SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

bio jućer kod ove transice Gabi Lins
dogovor preko whats appa 1500 1h i 400 mi naplatila dodatno za svoje svršavanje to mi nije rekla kad smo dog ali nisam ni pitao dok nisam došao do nje...
meni stvarno jako zgodna krenuli sa ljubljenjem maženjem bio sam jako napaljenpoćela mi pušiti i stvarno to radi vrhunski bez kondoma nisam dugo izdržao svršio joj u usta iznenadio ju nije oćekivala da ću tako brzo biti gotov progutala je svaku kap poljubila me i pitala želim ja njoj pušiti...reko može
poćeo joj ga lagano brzo joj se digao i poćela mi ga nabijati cijelog
nakon nekog vremena kreće anal ona mene s kondomomrazbacala me u par poza jedva sam ćekao da svrši više dosta joj je dugo trebalo kad je bila pri kraju skinula kondom uvalila mi ga u usta i istovarila se i to baš obilno
ljubili se malo meni se digao i kreće anal ja nju bez kondoma mi sjela na njega ja nju u par poza i svršio joj u guzu kaže mi da joj poližem sad guzu šta sam i napravio pokupio jezikom spermu koliko sam mogao zažvalio ju i pljunuo joj u usta to malo se još ljubili i to je to
poćeo se oblaćiti ona već na mob dogovara drugog
poljubili se i otišao...stvarno predivno iskustvo sigurno ću ponoviti za par dana dok je još tu u ZG
Tako se to radi! Svaku kunu koju si platio si dobro iskoristio!
 
Tako se to radi! Svaku kunu koju si platio si dobro iskoristio!
Ovo je primjer kako treba razmisliti prije nego ti kita odluči, odi se testirat za 3 mjeseca. Tu tranny treba izbjegavat jer je upitnog zdravlja ako to dozvoljava. Vidim da se tek 2021 priključila ts datingu. Ljudi dajte malo mozak uključite. Ja izanaliziram prije nego ulječem u takve avanture, vidi ima li shemale wiki account, instagram itd bar time znas da se nece dovest u okolonosti gdje moze izgubiti klijantelu pogotovo ako je u poslu 5 ili vise godina. Moje mišljenje.
 
Ovo je primjer kako treba razmisliti prije nego ti kita odluči, odi se testirat za 3 mjeseca. Tu tranny treba izbjegavat jer je upitnog zdravlja ako to dozvoljava. Vidim da se tek 2021 priključila ts datingu. Ljudi dajte malo mozak uključite. Ja izanaliziram prije nego ulječem u takve avanture, vidi ima li shemale wiki account, instagram itd bar time znas da se nece dovest u okolonosti gdje moze izgubiti klijantelu pogotovo ako je u poslu 5 ili vise godina. Moje mišljenje.
Ti si pravi Nick Praskaton jebanja backpage kurvi
 
Bio maloprije kod Sharon. Prvi put skupio hrabrosti otici kod shemale. Fenomenalno iskustvo.

Na vratima doceka u sexy rublju i vodi u sobu. Ta
Bio sam 4h kod nje, sto god da sam je pitao da joj radim ili ona meni je moglo bez problema.

Pusenje obostrano bez kondoma. Sex sa.
Nakon pusenja, prebacila me odmah na doggy. Moram priznat, bolilo je, narocito kad je prije svrsavanja pojacala tempo, guzica će me sigurno bolit par dana al vrijedilo je.

Ja nju nisam jebao ali je zato ona mene 5 6 puta baš izjebala i na kraju sam dobio jos i ogromni dildo u guzicu.
 
Bio maloprije kod Sharon. Prvi put skupio hrabrosti otici kod shemale. Fenomenalno iskustvo.

Na vratima doceka u sexy rublju i vodi u sobu. Ta
Bio sam 4h kod nje, sto god da sam je pitao da joj radim ili ona meni je moglo bez problema.

Pusenje obostrano bez kondoma. Sex sa.
Nakon pusenja, prebacila me odmah na doggy. Moram priznat, bolilo je, narocito kad je prije svrsavanja pojacala tempo, guzica će me sigurno bolit par dana al vrijedilo je.

Ja nju nisam jebao ali je zato ona mene 5 6 puta baš izjebala i na kraju sam dobio jos i ogromni dildo u guzicu.
Zna Sharon dobro odraditi, nikad ne pozuruje. Kod nje se nikad nisam osjecao kao da sam na pomicnoj traci.
 
Prije ces nesto skupit od ovih nasih sa PO koje se jebu za 400 pola h, i sa svakom mozes dogovorit opciju bez kondoma
Pazi znaci lik je napisao da je jebao tog shemale u supak i napunio mu dupe i onda mu je on nakon toga iso polizat supak, ovaj mu posere spermu u usta i onda se idu ljubit...i to je tebi normalno???? Idite doktoru svi zajedno i odmah na testiranje. Bajdvej ja kad odem kod kurve ili odem na masazu s rucnim ili pusenje samo, i to je plafon
 
Svatko ima svoj gust
Šta mislite da dame iz plavog ili sa Ege nisu potencijalno opasne za bilokoju vrstu spb.
To šta ti ideš na masažu i pušenje ne znaci da si 100 %siguran. Osim toga jel ideš kod shemale ili ts na masažu ili kod cura.
Ako ideš curama sto liječiš frustracije na dečkima koji vole ovakvu zabavu
Glumite moral a isto plaćate mačka u vreći
 
Svatko ima svoj gust
Šta mislite da dame iz plavog ili sa Ege nisu potencijalno opasne za bilokoju vrstu spb.
To šta ti ideš na masažu i pušenje ne znaci da si 100 %siguran. Osim toga jel ideš kod shemale ili ts na masažu ili kod cura.
Ako ideš curama sto liječiš frustracije na dečkima koji vole ovakvu zabavu
Glumite moral a isto plaćate mačka u vreći
Nisam ali sam mnogo sigurniji...ne lijecim nista nego bi htio skrenut pozornost da su upravo ovakvi musko-muski odnosi najplodnije tlo za smrtonosne bolesti..
Da istina je, zalutao sam u ovoj temi, moje osnovno sta sam htio da navedu kod kojih kurvi s PO su bili ovdje prisutni da ih ostali mogu zaobic...pozzz
 
Pazi znaci lik je napisao da je jebao tog shemale u supak i napunio mu dupe i onda mu je on nakon toga iso polizat supak, ovaj mu posere spermu u usta i onda se idu ljubit...i to je tebi normalno???? Idite doktoru svi zajedno i odmah na testiranje. Bajdvej ja kad odem kod kurve ili odem na masazu s rucnim ili pusenje samo, i to je plafon
Kakav debil
 
Nisam ali sam mnogo sigurniji...ne lijecim nista nego bi htio skrenut pozornost da su upravo ovakvi musko-muski odnosi najplodnije tlo za smrtonosne bolesti..
Da istina je, zalutao sam u ovoj temi, moje osnovno sta sam htio da navedu kod kojih kurvi s PO su bili ovdje prisutni da ih ostali mogu zaobic...pozzz
Nisi siguran ako ideš na pušenje s kabanicom. Sto misliš da ne možeš pokupiti nešto preko ručnika ili posteljine ako je higijena lošija.
Sto će ti popis kad samo ideš na masaže i pušenje plafon
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh