SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

u mraku? Haha, šta bi bila u mraku..prigušeno svjetlo ko i kod većine kad ideš na sex, ja sam bio kod nje ljetos....pa ako ti nije bitna diskrecija možda njoj je, upaljena full rasvjeta ti treba da te tranny bolje zapamti i u gradu pozdravi?!😎
Da, slažem se, jedina je uni u sexu.

ali ne možeš doći ujutro što je bed, a ja samo tad uglavnom mogu zujati okolo.. rijetko koja trans se javi iz oglasa u 10h
Stvarno nema slobodnih transica ujutro? Pa piše na ovim oglasima od Roma koji spamaju oglasnik da su dostupni 24/7 tj. Non stop.
Nije valjda da i o tome lažu?
 

Jel netko zna zašto Valerija Shemale skuplja slike, od likova koji se javljaju, uz pomoć ovih Fake oglasa ?

Prvo traži slike, pošalješ sliku i onda napiše vratila sam se u Sloveniju 😂🤣😂
 
Predobro zvuči za Hrvatsku. Bojim se da je negdje i kvaka 22. Da je istinito, otišao bi i nevažna cijena.
Bio kod nje prosle godine na dominaciji. Platio za fisting i samaranje 400kn zavrsili nakon 10min, kaze da nemre dubljejer ce krenut krv iako sam ju upozorio da mi kod fistinga ide krv i da se nema razloga brinuti. Stara oronula kurca ukratko
 
jel bio tko kod ove Celine Dubai sa ts datinga šta je sad u ZG dogovorio s njom dns u 14h poslala mi i svoje slike dodatne i video adresu adresa je a hebranga 7 kad sam došao tamo nije se više javljala niti odg na poruke...1500 traži za 1h
 
Bio kod nje prosle godine na dominaciji. Platio za fisting i samaranje 400kn zavrsili nakon 10min, kaze da nemre dubljejer ce krenut krv iako sam ju upozorio da mi kod fistinga ide krv i da se nema razloga brinuti. Stara oronula kurca ukratko
bokte ,koji komentar!
"...reko sam da mi kod fistinga ide krv" 🙈
Koji ste vi paćenici šta radite.
frende skini se s opijata...
 

Bio upravo kod nje. Znači brutalno.
Cijena 800/1200.
Zgodna, pristupačna i velika kita. Uzajamni sex, maženje, ljubljene. Svršio u nju dok ju jebao misionarski. Naravno u kondom. Apartman jako solidan. Uglavnom jedna od boljih ševa u životu. I fakat njezno ulazila dok me nije rasirila i onda hardcore.
 
Ima li nesto u ZG sto se isplati... Vidim dosta oglasa i spama ali tko moze dati iskreno iskustvo i kontakt?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh