SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Ipak preporučam kondom,
Prep nije za ove naše hrvatske hetero muškarčine koji bi sve dali da ih jebe inozemna kurata transica 🤣
PrEP se uzima na dva glavna načina. Prvi način, tzv. „kontinuirano uzimanje“ koji je češći u praksi je kada se uzima jedna tableta svaki dan. Prije pune zaštite smatra se da je potrebno uzimati lijek 7 dana zbog postizanja adekvatne koncentracije u tkivima, a potom nastaviti dalje jednu tabletu svaki dan do odluke da se prestane što može trajati mjesecima, pa i godinama.

Ako se odluči prestati, potrebno je uzeti jednu tabletu dnevno još nekoliko dana (7 po preporukama) nakon zadnjeg rizičnog kontakta. Drugi način, tzv. na zahtjev (engl. on demand) kada se uzimaju 2 tablete 24 -2 sata prije rizičnog kontakta te potom po jedna tableta na dan dok ne prođe 48 sati iza zadnjeg rizičnog odnosa. Ako rizični odnosi traju više dana, onda se nastavlja kontinuirano jedna tableta dnevno koliko god je potrebno ali je važno uvijek završiti s uzimanjem lijeka još 48 sati nakon zadnjeg rizika. Učinkovitost ovog način uzimanja potvrđena je u istraživanjima za spolne odnose među muškarcima koji imaju spolne odnose s drugim muškarcima (MSM) i za sada se ne preporuča za druge rizične skupine.
Gledam temu ne znam zasto su svi protiv PrEPa niti ne znam od kud im ideja da te transice ili sve obavljaju s kondomom ili sve bez, sve varira od klijenta do klijenta i doslovce nikad ne mogu znat s kim ona sto radi. Koliko ih ima videe gdje vidis da ih se jebe bez kondoma, a usluga ce bit s kondomom naravno moze i obrnuto.
 
Ipak preporučam kondom,
Prep nije za ove naše hrvatske hetero muškarčine koji bi sve dali da ih jebe inozemna kurata transica 🤣
PrEP se uzima na dva glavna načina. Prvi način, tzv. „kontinuirano uzimanje“ koji je češći u praksi je kada se uzima jedna tableta svaki dan. Prije pune zaštite smatra se da je potrebno uzimati lijek 7 dana zbog postizanja adekvatne koncentracije u tkivima, a potom nastaviti dalje jednu tabletu svaki dan do odluke da se prestane što može trajati mjesecima, pa i godinama.

Ako se odluči prestati, potrebno je uzeti jednu tabletu dnevno još nekoliko dana (7 po preporukama) nakon zadnjeg rizičnog kontakta. Drugi način, tzv. na zahtjev (engl. on demand) kada se uzimaju 2 tablete 24 -2 sata prije rizičnog kontakta te potom po jedna tableta na dan dok ne prođe 48 sati iza zadnjeg rizičnog odnosa. Ako rizični odnosi traju više dana, onda se nastavlja kontinuirano jedna tableta dnevno koliko god je potrebno ali je važno uvijek završiti s uzimanjem lijeka još 48 sati nakon zadnjeg rizika. Učinkovitost ovog način uzimanja potvrđena je u istraživanjima za spolne odnose među muškarcima koji imaju spolne odnose s drugim muškarcima (MSM) i za sada se ne preporuča za druge rizične skupine.
Drugi način se čini boljim za nekog tko ode par puta godišnje na transice
 
Je, cak i ako ne dobis ili ne zelis sex bez kondoma je dobro jer im mozes bez straha pusit i dat im da ti svrse u usta.
 
Maria Isis impotentna, sve te koje u imenu imaju big (čitaj impotent) cock treba izbjegavat u širokom luku, ja se sa ni jednom nisam usrećio. Čak je u mene tvrđi "kurčić" kad se našopam sa tabletama nego u tih big mlohavih. Barbara Pink guzi bez kondoma, dakle što se mene tiče obje ne dolaze u obzir.

Ima li ko iskustva sa Antonellom i Sofijom?


Kak znas da Barbara Pink guzi bez kondoma? Uf a bas je napeta
 
Kak znas da Barbara Pink guzi bez kondoma? Uf a bas je napeta
Bila je nedavna recenzija po forumu gdje je klijentu svršila obilno u guzu. Znam da je to napaljujuće, međutim takve se stvari rade sa stalnom provjerenom jebačicom (testiranom na SPB) a ne sa random kurvicama - rasadnicima boleština koje se sutra u drugom gradu ili državi. Na kraju dana važno je da se može mirno spavati. Zbog toga pamet u glavu.
 
Ovu majmunicu izbjegavat u širokom luku, nisam probao, ali znam za vrlo negativne recenzije, ovaj škart treba na crnu listu odmah, reklamira se da ima 70 kg a ima preko 100 kg:

 
Bila je nedavna recenzija po forumu gdje je klijentu svršila obilno u guzu. Znam da je to napaljujuće, međutim takve se stvari rade sa stalnom provjerenom jebačicom (testiranom na SPB) a ne sa random kurvicama - rasadnicima boleština koje se sutra u drugom gradu ili državi. Na kraju dana važno je da se može mirno spavati. Zbog toga pamet u glavu.
Pitanje je dali je uopće to istina da je ona ikoga bez kondoma,ali opet
 
Pitanje je dali je uopće to istina da je ona ikoga bez kondoma,ali opet
Po tome bi ekipa ovdje onda i Gabi propustala jer je netko tu to pisao, a tek ako netko za Pamelu to napise, a sigurno je nekog u jednom trenu guznula bez (ja nisam bio te srece, kao ni s Barbarom) onda ce bit meltdown.

Jel bio tko kod ove Cindi lii vec dosta dugo je u Hrvatskoj cini se dobra, ja sam planirao ovaj tjedan.
 


Jel bio tko kod ovih?
 
Bok, cuo sam i procitao ovdje na forumu davno da su neke trnsice/crossdresseri tajno snimali musterije, da li netko zna da li je to istina i ako je gdje nabavite video?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh