SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije



Neka iskustva?
 
pa ako su likovi uredni zdravi sigurno nema zaraze

niti bi itko sa Hiv om išao kod njih ili bilo koje cure niti bi one radile to da imaju HIV tak da ono

znaš da je svijesno širenje zaraze kažnjivo dijelo

ja sam bio sa dosta tih stranih transica i nikad ništa pokupio nisam

prije ćeš od ovih naših nadrogiranih pokupit nešto
Koje glupe predrasude isfrusfriranih likova.

Voli strano, a mrzi domaće?

Kao strane su zdrave i nedrogirane, a domaće su suprotnost?

Pa čuj lik ako tvrdiš da je širenje bolesti kazneno djelo onda će pravna država Hrvatska lakše goniti domaće nego strane, zar ne?

Šteta što rijetki ovdje koriste zdravu logiku.

Uostalom kao da testiranje na Hiv i prep ne postoje u Hrvatskoj nego samo tamo u bijelom svijetu 😂

 
Naravno da je fake. U pitanju je Leticia Rodrigues. Twitter i onlyfans lehro69, od tu si dalje možete nać i instagram. Negdje u Brazilu je trenutno.
Ista stvar s onim profilom KinklyKath. KatherineTS na twitteru, kathts na onlyfans. Po TsDatingu je u Francuskoj.
Profil The Goddess od sex koristi slike od Cindy Moreira(bellamoreira22 na onlyfans). Niti blizu HR.
Profil Vanessa koristi slike od Vanesse Jhons, opet ni blizu HR.
Trans Real koristi slike od Fabiole Voguel, ona je sigurno u Brazilu.
Za ostale nemam volje provjeravat, ovo je na brzinu što sam povezao.

Dakle, zaključak, shemalewiki je propao, barem za naše područje. Moguće da funkcionira u zapadnim zemljama, ali reviewi već ne rade neko vrijeme(a i pitanje koliko je onih starih reviewa realno a koliko su samo fantazije). Tak da jedino ostaje TSDating, koji zasad funkcionira koliko toliko.
 
bio kod Celine Berislavićeva ulica za 1h traži 1500kn ali ostao sam skoro 2 sata...
dogovorili se da dodjem ujutro da ne svrši s nikim prije mene taj dan
meni je stvarno jako zgodna obdarena sa 19 cm jako lijep komad
voli se ljubiti oral radi bez kondoma seks sa
stvarno je obilno svršila meni u usta i ja njoj u usta i po licu
jedini minus šta nije htjela gutat spermu poćela me ljubiti nakon šta sam svršio i pljunula spermu meni u ustai polizao sam sve s nje
ja njoj gutao spermu iznenadila me nisam mislio da će svršiti tako brzo nabijala mi ga u usta tako da nisam ni imao mogućnost da ne progutam svu spermu stvarno je bio super osijećaj...
u ZG je još ovaj tjedan posijetiti ću ju još jednom prije nego ode
 
bio kod Celine Berislavićeva ulica za 1h traži 1500kn ali ostao sam skoro 2 sata...
dogovorili se da dodjem ujutro da ne svrši s nikim prije mene taj dan
meni je stvarno jako zgodna obdarena sa 19 cm jako lijep komad
voli se ljubiti oral radi bez kondoma seks sa
stvarno je obilno svršila meni u usta i ja njoj u usta i po licu
jedini minus šta nije htjela gutat spermu poćela me ljubiti nakon šta sam svršio i pljunula spermu meni u ustai polizao sam sve s nje
ja njoj gutao spermu iznenadila me nisam mislio da će svršiti tako brzo nabijala mi ga u usta tako da nisam ni imao mogućnost da ne progutam svu spermu stvarno je bio super osijećaj...
u ZG je još ovaj tjedan posijetiti ću ju još jednom prije nego ode
Do kad ostaje u ZG?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh