SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Pravi GFE susret
S obzirom da je na hormonima treba joj neko vrijeme da se digne ali nakon toga je čisti užitak.
 
Jel tko bio, vidim dolazi u Split ?
Bio ja kod nje prije nekih godinu dana kada sam je našao preko twittera i onda preko njenog onlyfansa-a stupio u kontakt.
Javila mi se iz drugog ili trećeg pokušaja te smo dogovorili termin i okvirno što želim od nje.
Prvo smo ugodno popričali kada sam došao do nje, moram reći da tečno priča engleski i da nije bilo nikakvih problema oko komunikacije. Sve što sam htio je napravila i za 2 sata sam platio nekih 300 eura. Moram reći da se stvarno brzo napali i da jebeno dobro puši.
Jedino što mi je smetalo malo je to što su joj stalno dolazile obavijesti na dva mobitela te se to svako malo čulo.
 
Bio ja kod nje prije nekih godinu dana kada sam je našao preko twittera i onda preko njenog onlyfansa-a stupio u kontakt.
Javila mi se iz drugog ili trećeg pokušaja te smo dogovorili termin i okvirno što želim od nje.
Prvo smo ugodno popričali kada sam došao do nje, moram reći da tečno priča engleski i da nije bilo nikakvih problema oko komunikacije. Sve što sam htio je napravila i za 2 sata sam platio nekih 300 eura. Moram reći da se stvarno brzo napali i da jebeno dobro puši.
Jedino što mi je smetalo malo je to što su joj stalno dolazile obavijesti na dva mobitela te se to svako malo čulo.
Pokusavam ugovorit nalazenje ali me u samom startu odbija jer se navodno nesto desilo i nema vremena. Dost sketchy pa me zanimalo dali je itko drugi probao s vise uspjeha? Thx
 
Decko iz Zagreba (29), trazi muskarca s kojim cu se nalaziti i koji zeli od mene napraviti pravu shemale. Prvi put kao musko na musko, drugi put idemo u neki shopping centar kupiti nesto sitno zenske odjece. Veza sex, tajna veza sve moze... Treci put idemo po sminku, pa onda negdje u setnju dok ja to imam na sebi. Zatim tako me vodis da kupim cipele, periku, i sve i onda me seces malo takvog po prirodi, po gradu navecer i preko dana. Radit cu sto god od mene zelis, dok god me pretvaramo u droljicu. Pristajem i na cupanje obrva kasnije, fillere u usnicama, velike umjetne sise i kastraciju i ako zelis i zivotno partnerstvo. Mozes me pokzivati nuditi i koristiti kako zelis....
 
Jel tko bio, vidim dolazi u Split ?
Ja sam bii s njom prije nekih tjedan dana. Jako jako lijepo iskustvo.
Dogovor lagan, došao sam na adresu, dočekala me na ulazu jako lijepo obučena.
Odmah smo se počeli ljubiti, odvukla me na krevet i izvadila alat i lagano mi glavu počela gurati prema dolje. Ja sam želio da stavi kondom, ali mi ga je ona u usta stavila bez kondoma i rekla kao da je zdrava i da može to tako. Jedno 20min sam joj pušio i stvarno mi ga je nabijala duboko, nije me štedila.
Nakon toga mi je rekla da stanem u doggy i počela je polako ulaziti. Htjela je bez kondoma, ali nisam želio, pa je stavila kondom, ali nekoliko puta za vrijeme seksa me pitala ako može skinuti kondom. Bila je nježna na početku ali onda je uhvatila ritam i jedno 30min me doslovno razvaljivala po krevetu, zabijala mi glavu u jastuk itd. Stvarno je bilo odlično. Nakon toga je izvadila kondom i svršila mi je u usta.
Odlično iskustvo, svima bi preporučio
 
Ja sam bii s njom prije nekih tjedan dana. Jako jako lijepo iskustvo.
Dogovor lagan, došao sam na adresu, dočekala me na ulazu jako lijepo obučena.
Odmah smo se počeli ljubiti, odvukla me na krevet i izvadila alat i lagano mi glavu počela gurati prema dolje. Ja sam želio da stavi kondom, ali mi ga je ona u usta stavila bez kondoma i rekla kao da je zdrava i da može to tako. Jedno 20min sam joj pušio i stvarno mi ga je nabijala duboko, nije me štedila.
Nakon toga mi je rekla da stanem u doggy i počela je polako ulaziti. Htjela je bez kondoma, ali nisam želio, pa je stavila kondom, ali nekoliko puta za vrijeme seksa me pitala ako može skinuti kondom. Bila je nježna na početku ali onda je uhvatila ritam i jedno 30min me doslovno razvaljivala po krevetu, zabijala mi glavu u jastuk itd. Stvarno je bilo odlično. Nakon toga je izvadila kondom i svršila mi je u usta.
Odlično iskustvo, svima bi preporučio

"rekla mi je da je kao zdrava, i da moze tako to"...

Odavno nesto gluplje nisam procitao.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh