SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Vratila se Valentina big (impotent) dick, imate moju recenziju za ovu glupaču:

Kad si isao kod nje neki vecernji termin ili ranije? Moze biti da je prije tebe vec svrsila 2-3 puta i onda ga mozes jebat.
 
Vi neoženjeni koji ste se navukli na transice. Mislite li da ćete se uspjeti oženiti u narednim godinama?
Jer ne lažimo se, teško da nas ima tu koji smo u vezama, a da u isto vrijeme idemo na transice. Jedno ne ide s drugim. Jedno od tog dvoje mora otpasti.
Pitanje je samo koje. Transice ili cure.

Kod koje god da sam bio mi je rekla da su joj glavne musterije ozenjeni sa djecom ili planiraju… neko se navuce a nekome je to samo neki ispusni ventil.. tako da kad citam ovdje da je ovaj bez kondoma dao da mu u supak svrsi zgadi mi se sve i jebem sam sebi mater sto sam oso.. malo fali da si razjebes zivot ili planove zbog takvih idiotarija.. a sad opet ic na shemale i pusit preko kondoma nema smilsa.. kad se jebes uvijek kabanica ili kreni uzimat te ljekova pa radi sta hoces..
 

Znaci ženstveniju TS još nisam vidio. Sve kao na slikama. Akcija super. Tvrdi kurac i šprica kao fontana kod svršavanja.
Bio pol sata 150. Sljedeći put idem na sat 250. Ali nevolim sat vremena uzimati dok nevidim o čemu je priča. A i za pol sata kojeg smo prekoračili dao sam 250.
Dakle, transica koja želi bez kondoma, tako da se pazite ako vam je stalo do zdravlja. Jednostavno ga skine usred ševe bez da bilo što kaže, osim toga, uletiš u stan, smrdi po marici za ponorit, ali, sve ostalo je prva liga, izgled za 10/10.
 
Kod koje god da sam bio mi je rekla da su joj glavne musterije ozenjeni sa djecom ili planiraju… neko se navuce a nekome je to samo neki ispusni ventil.. tako da kad citam ovdje da je ovaj bez kondoma dao da mu u supak svrsi zgadi mi se sve i jebem sam sebi mater sto sam oso.. malo fali da si razjebes zivot ili planove zbog takvih idiotarija.. a sad opet ic na shemale i pusit preko kondoma nema smilsa.. kad se jebes uvijek kabanica ili kreni uzimat te ljekova pa radi sta hoces..
Ja sam samo od Gabi dobio 2 istovara u guzu i 2 usta, na skoro svakom susretu trazim svrsavanje u usta i evo vec 3 godine nista.
 
Kod koje god da sam bio mi je rekla da su joj glavne musterije ozenjeni sa djecom ili planiraju… neko se navuce a nekome je to samo neki ispusni ventil.. tako da kad citam ovdje da je ovaj bez kondoma dao da mu u supak svrsi zgadi mi se sve i jebem sam sebi mater sto sam oso.. malo fali da si razjebes zivot ili planove zbog takvih idiotarija.. a sad opet ic na shemale i pusit preko kondoma nema smilsa.. kad se jebes uvijek kabanica ili kreni uzimat te ljekova pa radi sta hoces..
Šta se upuštaš u sex sa muškarcima(ili kako se tu finije kaže transićima) ako ih se tako bojiš? -ili se mani toga ili koristi zaštitu bar je mogućnosti dosta.
 
Kad si isao kod nje neki vecernji termin ili ranije? Moze biti da je prije tebe vec svrsila 2-3 puta i onda ga mozes jebat.
Išao sam na raniji termin. Kod prave TS ćuna treba da bude tvrda i nakon svršavanja. Kod ove impotentne nažalost nije tako. Koliko je bila mlohava morala me prstenjačit, tjeraj to u mp3, pare bačene u vjetar i još je nešto srala na španjolskom. Trebo sam joj šamarčinu opalit i uzet pare nazad, od ulaska u sobu do izlaska prošlo manje od 10 minuta skupa sa svlačenjem i oblačenjem. Bilo je bolje da sam se izdrko doma sam. Nakon toga me prošla ikakva volja odlazit kod TS. Uskoro idem iz Zg, tako da se rješavam i ove ovisnosti i povlačim iz biznisa.
 
Dakle, transica koja želi bez kondoma, tako da se pazite ako vam je stalo do zdravlja. Jednostavno ga skine usred ševe bez da bilo što kaže, osim toga, uletiš u stan, smrdi po marici za ponorit, ali, sve ostalo je prva liga, izgled za 10/10.
Koliko su je nahvalili namjerno nisam htio ići tamo. Sad kad ovo čitam nije mi žao što nisam išao. Ta je vjerojatno rasadnik bolesti. Kako si primjetio da te guzi bez kondoma. Doggy poza je opasna jer ne vidiš ozada što se dešava.
 
Išao sam na raniji termin. Kod prave TS ćuna treba da bude tvrda i nakon svršavanja. Kod ove impotentne nažalost nije tako. Koliko je bila mlohava morala me prstenjačit, tjeraj to u mp3, pare bačene u vjetar i još je nešto srala na španjolskom. Trebo sam joj šamarčinu opalit i uzet pare nazad, od ulaska u sobu do izlaska prošlo manje od 10 minuta skupa sa svlačenjem i oblačenjem. Bilo je bolje da sam se izdrko doma sam. Nakon toga me prošla ikakva volja odlazit kod TS. Uskoro idem iz Zg, tako da se rješavam i ove ovisnosti i povlačim iz biznisa.
Pa trebala ti je ona sama vratit pare, kakvo prstenjacenje. Ona je onda sigurni ne ne kako se cini ovaj vikend ili Pamela ili Barbara ili drkica. Mozda ako netko ovu Cindi moze preporucit, jako cudno da o njoj nitko nista ne zna.
 
Pa trebala ti je ona sama vratit pare, kakvo prstenjacenje. Ona je onda sigurni ne ne kako se cini ovaj vikend ili Pamela ili Barbara ili drkica. Mozda ako netko ovu Cindi moze preporucit, jako cudno da o njoj nitko nista ne zna.
Za kaznu je dobila negativnu recenziju na distintas.net od mene. Na njenoj stranici nema nikakve dobre recenzije. Slike su joj teški fotošop, a izgled muškobanjast, trebao sam se odmah okrenuti i zalupit vratima. Iz tih razloga ja nikad ne plaćam više od 100 € jer je to bacanje para u vjetar. Bolje naložit gril sa novčanicom, barem znaš da si utrošio u korisno.
 
Za kaznu je dobila negativnu recenziju na distintas.net od mene. Na njenoj stranici nema nikakve dobre recenzije. Slike su joj teški fotošop, a izgled muškobanjast, trebao sam se odmah okrenuti i zalupit vratima. Iz tih razloga ja nikad ne plaćam više od 100 € jer je to bacanje para u vjetar. Bolje naložit gril sa novčanicom, barem znaš da si utrošio u korisno.
Muskobanjasta pa losa aktivka je bas bacen novac. Vec dugo ona dolazi u Hrv, ali nikad nisam vidio neku dobru recenziju, dobro da nisam na nju bacao pare kad za stoju ima i da bolje izgledaju i da su solidne aktivke.
 
Iskreno ne ide mi se više nikuda, ja se povlačim iz biznisa, kraj ovisnosti nakon 15 godina, hoću s tim prekinut i gotovo, nema više smisla. Počeo sam svakodnevno drkat, ako treba i 2-3 puta na dan, samo da više ne idem na kurve.
Mislim da je lakse kronicnom kockaru ovisnost prekinuti nego nama sto smo se na transice navukli. Pola place mi na njih izgori.
 
Daj zajebi to, to ti je oko 70%...je li netko posjetio

https://www.hzjz.hr/sluzba-epidemio...miologija-hiv-infekcije-i-aids-a-u-hrvatskoj/

Porast broja zabilježenih novih dijagnoza infekcije HIV-om u 2022. godini (113) u odnosu na prošlu godinu (77) čine strani državljani i/ili osobe koje od prije imaju HIV pozitivan status, a ove godine su se uključile u hrvatski zdravstveni sustav liječenja i skrbi (oko 30% od ukupnog broja za 2022.

Da se malo osvjestite...ovo je od zavoda
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh