brojevi koje koristiš za širenje laži o drugima. I to na svim dating stranicama. I to radiš već godinama.
Težak poremećaj.
A neću sad pisati što si još radila pod krinkom te lažne kakti transice iz Slovenije.
Trans Barbi ne bit ljubomoran na kolegice ,u svakom slucaju bolje su od tebe . Svakako preporucan novu trans damu,a teve nikako.
 
A

Odlična, mada kad dodjes u mraku je soba i nezeli svjetlo upaliti,ali je aktivna i pasivna,odlično jebe i svršava
u mraku? Haha, šta bi bila u mraku..prigušeno svjetlo ko i kod većine kad ideš na sex, ja sam bio kod nje ljetos....pa ako ti nije bitna diskrecija možda njoj je, upaljena full rasvjeta ti treba da te tranny bolje zapamti i u gradu pozdravi?!😎
Da, slažem se, jedina je uni u sexu.

ali ne možeš doći ujutro što je bed, a ja samo tad uglavnom mogu zujati okolo.. rijetko koja trans se javi iz oglasa u 10h
 
Hvala na broju, samo se ne javlja. Molim te pošalji na inbox ponovno broj i malo je opiši. Što nudi, cijena ? Već sam predugo bez seksa s tranny.
Ništa ne nudi. To su lažni oglasi s lažnim slikama gdje se nudi besplatan seks kako bi se javilo što više ljudi.
Kad se javiš, onda će te tražiti slike, ispitati s kojim si transicama već bio, ako si dovoljno naivan pa kažeš, reći će da ta i ta boluje od te i te bolesti i da ne možeš zato biti s "njom" koja ni ne postoji jer su lažne slike.
Rat protiv konkurencije na najjadniji način koji vodi osoba upitnog psihičkog zdravlja.
Osim toga prekršajno djelo širenja lažnih glasina ili kazneno djelo klevete odnosno sramoćenja ovisno o klasifikaciji djela.
 
u mraku? Haha, šta bi bila u mraku..prigušeno svjetlo ko i kod većine kad ideš na sex, ja sam bio kod nje ljetos....pa ako ti nije bitna diskrecija možda njoj je, upaljena full rasvjeta ti treba da te tranny bolje zapamti i u gradu pozdravi?!😎
Da, slažem se, jedina je uni u sexu.

ali ne možeš doći ujutro što je bed, a ja samo tad uglavnom mogu zujati okolo.. rijetko koja trans se javi iz oglasa u 10h
Nikakvo prigušeno, mrkli mrak u cijelom stanu i kaže budu ti se oci privikle hahah al dobro poslje to nadoknadi dobrim sexom
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh